Klausimai apie VGTU priėmimą


Administratorius
Cia laukiame klausimu apie priemima i VGTU.
 
Darius
kokiu reikia egzaminu kad as galeciau istoti i VGTU Transporto inžinerijos fakulteta?
 
Vadimas
gal galit pasakyt koks buvo praeitu metu stojimo koeficientas?lb noriu ten studijuot turiu logistikos kvalifikacija gal man tai padetu?patarkit
 
VGTU Priemimas
Stojant į VGTU į Transporto inžineriją reikalingi tokie egzaminai: Lietuvių kalba, matematika ir fizika. Taip pat į konkursinio balo skaičiavimą yra imamas užsienio kalbos metinis pažymys.
O stojant į Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą reikalingi tokie patys egzaminai, tik metinis pažymys bus imamas Istorijos dalyko.
 
VGTU Priemimas
Stojant logistikos kvalifikacija jokios reikšmės neturės. Pernai metais pirmojo pakviesto studijuoti Transporto inžineriją konkursinis balas buvo 21,35, o paskutiniojo, kuris įstojo į valstybės finansuojamą vietą - 13,15. Įstojusiojo pirmojo į Transporto inžinerinę ekonomiką konkursinis balas buvo 20,70, o paskutiniojo, į valstybės finansuojamą vietą - 18,70.
 
Almutė
Hey, bandysiu stoti į VGTU Kūrybines industrijas. Gal maždaug galite pasakyt kokių rezultaų reiktų ? Kad ir į mokamą. Svarbiusias - istorijos egzaminas. Kiek maždaug turėčiau jo gaut? :/
 
VGTU Priemimas
Nesvarbu kur stojate, reikia kuo aukštesnių rezultatų. Pernai metais pirmojo pakviestojo studijuoti į Kūrybinių industrijų studijų programą konkursinis balas buvo 19,02, o žemiausias, su kuriuo pateko į valstybės finansuojamą vietą - 16,19.
 
Jan
Siais metai baigiu 12 klase. Norejau paklausti, ar man imanoma istoti i VF (arba nors mokama) Verslo Vadyba arba Informacine Inzinerija?
Mano pazimiai metiniai:
Lietuviu: A- 8
Matematika: A- 4
Anglu: A- 9
Chemija: A- 5
Istorija: B- 6
Biologija: A-7
Na o egzaminus manau islaikysiu:
Lietuviu: Valstybinis- 70
Anglu: Valstybinis- 80
Matematika: Valstybinis- 1

Jei nepavyks istoti kur noriu, tai gal i kokias kitas kryptis pavykti?
 
Robert
Sveiki, gal zinot ar bus seis metais VGTU vakariniu studiju programos o konkreciau verslo vadybai.
 
Agnyta
Likau sužaveta VGTU , ir labai noriu studijuoti Kurybines Industrijas . Ar ten tikrai taip sunku patekt kaip visi sneka ?
 
agata
kur galeciau istoti ? Mano pazymiai:
Lietuviu- 8
Matematika- 6
Anglu- 6
Istorija- 7
Biologija- 1o
Rusu- 1o
Informatika- 8
Verslo vadyba- 1o
Teatras- 1o
Lietuviu valstybinis, matke, anglu mokykl. Labai nekilnojama turta ar menines industrijas. Kokios mano galimybes ? Aciu=)
 
mona
Sveiki. Noreciau stoti i architektura, todel butu idomu suzinoti zemiausia ir auksciausia 2008m priimtuju i sia specialybe konkursinius balus. Aciu.
 
Astica
Sveiki, norėjaau sužinot ar yra galimybė įstot į Kurybines industrijas arba i kokia turizmo vadyba su tokiais balais
Lietuvių k. A-9
Matematika A-5
Anglu A-7
Informatika A-9
istorija A-6
valstybini lietuviu egzaminą žadu išlaikyt mažiausiai 70,matematika 50(valstyb.), istorija60(valstyb.)
 
Marius
Matematikos V(~20proc)
Lietuviu V(~20proc)
Anglu V (~40proc)
Istorijos metinis 7(A lygiu)

yra realiu vilciu patekt i VGTU transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba?

Konkursiniu balu sudedamosios dalys ten:
lietuvių kalba 0,20
matematika 0,40
užsienio kalba1 0,20
istorija 0,20(mokomasis dalykas)

pretenduociau tik i mokamas studijas. prasau padeti. jei kas ishmanot, tai parasykit koki konkursini bala surinkciau
 
VGTU Priemimas
Atskymas į Jan klausimą. Stojant į Verslo vadybos studijų programą, Jūsų konkursinis balas būtų 14,64, o Inžinerinės informatikos - 11,24. pernai metais pirmojo pakviestojo studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje Verslo vadybos studijų programoje konkursinis balas buvo 20,77, o paskutiniojo (įstojusiojo į vf vietą) 17,79; tuo tarpu pirmojo pakvietojo studijuoti į vf vietą Inžinerinėje informatikoje konkursinis balas buvo 20,01, o paskutiniojo - 6,95. Beje, čia yra tik statistika, tad nebūtina ja aklai sekti ir jei Jūsų konkursinis balas ir nepatenka į jos rėmus, tai dar nereiškia, kad negalite mėginti.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Robert klausimą: Verslo vadybos programos (ištęstinių studijų formos) paskaitos planuojama, kad bus organizuojamos vakarais.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Agnyta klausimą. Į Kūrybinių indutrijų studijų programą patekti labai sunku nėra, tiesa, reikia turėti gerus egzaminų įvertinimus. Pernai metais pirmojo pakviestojo studijuoti šioje programoje į valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo tik 19,02, o paskutiniojo - 16,19.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Agata klausimą. Sunku dabr pasakyti, kokios yra Jūsų galimybės įstoti, nes priklauso nuo to kaip išlaikysite egzaminus, kaip kiti stojantieji bus išlaikę egzaminus. Tiesa, jeigu nelaikote matematikos valstybinio egzamino ir anglų, kurių rezultatai yra imami skaičiuojant konkursinį balą stojant į Nekilnojamojo turto vadybą, tai Jūsų konkursinis balas bus gana žemas. Stojant į Kūrybinių industrijų studijų programą į konkursinį balą imami tokie valstybiniai egzaminai: lietuvių kalba, istorija, užsienio kalba; bei imamas informacinių technologijų metinis pažymys.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į mona klausimą. Pernai metais įstojusiojo į Architektūros studijų programą valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo - 28,18, p askutiniojo pakviestojo į vf vietą - 20,24.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Astica klausimą. Jei stotumėte į Kūrybines industrijas, Jūsų konkursinis balas būtų skaičiuojamas iš tokių dalykų: Lietuvių kalbos egzaminas(0,2), istorijos egzaminas (0,4) ir užsienio kalbos egzaminas (0,2)( jei nelaikėte egzamino užsienio kalbos bus imamas metinis pažymys), be to dar įeitų informacinių technologijų metinis pažymys (0,2). Pagal Jūsų prognozes, kokius įvertinimus Jūs ketinate gauti už egzaminus, Jūsų konkursinis balas būtų maždaug 15,2. Pernai metais pirmojo įsojusiojo į Kūrybinių industrijų valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo - 19,02, o paskutiniojo - 16,19.
Apie turizmo vadybą nelabai ką galim pasakyti, nes VGTU tokios programos nėra.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]