Klausimai apie VGTU priėmimą


igor
Sveiki. Noreciau paklausti i koki VGTU fakulteta geriausiai stoti??? Laikau: matematikos, fizikos, anglu kalbos egzaminus, (lietuviu ir rusu priverstinai). Ar reikia informatika geriau laikyti?
 
Laura
Sveiki! Norėčiau paklausti dėl pramogų bei kūrybinių industrijų fakulteto. Informatikos metinio pažymio reikia A ar B lygio? Ir maždaug su kokias brandos egzaminų balais nūtų galima įstoti į finansuojamą vietą?
 
Nojus
Sveiki kokius reikia tureti pazymius is egzaminu ir pusmeciu, kad istoti i informatikos universiteta?Labai noriu i ten istoti.
 
Martynas
Ar galima stoti į statybos inžineriją vietoje fizikos laikant anglų egzaminą,ir imant tik fizikos metinį pažymį?
 
pingviniene
Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises arba psichologijos mokslus ?
 
Gražvydas
Sveiki, planuoju studijuoti informatiką VGTU. Laikau lietuvių, anglų, matematikos ir informatikos egzaminus. Iš visų egzaminų planuoju gauti virš 40, išskyrus matematiką (lamabpo konkursinį balą rodo 14,14). Ar man būtų įmanoma įstoti į VF vietą, ką geriau rinktis: informatiką ar inžinerinė informatika? Kokie pagrindiniai šių sričių skirtumai? Ačiū už išsamius atsakymus. :)
 
Kostas
Laba deina. Svasrau stoti į Gamybos inžineriją ir valdymą. Gal plačiau papasakotumėt, kokį darbą šios srities specialistai dirba?
 
olivija
Ar galiu tiketis istoti i VGTU architektura , jei mano meninis architekturos egzaminas ivertintas 56 balais, o konkursinis balas 16, 8? Laikiau anglu, lietuviu ir matematikos egzaminus, kur kitur galeciau stoti su tokiais egzaminais? Nerandu tokios specialybes. Labai padetumete atsake.
 
Kotryna
Laba diena, koks buvo pereitais metais stojančiojo į bioinžineriją mažiausias konkursinis balas VF ? Ir, jeigu aš nelaikiau chemijos egzamino, galėčiau ten bandyti stoti? :)
 
Lina
Ar istosiu i ekonomikos inzinerija vnf su 15,96 balu??
 
lurkeras1
Sveiki, norejau istoti i VGTU multimedija ir kompiuterini dizaina, mano kb 14,68, o paskutinio pakviestojo 15,04, kaip manot ar man yra sansu istoti 2ame/papildomame priemime?
 
Darius
Sveiki, noreciau paklausti kokia perspektyviausia inzinerijos sritis yra VGTU ir kur galeciau istoti su siais dalykais? Galvoju apie transporto ir statybos inzinerija. Laikysiu lietuviu, matematika, fizika, anglu ir istorija. Isanksto aciu
 
Viktorija
Sveiki, norėčiau žinoti, kokie yra stojamieji balai į Transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą?
 
nastia
Ar sunku istoti i mokama vieta? Marketingo ir Skrydziu valdymo?
 
obramowic
Nojus rašė: Sveiki kokius reikia tureti pazymius is egzaminu ir pusmeciu, kad istoti i informatikos universiteta?Labai noriu i ten istoti.
 
biopick
Laba diena,norėčiau sužinoti,kokias magistrantūros studijas ir kokiose mokymo įstaigose galima tęsti baigus bioinžinerijos bakalauro studijas?:)
 
Dovydas
Tai stojant i VGTU nereikia technologiju??
 
Saulius
Sveiki, ar priklauso stipendija studijuojantiems antrą bakalaurą? Ir iki kada paduoti prašymus stojimui? Dėkoju
 
arcil
Norėčiau stoti į Mechanikos Fakulteta kokius egzaminus reikėtu rinktis ? Ir kokių reikia pusmečių ?
 
arrchi
Sveiki, norejau paklaust jei noriu stot i VGTU architektas dizainas, kokie egzaminai privalomi? Ar eina visu metu pazymiai ar tik 12 klases ir egzaminai?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]