Klausimai apie VDU priėmimą


zana
''Sveiki, o ar mes gausim kokį dar pakvietimą į el.paštą ir ar jį reikės kaip nors patvirtinti?'' ?????
 
Greta
i taikomaja matematika su 14,46Kb imanoma istot i vf?
 
Kristė
Sveiki. Ar yra VDU ištęstinės studijos ar kokia nors jų alternatyva?
 
Dovilė
Norėčiau paklausti ar turiu galimybę įstoti į sociologiją arbą į socialinę politiką į vf su 18,4?
 
kurmanstoti
ar yra vilciu man istoti i anglu ir vokieciu filologija vf, jei mano konkursinis balas 17,2? :)
 
Silvija
Sveiki, norėčiau paklausti, ar pildant prašymą dėl bendrabučio gavimo reikia turėti pažymą apie paskutinių 3 mėnesių šeimos pajamas ir šeimos narių skaičių, nors pajamos viršyja valstybės remiamų pajamų dydį ir nesu iš daugiavaikės šeimos? Jei šių dokumentų reikia ir jų neturėsiu, kai pildysiu prašymą, ar būtų galima juos vėliau atsiųsti?
 
greta
Sveiki.Gal ir buvo toks klausimas,tačiau atsakymo nerandu.Stojant į vdu,tarkim, biologija ,žymint VNF/ST jei negausiu stipendijos ar automatiškai pateksiu į VNF vietą ar prašymas bus atmestas?
 
VDU
''Sveiki, o ar mes gausim kokį dar pakvietimą į el.paštą ir ar jį reikės kaip nors patvirtinti?'' ????? Informaciją kur įstojote gausite į savo el. paštą bei prisijungę prie lamabpo.lt sistemos savo užpildyto prašymo.
 
Partnerio pranešimas
VDU
Sveiki. Ar yra VDU ištęstinės studijos ar kokia nors jų alternatyva? Sveiki, ištęstinės studijos VDU nebeorganizuojamos.
 
Partnerio pranešimas
VDU
Sveiki, norėčiau paklausti, ar pildant prašymą dėl bendrabučio gavimo reikia turėti pažymą apie paskutinių 3 mėnesių šeimos pajamas ir šeimos narių skaičių, nors pajamos viršyja valstybės remiamų pajamų dydį ir nesu iš daugiavaikės šeimos? Jei šių dokumentų reikia ir jų neturėsiu, kai pildysiu prašymą, ar būtų galima juos vėliau atsiųsti? Sveiki, dėl reikalingų dokumentų ir jų pateikimo formų konsultuoja VDU Studentų reikalų tarnyba, S. Daukanto 27, tel.: (8 37) 32 79 77. :)
 
Partnerio pranešimas
VDU
Norėčiau paklausti ar turiu galimybę įstoti į sociologiją arbą į socialinę politiką į vf su 18,4? 2011 m. į Socialinę politiką žemiausias balas VF vietai buvo 17,68, į sociologija - 18,66.
 
Partnerio pranešimas
VDU
ar yra vilciu man istoti i anglu ir vokieciu filologija vf, jei mano konkursinis balas 17,2? :) Sveiki, 2011 m. žemiausias konkursinis balas į VF vietą šios specialybės buvo 17,7. Balai svyruoja priklausomai nuo stojančiųjų, taigi siūlau bandyti :)
 
Partnerio pranešimas
VDU
Sveiki.Gal ir buvo toks klausimas,tačiau atsakymo nerandu.Stojant į vdu,tarkim, biologija ,žymint VNF/ST jei negausiu stipendijos ar automatiškai pateksiu į VNF vietą ar prašymas bus atmestas? Sveiki, nea, automatiškai į VNHF vietą nepateksite. Ją reikia įtraukti į prašymą.
 
Partnerio pranešimas
agne
sveiki,kokiu dokumentu reikia norint gauti socialine stipendija ir ar juos reikia priduoti pasirasant sutarti?
 
VDU
sveiki,kokiu dokumentu reikia norint gauti socialine stipendija ir ar juos reikia priduoti pasirasant sutarti? Sveiki, socialinių stipendijų klausimais konsultuoja VDU Studentų reikalų tarnyba ( S. Daukanto g. 27, tel. 32 79 77) Taip pat sekite informaciją Valstybiniame studijų fonde https://www.vsf.lt/lt/socialines-stipendijos. Paraiškos priimamos internetu rugsėjo 15 - spalio 10 d.
 
Partnerio pranešimas
kristina
sveiki,o jeigu istoju i vnf iki kada reikia sumoketi studiju mokesti?
 
VDU
sveiki,o jeigu istoju i vnf iki kada reikia sumoketi studiju mokesti? Laba diena, galite įmokėti pradinę įmoką 500 lt, o poto iki rugsėjo 30 d. likusią pinigėlių sumą už VNF studijas. :)
 
Partnerio pranešimas
as.
o jeigu istoji i vnf studijas, bet turriu invalidumo pazymejima ir noreciau prasyt finansavimo,tai ka tada daryt?
 
Paulius
Sveiki. Gal galima suzinoti su kokiu maziausiu balu , dabar per pirma etapa istojo i Multimedija ir Interneto technologijas ? Ar per antra etapa, su 13,22 balu galiu tiketis dar patekti i VF vieta ? Aciu
 
greta
Istojau:)) kokius dokumentus reik atsivesti?ir vietoj ten del bendrabucio?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]