Klausimai apie KTU studijų programas


KTUstudijos
Mantas rašė: Sveiki, noriu stoti į finansų studijas, kunkursinio balo pakanka, bet turiu klausimą ar Matematika (1 ir 2) dėstoma šiose studijose įmanoma įveikti įdedant daugiau darbo su B lygiu (matematikos vbe 35 balai, silpniausias dalykas)? Motyvacija tai mokintis didžiulė jau nuo pat mažumos tik nerimauju labai dėl šio dalyko. Ačiū
Laba diena, tikrai taip - matematika nėra neįveikiamas dalykas, jei yra dedama pakankamai pastangų. Kilus klausimams ar neaiškumams, dėstytojai visada yra pasiruošę Jums padėti - paaiškinti iš naujo, kitu būdu. Taip pat galite pasinaudoti nemokamomis tutorių paslaugomis. Daugiau apie tutorius galite rasti čia: https://studentams.ktu.edu/paslaugos/guided/#Tutorius
Moni
Sveiki, noriu studijuoti taikomąją chemiją, bet mačiau, kad yra informac.techn studijų programoje, jeigu 11-12kl jų neturėjau, ar įmanoma būtų mokytis universitete, ar čia jau reikia turėt išankstinių žinių?
KTUstudijos
Moni rašė: Sveiki, noriu studijuoti taikomąją chemiją, bet mačiau, kad yra informac.techn studijų programoje, jeigu 11-12kl jų neturėjau, ar įmanoma būtų mokytis universitete, ar čia jau reikia turėt išankstinių žinių?
Laba diena, šioje studijų programoje išankstinės žinios nebūtinos - modulių metu yra išdėstoma visa reikalinga informacija.
Dominykas
KTUstudijos rašė: Dominykas rašė: Sveiki, ar studentai pabaigę aviacijos inžinerijos studijas- turi galimybę išmokti pilotuoti sraigtasparnius/lėktuvus ir dirbti pilotais, ar užsiima tik jų priežiūra?Laba diena, šiuo klausimu rekomenduojame susisiekti su Aviacijos inžinerijos studijų programos vadovu el. paštu saulius.japertas@ktu.lt. Vadovas mielai su Jumis pabendraus, papasakos plačiau apie studijas ir atsakys į visus kilusius klausimus, susijusius su šia studijų programa.
Būtų smagu, kad atsakytų bent jau. Nes savaitė kaip tylu. :/
KTUstudijos
Dominykas rašė: KTUstudijos rašė: Dominykas rašė: Sveiki, ar studentai pabaigę aviacijos inžinerijos studijas- turi galimybę išmokti pilotuoti sraigtasparnius/lėktuvus ir dirbti pilotais, ar užsiima tik jų priežiūra?Laba diena, šiuo klausimu rekomenduojame susisiekti su Aviacijos inžinerijos studijų programos vadovu el. paštu saulius.japertas@ktu.lt. Vadovas mielai su Jumis pabendraus, papasakos plačiau apie studijas ir atsakys į visus kilusius klausimus, susijusius su šia studijų programa. Būtų smagu, kad atsakytų bent jau. Nes savaitė kaip tylu. :/
Laba diena, atsiprašome už nepatogumus. Visi programų vadovai gauna labai daug užklausų, tikriausiai Jūsų pasimetė. Susisieksime su vadovu ir informuosime, jog laukiate atsakymų.
Lukas
Laba diena,

Šiuo metu esu 4 kurso fizikos studentas, tačiau norėčiau magistrą rinktis aeronautikos inžineriją, ar baigus fiziką galėčiau iškarto stoti į šį magistrą, ar reiktų išlyginamųjų studijų?

Sveiki,

Minimalūs reikalavimai stojant į aeronautikos inžinerijos studijų programą, Jūsų atveju, yra: inžinerijos mokslų, technologijų mokslų, matematikos mokslų, informatikos mokslų ir fizinių mokslų krypčių grupės; ≥15 kr. išklausytų aeronautikos inžinerijos, elektronikos inžinerijos, elektros inžinerijos ar mechanikos inžinerijos studijų krypčių dalykų. Jeigu esate išklausęs atitinkamą skaičių nurodytų kreditų, tuomet papildomai išklausyti dalykų Jums nereikės ir galėsite iš karto stoti į šią programą magistrantūros pakopoje.
Gabija
Sveiki, ar universiteto studentai gauna mėnesines stipendijas už mokymasi šiame universitete, kaip profesinių mokyklų studentai?
KTUstudijos
Gabija rašė: Sveiki, ar universiteto studentai gauna mėnesines stipendijas už mokymasi šiame universitete, kaip profesinių mokyklų studentai?
Sveiki, Universitete yra gaunamos stipendijos už aukštus pasiekimus, vykdomą mokslinę veiklą. Stipendijos gali būti mėnesinės (skiriamos vienam semestrui) arba vienkartinės. Išsamią informaciją apie stipendijas galite rasti: https://studentams.ktu.edu/finansai/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]