Klausimai apie VDU priėmimą


Administratorius
Cia laukiame klausimu apie priemima i VDU.
 
andrea
Nuo siu metu girdejau kad jau ne tik magistratura gali baigti VDU teisei bet jau priima ir 12klasiu baigusius. o kaip del baigimo? kokios perspektyvos? ar gali dirbti advokato,teisejo ar prokuroro darba?
 
marta
jeigu laikyciau biologija (V) istorija (V) lietuviu (V) anglu (M) informatika(M) matematika (M) ar turiu sansu istoti?
 
Juste
noriu stoti i menotyra, girdejau daug kalbu, kad riekia dailes egzamino. Ar tikrai? Kiek domejaus internete, tai uztenka istorijos, anglu ir lietuviu brandos egzaminu...
 
Siga
Laba diena. Esu VU GMF molekulines biologijos absolvente. Mane domina magistranturos studijos jusu universitete, studiju kryptis - molekuline biologija ir biotechnologija. taip pat, aplinkosaugos organizavimas. Noreciau suzinoti kiek priimsite studentu i valstybes finansuojamas vietas. Dar domina dokumentu priemimo taisykles. Kiek suprantu i magistranturos studijas studentas dokumentus turi pristatyti individualiai i aukstaja mokykla?? Nera bendrojo priemimo?? Po mokslo reformos visiskai susipainiojau, girdziu daug skirtingu nuomoniu, o tikslios informacijos internete nerandu. Aciu uz jusu atsakymus.
P.S. iki kada galima pateikti stojamuosius dokumentus?
 
Vita
Laba diena! Džiaugiuosi, kad patvirtinta naujųjų medijų studijų programa. Žadu ten stot, bet niekur neradau koks bus stojamasis?
Tikiuosi atsakymų. Iš anksto dėkoju. :)
 
pikte
aš taip norėjau pasiteirauti dėl naujųjų medijų stojimo egzamino.Koks jis ir kada jis vyks?
Dėkui už atsakymą.
 
Simona
Laba diena, ar yra šansų išlaikyti naujųjų medijų stojamuosius egzaminus, jei šiek tiek nusimanau apie fotografiją, bet piešimo įgūdžiai gana primityvūs?
 
VDU priemimas
To andrea:
sveiki :)
taip nuo siu metu vyksta priemimas i VDU teises studijas igijusiems vidurini issilavinima.

• VDU Teisės fakultetas išsiskiria savita aktyvaus dėstymo metodika. Atsisakyta įprasto paskaitų modelio, kai dėstytojas kalba, o studentai konspektuoja. Vyksta diskusijos, praktiniai užsiėmimai, kurių metu analizuojami konkretūs teisės nuostatų pritaikymo atvejai, koliziniai teisės uždaviniai sprendžiami taikant klausimų ir atsakymų formą. Daugelis užsienio ekspertų pripažįsta, kad ši dėstymo metodika užtikrina geriausią asmens pasiruošimą advokato profesijai.
• Baigus studijas suteikiamas vientisųjų studijų teisės magistro laipsnis ir teisininko profesinė kvalifikacija. Teisės fakulteto studentai kartu su studijų baigimo diplomu gali gauti ir vieno prestižiškiausio JAV–Mičigano valstybinio universiteto transnacionalinės teisės sertifikatą.

Studijų programa skirta rengti teisininkus, gerai išmanančius esminius ir specifinius Lietuvos teisės sistemos elementus bei turinčius tarptautinių teisinių žinių, sugebančius efektyviai ir etiškai atstovauti ir patarti klientams, spręsti ginčus tarp šalių humaniškai, atsižvelgiant į teisininko išskirtinį – teisingumo garanto – vaidmenį visuomenėje, gebančius lengvai persiorientuoti dirbti Europos Sąjungos, kontinentinėje ir bendrojoje teisės sistemose, transnacionalinėse organizacijose bei tarptautinėse įmonėse.

Placiau ---> http://teise.vdu.lt
 
VDU priemimas
INFORMACIJA APIE NAUJUJU MEDIJU MENA:

LABAI SVARBU! I EGZAMINA REIKIA UZSIREGISTRUOTI 48h IKI EGZAMINO PRADZIOS.

