Klausimai apie VGTU priėmimą


VGTU Priemimas
Atsakymas į Mariaus klausimą. Jūsų konkursinis balas būtų lygus 14. Pernai metais pirmojo pakviestojo į valstybės finansuojamą vietą į Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą konkursinis balas buvo 20,70, o paskutiniojo (pakviesto į vf vietą) - 18,70. Tai žinoma tik statistika. Be to, Jūs pretenduoti norite tik į mokamą vietą, tad vilčių tikrai dar turite.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Mariaus klausimą. Jūsų konkursinis balas būtų lygus 14. Pernai metais pirmojo pakviestojo į valstybės finansuojamą vietą į Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą konkursinis balas buvo 20,70, o paskutiniojo (pakviesto į vf vietą) - 18,70. Tai žinoma tik statistika. Be to, Jūs pretenduoti norite tik į mokamą vietą, tad vilčių tikrai dar turite.
 
muvis
Noriu paklaust dėl nemokamo mokslo. Kas kiek laiko jis yra perrenkamas? tarkim įstoju i nemokama vietą ir po kiek laiko bus perskirstymas?
 
Agne
gal galima būtų sužinoti, kokių vis gi reikia egzaminų, stojant į Kūrybines industrijas? Nes 2009 metų, "kur stoti" žurnale, parašyta, kad reikia istorijos 0,4;informatikos 0,2; lietuvių k. 0,2; o metinio pažymio anglų k. 0,2. tuo tarpu VGTU svetainėje parašyta, kad stojant reikia egzaminų:Istorijos, lietuvių k.,anglų k., o metinio pažymio IT. tai kokia vis gi tiesa?:)
 
Zaneta
Sveiki! Esu baigusi Vilniaus Kolegija, maitinino imoniu verslo organizavima (kodas 65303S105). Baigimo metai 2003. Noreciau stoti i islyginamasias studijas. Ar imonoma? Kur surasyti valstybiniai kodai, norinciu studijoti, mano baigimo kodo nera...
 
jolanta
lietuviu k.27v
rusu k.56v
lenku k.8m
matematika 6m
i kokia specialybe butu imanoma istot?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Agnės klausimą. STojant į Kūrybinių industrijų studijų programą, Jums konkursinį balą skaičiuos iš tokių sudedamųjų: egzaminai: Lietuvių kalba (0,20), istorija (0,40), užsienio kalba (0,20); metiniai pažymiai: informacinės technologijos (0,20).
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Žaneta klausimą. Deja baigus Maitinimo įmonių verslo organizavimą Vilniaus Kolegijoje, į VGTU išlyginamąsias studijas stoti negalite.
 
abituriente
Kiek zmoniu siais metais bus priimama i kurybiniu industriju mokamas ir nemokamas vietas?
 
Eglute
Kiek zmoniu bus piimta i architektura?
 
marija001
kokiu egzaminu ar metiniu pazymiu reiketu norint istoti i architekturos studijas?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Muvis klausimą. Pagal LR Mokslo ir studijų įstatymą, asmuo, kurio pirmosios pakopos ar vientisosios studijos yra valstybės finansuojamos, po pirmųjų dvejų studijų metų, o ištęstinių studijų atveju 0 pabaigus pusęs studijų programos, netenka valstybės finansavimo studijoms, jeigu atitinkamo laikotarpio jo studijų rezultatų vidurkis yra daugiau kaip 20 procentinių pinktų mažesnis negu aukštosios mokyklos atitinkamos studijų programos ir formos to paties kurso studijuojančiųjų atitinkamo laikotarpio studijų rezultatų vidurkis.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į abiturientės ir Eglutes klausimus. Priimtųjų studijuoti skaičius šiais metais bus panašus į praėjusių metų planą.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Jolantos klausimą. VGTU beveik visose studijų programose (išskyrus Kūrybines industrijas) į konkursinį balą įeina matematikos egzaminas, tad asmenys, kurie laikė valstybinį matematikos egzaminą turės aukštesnius konkursinius balus nei Jūsų, nes Jūs laikėte mokyklinį matematikos egzaminą. Tad į kurias Jūs studijų programas galėtumėte įstoti sunku pasakyti. Kadangi laikėte lietuvių, rusų, lenkų kalbų egzaminus gal Jums vertėtų pamėginti stoti į humanitarinius mokslus, pasirenkant rusų kalbos filologiją ar pan.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į marija001 klausimą. Stojant į Architektūros studijas konkursinis balas skaičiuojamas iš tokių dedamųjų dalių:
Lietuvių kalbos egzaminas;
matematikos egzaminas;
meninio išsilavinimo testas;
užsienio kalbos metinis pažymys.
 
saule
Sveiki. noreciau suzinoti apie meninio issilavinimo testa stojant i architektura. girdejau,kad specialiai jam registruotis nereikia, tiesiog uztenka prasyme irasyti sia specialybe ir as jau automatiskai laikau stojamaji egzamina. ar tai tiesa? ir kokiu dokumentu reikia atvykus laikyti sio egzamino?
 
plesike
pradesiu eiti i 11 klase, girdejau kad metus laiko galima savaitgaliais lankyti jaunuju architektu mokykla, gal butu galima gauti telefono numeri del tolimesnes konsultacijos
 
orfejas
ar galeciau suzinoti zemiausia ir auksciausia i finansuojama vieta istojusi konkursini bala i architekturos teorija ir istorija, magistro programa?? aciu. 
Iveta
Norėjau pasiteirauti kokių egzaminų reikia norint įstoti į statybos inžineriją?
 
Egix
Norėčiau pasiteirauti:
1. Kiek studentų priimate i taikomosios statistikos magistrantūros studijas ir kiek iš jų į VF vietas? Gal būtų galima sužinoti, su kokiu KB buvo priimtas paskutinis studentas i VF vietą 2008 metais(aš suprantu, kad kiekvienais metais keičiasi šie duomenys, bet bent premilinariai kokie būtų)?
2. Ar šiais metais vyksta priėmimas į technomatematikos magistrantūros studijas?
Ačiū.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]