Klausimai apie VGTU priėmimą


Mcrx
Kiek kainuoja architekturos studijos?
 
Cionginas
Laba diena. norint stoti i vgtu i inzinerines specialybes reikia lietuviu, matematikos ir fizikos egzaminu bei anglu k. metinio pazymio? o jeigu as islaikau anglu valstybini tai man papildmi balai prie bendrojo prisides ar ne?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Mcrx klausimą: 2010 m. studijų kainos VGTU dar nėra nustatytos.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Ciongino klausimą: Skaičiuojant konkursinį balą papildomas joks balas neprisidės, jei Jūs laikėte dalyko, kurio metinis pažymys imamas skaičiuojant balą, egzaminą.
 
Mari
Laba diena,
norėčiau paklausti, ar jau nustatyta meninio išsilavinimo testo data? Ar bus didesnių pakeitimų testo užduotyse (pvz. akademinio piešimo dalyje nebepiešiami skulptūriniai portretai)
Ačiū
 
Min
Norėčiau paklausti, ar Stojant į transporto inžineriją būtinas fizikos egzaminas, nes konkursinių balų lentelėje parašyta, kad 'Neesant šio nepagrindinio dalyko egzamino pažymio imamas metinis pažymys'.

Ačiū už atsakymą.
 
marius
noriu suzinoti , kokius tikslei(kokiu lygiu,kiek balu) reiktu islaikyti egzaminus, kad vgtu butu galimybe istoti i orlaiviu pilotavima, statybos inzinerija
 
utina
transporto inzinerine ekonomika ir vadyba yra priskiriama prie socialinių mokslų studijų sričiai,verslo ir vadybos krypčių grupei ? ar prie technologijos mokslų studijų sričiai ?
 
suinteresuota
Negi į VGTU kūrybinės industrijos studijas galima įstoti su 16,19?
VGTU balų skaičiuoklėje rašoma, kad mažiausias balas,su kuriuo įstojo į šią specialybę buvo 19,68.
 
agne
rasau panasiu klausimu kaip ir Min. noriu studijuoti statybos valdyma, taciau nelaikau fizikos egzamino, universiteto puslapyje minima, jog fizika nepagrindinis dalykas, todel gali buti imamas ir metinis balas. tad ar uztenka lietuviu kalbos ir matematikos egzamino, uzsienio kalbos ir fizikos metiniu balu,kad butu galima pretenduoti i valstybes finansuojama vieta :) aciu uz atsakyma :)
 
Goda
Sveiki,
kiek šiemet žadama priimti pirmakursių į Kūrybines Industrijas?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į suinteresuotos klausimą: 2009 m. į Kūrybinių industrijų studijų programą paskutiniojo įstojusiosjo ir gavusiojo valstybės finansavimą konkursinis balas buvo 19,68, koks konkursinis balas bus 2010 metais sunku prognozuoti, nes priklauso nuo kitų stojančiųjų. Pamėginti, žinoma, visada galima - svarbu nenuleisti rankų.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Meri klausimą: pagal LAMA BPO projektą, stojamųjų egzaminų sesija numatoma 2010-06-18 - 2010-07-03 dienomis, pats egzaminas gali trukti kelias dienas arba gali būti, kad Jums bus duota teisė pasirinkti kurią nors datą laikyti egzaminą. Dėl pakeitimų testo užduotyse - dar nėra tiksliai nustatytos užduotys, jų sudėtis, tai dar nieko konkrečiai negalime pasakyti, bet, greičiausiai, nieko naujo, kas būtų ypač sudėtinga stojančiajam nesugalvos.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Min klausimą: stojant į Transporto inžineriją konkursinis balas skaičiuojamas iš tokių egzaminų (skliausteliuose nurodytas svertinis koeficientas): matematikos (0,4), fizikos (0,2), lietuvių kalbos (0,2); ir užsienio kalbos (0,2) metinio pažymio. Jeigu Jūs būsite nelaikę fizikos egzamino, Jums konkursinį balą paskaičiuos iš fizikos metinio pažymio, tik tuomet konkursinis balas bus žemesnis, nei to, kuris laikė egzaminą ir turi jo įvertinimą.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į mariaus klausimą: stojant į Orlaivių pilotavimą konkursinis balas skaičiuojamas iš šių egzaminų (skliausteliuose nurodytas svertinis koeficientas): matematikos (0,4), fizikos (0,2), lietuvių kalbos (0,2); ir metinio užsienio kalbos (0,2) įvertinimo. Taip pat stojant į Orlaivių pilotavimą reikia išlaikyti (bet į konkursinio balo sandarą neįeina) fizinio pajėgumo bei profesinio tinkamumo testus.
Stojant į Statybos inžinerijos studijų programą konkursinis balas skaičiuojamas iš tų pačių dalykų, kaip ir stojant į Orlaivių pilotavimą.
Kokiu lygiu laikyti ir kiek balų reikia gauti, kad būtų įmanoma įstoti į šias studijų programas pasakyti sunku. VGTU internetiniame puslapyje esančioje skaičiuoklėje galite pamėginti pažaisti su skirtingais įvertinimais ir lygiais ir pažiūrėti (palyginus su 2009 m. statistika) kaip keičiasi konkursinis balas vieno dalyuko egzaminą prasčiau ar geriau išlaikius. Nustatytų minimalių balų ar kitokių barjerų (kokiu balu ar kokiu lygiu turi būti išlaikyti egzaminai), stojant į Jūsų pageidaujamas studijų programas, nėra.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į utinos klausimą: Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba yra priskiriama Socialinių mokslų studijų sričiai, Verslo studijų krypčiai, Transporto ir logistikos krypties šakai.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Godos klausimą: priėmimo planas 2010 metams dar nėra nustatytas, tad tiksliai negalime pasakyti, kiek vietų bus skirta Kūrybinių industrijų studijų programai.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Agnės klausimą: Pagal Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintus minimalius reikalavimus "2010-aisiais stojantieji galės pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas, jeigu bus išlaikę ne mažiau kaip 3 brandos egzaminus. Išimtis padaryta meno studijoms - į jas stojant pakaks 2 brandos egzaminų. Nebūtina, kad visi egzaminai būtų valstybiniai, - ten, kur tai įmanoma, mokinys galės rinktis ir mokyklinį egzaminą. Tačiau valstybinis egzaminas yra gerokai svaresnis - stojant į aukštąsias mokyklas už jį duodama daugiau balų".
Taigi, dabar sunku pasakyti, ar Jūs galėsite gauti valstybės finansuojamą vietą stojant į Statybos valdymą, jeigu nebūsite laikę fizikos egzamino, tačiau konkursinį balą Jums vis tiek paskaičiuos (nes bus imamas metinis fizikos pažymys) ir jis bus mažesnis, nei to, kuris turės reikiamus valstybinių egzaminų įverinimus.
Vis dėlto pamėginti stoti Jūs galite - šito Jums niekas neuždraus.
 
utina
as turiu istorija ir saltiniu nagrinejima , cia dvi skirtingos pamokos , vertinamos pazymiais , jos abi susijusios su istorija , bet kai reikalauja istorijos paz. tai ims istorijos ar gal saltinio nagrinejimo , jeigu tas paz yra geresnis ?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į utinos klausimą: Skaičiuojant konkursinį balą bus imamas būtent Istorijos dalyko įvertinimas.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]