Birželio 25-26 dienomis vyks vizualinės raiškos ir kompozicijos stojamasis egzaminas į programą „Naujųjų medijų menas“. Keičiasi egzamino vieta – stojantieji galės jį laikyti Vilniaus dailės akademijoje arba Šiaulių universitete.

Stojamųjų egzaminų pradžia – birželio 25 d., ketvirtadienį, 13 val.

Birželio 25 d., ketvirtadienį, 13 val. vyks pirmoji stojamojo egzamino dalis: vizualinė raiška – fotografavimas apibrėžtoje erdvėje. Birželio 26 d., penktadienį, 9 val. stojantieji kviečiami dalyvauti antrojoje stojamojo egzamino dalyje: kompozicija – paskirtos temos interpretacija kadruotės būdu (atskirų kadrų sekos piešimas).

 
Raminta
noreciau studijuoti vdu ekonomika, taciau ar yra galimybiu istoti laikius tik matematikos(V), anglu(V), lietuviu(v), informatikos(m) egzaminus?ar turiu galimybiu jei nelaikiau istorijos?
 
Žolė
Ar VDU prideda balą stojant, jei vidurinė baigta su raudonu diplomu?
 
VDU priemimas
RAMINTAI

Stojant i vdu Ekonomika reikalingas tik metinis istorijos pazimys, jei laikete valstybinius matematikos, lietuviu k. ir anglu k. egzaminus :)
 
Agneta
Sveiki, noreciau paklausti, ar galima kaip nors suzinoti, kiek jau yra paduota prasymu i Ekonomikos ir psichologijos specialybes? jei taip, tai kur galima tai pasiziureti?
 
VDU priemimas
Agnetai,

Prasymu skaicius i specialybes nera skelbiamas :)
 
panaktinuke
Aš norėčiau paklausti, ar tos ištęstinės ir nuolatinės studijos šiais metais, bet kokiam universitete vienodos?
1. Nežinau gandai ar ne, bet girdėjau kad VGTU NL- tai dieninės, I- galima rinktis Id- tai čia dieniniu, Iv-vakariniu, In-neakivaizdiniu.
2. Pletkai kad dabar nėra išvis neakivaizdinių ir vakarinių studijų, ir liko tik dienines arba 4 metai arba 5,5 ar 6 metai su laisvesniu grafiku.
3. Dar girdėjau, kad ištęstinės studijos tai bus vakarinio ir neakivaizdinio hibridas..Kad tarkim pasakys ateit vakare, turėsim eit, pasakys turėsi namie mokintis tai ir turėsi.

Esmė ta, ką man daryt jei aš stoju į tokį universitetą, kuris toli nuo namų, ir į kurį žadėjau stot neakivaizdžiai.. Prašau pagelbėkit, ir paaiškinkit, žinau kad kiekvienam universitete vis kitaip interpretuoja, bet juk turėtų būti kažkokia sistema.. :(
 
VDU priemimas
Panaktinukei,
Kiekvienas universitetas istestines studijas organizuoja savaip.
VDU istestines studijos organizuojamos neakivaizdiniu
sudiju pagrindu. t.y. paskaitos vyks savaitgaliais (ne kiekviena:
1-2 sestadienius i menesi). Istestine studiju forma yra 6m.:)
 
Aistė
Sveiki. Norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė gauti studijų krepšelį, norint studijuoti ekonomiką? Egzaminų rezultatai: matematika 57%, anglų tarkim 55%, lietuvių tarkim 80%, istorija metinis A lygiu 9. IR jei maža tikimybė gauti krepšelį tai ar įstočiau į mokamą ? Ačiū už atsakymą :)
 
Agneta
sveiki, noriu paklausti ar siemet vdu bus pridedami papildomi balai i ekonomika, baigusiems junior achievement programa?
 
laura
sveiki, norejau pasiteirauti apie mokymo paslaugu vadyba ? galbut jau numanote arba zinote kokio mazdaug balo reikia norint istoti i mokamas ar nemokamas sios specialybes studijas? aciu is anksto.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]