Klausimai apie KTU priėmimą


MGMFui
Ar Kauno technologijos universitete MGMF galioja taisyklė, kad nesurinkus 10 studentų studijų programa nebus vykdoma?
KTUstudijos
MGMFui rašė: Ar Kauno technologijos universitete MGMF galioja taisyklė, kad nesurinkus 10 studentų studijų programa nebus vykdoma?
Sveiki, Kiekvienai krypčiai yra numatomas minimalus studentų tam tikroje programoje skaičius. Dėl konkrečios studijų programos rekomenduojame susisiekti su fakultetu. Kontaktai: https://ktu.edu/studijos/fakultetu-kontaktai/
Aistis
Sveiki, norėčiau stoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Jeigu į konkursinį balą yra įskaičiuojamas vaslstybinis lietuvių kalbos egzamino rezultatas, tai turint išlaikytą mokyklinį lietuvių kalbos egzaminą, į konkursinį balą bus įskaičiuojamas mokyklinio egzamino rezultatas, ar 0? Stojama būtų į informatikos mokslus.
KTUstudijos
Aistis rašė: Sveiki, norėčiau stoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Jeigu į konkursinį balą yra įskaičiuojamas vaslstybinis lietuvių kalbos egzamino rezultatas, tai turint išlaikytą mokyklinį lietuvių kalbos egzaminą, į konkursinį balą bus įskaičiuojamas mokyklinio egzamino rezultatas, ar 0? Stojama būtų į informatikos mokslus.
Sveiki, Konkursinio balo sandaroje nurodytas lietuvių k. ir literatūros valstybinis brandos egzaminas, todėl mokyklinio egzamino balai nebūtų įrašomi ir įsirašytų 0.
Julia
Sveiki, jeigu baigiau pirmą kursą x studijų programoje, bet norėčiau perstoti į kitos krypties studijų programą tame pačiame universitete (mokiausi vals. finansuojamoje vietoje), tai ar man pateikus prašymą iki liepos 25d. reikėtų grąžinti studijų krepšelį?
KTUstudijos
Julia rašė: Sveiki, jeigu baigiau pirmą kursą x studijų programoje, bet norėčiau perstoti į kitos krypties studijų programą tame pačiame universitete (mokiausi vals. finansuojamoje vietoje), tai ar man pateikus prašymą iki liepos 25d. reikėtų grąžinti studijų krepšelį?
Sveiki, Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, rekomenduojame susisiekti su fakulteto studijų centru. Visų fakultetų studijų centrų kontaktus rasite: https://ktu.edu/studijos/fakultetu-kontaktai/
Gabija
Sveiki, koks praeitais metais buvo mažiausiais konkursinis balas stojant į vf multimedijos technologijos?
Linas
Laba, ar būtu galima sužinoti 2020 metų ir 2021 metų mažiausią konkursinį balą kuris gavo valstybės finansuojamą vietą Informatikos inžinerijoje?
KTUstudijos
Gabija rašė: Sveiki, koks praeitais metais buvo mažiausiais konkursinis balas stojant į vf multimedijos technologijos?
Sveiki, 2021 metais per PAGRINDINĮ priėmimą minimalus konkursinis balas į nemokamas vietas šioje programų grupėje buvo - 5.4.
KTUstudijos
Linas rašė: Laba, ar būtu galima sužinoti 2020 metų ir 2021 metų mažiausią konkursinį balą kuris gavo valstybės finansuojamą vietą Informatikos inžinerijoje?
Sveiki, 2021 metais per PAGRINDINĮ priėmimą minimalus konkursinis balas į nemokamas vietas šioje programų grupėje buvo - 5.4. Dėl ankstesnių metų konkursinių balų, rekomenduojame kreiptis į Informatikos fakulteto studijų centrą. Kontaktai: https://ktu.edu/studijos/fakultetu-kontaktai/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]