Klausimai apie VDU priėmimą

Viktorija
Sveiki nelabai randu kur reikia atvykti priduoti dokumentu, taip pat galbut galetumet parasyti ir darbo laika? Istojau :)))))

Indre
Koks siu metu ekonomikos ir finansu KB i vf? Ar galiu tiketis per antra etapa istoti i vf su 17,44?

Indre
KOks siais metais KB i vf ekonomika ir finansus? ar galiu tiketis istoti i vf per antra etapa,jei mano KB 17,44?

Julija
Laba diena, koks buvo mažiausias konkursinis balas į vf vietą Baltijos regiono kultūrų studijų programoje? (bakalauro)

VDU
Sveiki nelabai randu kur reikia atvykti priduoti dokumentu, taip pat galbut galetumet parasyti ir darbo laika? Istojau :)))) Sveikiname Viktorija, kad tapote studente. :) Dokumentus atvykti pasirašyti reikia Donelaičio g. 52, liepos 27,28 d. - 8.00-18.00 val. , liepos 30,31 d. - 8.00-17.00 val. Svarbu: visą informaciją rasite www.vdu.lt ir būtinai perskaitykite prieš atvykdami :)

Partnerio pranešimas
VDU
Koks siu metu ekonomikos ir finansu KB i vf? Ar galiu tiketis per antra etapa istoti i vf su 17,44? mažiausias balas į VF vietą buvo 18,06. Viskas priklauso nuo to su kokiais

Partnerio pranešimas
VDU
Laba diena, koks buvo mažiausias konkursinis balas į vf vietą Baltijos regiono kultūrų studijų programoje? (bakalauro) Sveiki, mažiausias konkursinis balas buvo 17,66. :)

Partnerio pranešimas
Paulius
O i multimedija ir interneto technologijas koks balas buvo zemiausias. 13,36 ar 13,39 kazkur ? As su savo 13,22 per antra etapa galiu tiketis pakliut ? Apskritai kiek zmoniu i sia studiju programa zadate priimti ?

ass
koks didziausias ir maziausias vf buvo i biotechnologijas?

Viktorija
O galima per studiju laikotarpi mainams isvaziuoti per Erasmus ir taip pat kokia kita programa ? pvz. i Azijos universiteta? sakykim pusmeciui Erasmus ir pusmeciui i kt. universiteta? aciu

VDU
O galima per studiju laikotarpi mainams isvaziuoti per Erasmus ir taip pat kokia kita programa ? pvz. i Azijos universiteta? sakykim pusmeciui Erasmus ir pusmeciui i kt. universiteta? aciu Sveiki, taip išvažiuoti galimybė yra. Daugiau informacijos http://www.trt.vdu.lt/LT/. :)

Partnerio pranešimas
indre.
sveiki, norejau paklaust, kaip yra su tom vnf/st? ar isvis buvo priimta zmoniu i tokias vietas? nes lamabpo diagramose tai nerodo, kad butu prieme. As istojau i marketingo vadyba vnf ir ar man yra sansu per antra etapa megint i vnf/st patekt? mano balas 16.72

indre.
ir ar pateikti reikia mokyklos baigimo atestato kopija patvirtinta notaro, ar tinka ir paprasta kopija?

Daiva
noriu paklausti :ar 3 stojimo etape būna laisvų vietų į vnf,ar jos jau užsipildo 2etape?kadangi 2 etape finansavimo negalima keisti,negaliu pretenduoti į istorijos studijas vnf.ar yra šansų dalyvauti 3etape su 15,28 kb?

leguska
Sveiki noriu paklausti ar maži šansai įstoti į ekonomiką ir finansus su 17,06 į vf ?

studente
nuo kelinto kurso galima rinktis gretutines?kiek metu jas mokytis? ir kiek isviso galima ju rinktis?aciu

Indu
Sveiki ar dar turite VF vietu treciame ture, mano balas 17,42 galeciau istoti i viesaja komunikacija,socialine politika verslo administravima ar politikos studijas? Kur daugiausia man sansu patekti? Ar jau nebera pas jus laisvu vietu, bijau kad isvis niekur galiu nebeystoti?:)

Laura
Sveiki, kokie siemte minimalus balas stojant i marketingo vadyba tiek vf, tiek vnf?

Justas
Laba diena.Ar i neakivaizdines studijas priemimo laikas jau baigesi? i mokamas?

Viktorija
Sveiki, gal galetumet pasakyti kiek vietu bus japonu k. grupeje Rytu azijos kulturu ir kalbu programoje? ar bus priimimi visi norintis i ta kalba, ar yra kazkoks limitas? arba i ka tureciau kreiptis kad gauciau sita info?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]