Klausimai apie KTU priėmimą


KTUstudijos
Ugnė rašė: Sveiki, norėjau paklausti kiek žmonių įstojo į aviacijos inžinerija? Ir ar labai sunku mokytis jeigu mokykloje nesimokei informatikos?
Laba diena, dėkojame, jog domitės studijomis KTU. Tokių skaičių mes neturime, anksčiau jie būdavo nurodyti prie programos konkursinio balo. Visgi įstojusiųjų skaičius neturėtų daryti įtakos studijų programos pasirinkimui, kadangi kiekvienais metais skaičius gali drastiškai keistis, nepriklausomai nuo to, koks jis buvo praėjusiais metais. Konkursinio balo antroji dedamoji (0,2) yra fizika, chemija arba informacinės technologijos, tad IT egzaminas, stojant į šią programą, tikrai nėra būtinas. Pirmame kurse turėsite " Informacinės technologijos inžinieriams" modulį, tad jo metu gausite visą reikalingą informaciją, susijusią su informacinėmis technologijomis, išankstinis pasiruošimas nebūtinas. Visą informaciją apie konkursinį balą ar studijų dalykus galite rasti čia: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-aviacijos-inzinerija/#programa
Dovydas
Sveiki, noriu paklausti su kokiu konkursinio balo vidurkiu įstojo 2020m. studentai į ekonomikos studijas ir koks turi būti šių metų konkursinis balas, kad užsitikrinti vietą 2021. ekonomikos studijose?
Dovydas
Sveiki, noriu paklausti su kokiu konkursinio balo vidurkiu (vnf) įstojo 2020m. studentai į ekonomikos studijas ir koks turi būti šių metų konkursinis balas, kad užsitikrinti vietą į 2021. (vnf) ekonomikos studijas?
KTUstudijos
Dovydas rašė: Sveiki, noriu paklausti su kokiu konkursinio balo vidurkiu įstojo 2020m. studentai į ekonomikos studijas ir koks turi būti šių metų konkursinis balas, kad užsitikrinti vietą 2021. ekonomikos studijose?
Sveiki, Konkursinių balų neviešiname, kadangi kiekvienais metais jie kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Preliminarias įstojimo galimybes visada galite pasitikrinti LAMABPO svetainėje: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/ Minimalus konkursinis balas įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą - 5,4.
Neringa
Sveiki, koks minimalus balas buvo istoti i magistranturos didziuju verslo duomenu analitikos studijas pernai metais?
KTUstudijos
Neringa rašė: Sveiki, koks minimalus balas buvo istoti i magistranturos didziuju verslo duomenu analitikos studijas pernai metais?
Laba diena, Konkursinių balų neviešiname, kadangi kiekvienais metais jie kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Visgi galite susisiekti su Didžiųjų verslo duomenų analitikos studijų programos vadovu asmeniškai el. paštu kestutis.luksys@ktu.lt, kuris galės Jus pakonsultuoti šiuo ir kitais dėl programos kylančiais klausimais.
Romas
Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
KTUstudijos
Romas rašė: Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
Laba diena, vienintelės 100% nuotolinės studijos KTU yra Nuotolinio mokymosi informacinės technologijos (https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/m-nuotolinio-mokymosi-informacines-technologijos/). Ši studijų programa vyksta nuotoliu, vakarine forma (paskaitos vyksta nuo 17:30 iki 21 valandos). Visos kitos programos vyksta mišriu arba kontaktiniu būdu. Ši studijų programa turi valstybės finansuojamų vietų, galimybė gauti tokią vietą priklauso nuo Jūsų konkursinio balo. Kuo jis aukštesnis - tuo didesnė tikimybė gauti valstybės finansavimą. Konkursinį balą galite rasti čia: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/m-nuotolinio-mokymosi-informacines-technologijos/#konkursinio-balo-sandara
Violeta
Sveiki, ar įmanoma įstoti į pramoninio dizaino inžinerijos studijas (finansuojamas) , jeigu mano konkursinis balas būtų apie 6.03? Aš dar dalyvavau nemažai olimpiadų, gal dar tai prisidėtų prie balo. Kiek mačiau internete, kad KTU balo vidurkis apie 7,todėl ir bijau, ar įmanoma man įstoti.
Aurelija
sveiki, jeigu šiais metais nepatekčiau į VF vietą, bet būtų nedaug trūkę, ar kitais metais, atkritus žmonėms iš VF arba metus studijas sąrašas automatiškai pasislinktų ir turėčiau galimybę patekti į VF? Ar tai įmanoma padaryti tik gaunant aukščiausius rezultatus universitete ir ar reikia pildyti kažkokį prašymą?
KTUstudijos
Violeta rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti į pramoninio dizaino inžinerijos studijas (finansuojamas) , jeigu mano konkursinis balas būtų apie 6.03? Aš dar dalyvavau nemažai olimpiadų, gal dar tai prisidėtų prie balo. Kiek mačiau internete, kad KTU balo vidurkis apie 7,todėl ir bijau, ar įmanoma man įstoti.
Laba diena, Violeta, Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Vis dėlto, preliminarius 2020 m. duomenis galite rasti: https://www.kurstoti.lt/kbs#/ . Suveskite savo preliminarius įvertinimus (nepamirškite metinių pažymių), pasirinkite dominančią studijų programą ir aukštąją mokyklą. Tuomet išvysite, ar su pateiktais preliminariais įvertinimais būtumėte įstoję į valstybės finansuojamą vietą 2020 m.
KTUstudijos
Aurelija rašė: sveiki, jeigu šiais metais nepatekčiau į VF vietą, bet būtų nedaug trūkę, ar kitais metais, atkritus žmonėms iš VF arba metus studijas sąrašas automatiškai pasislinktų ir turėčiau galimybę patekti į VF? Ar tai įmanoma padaryti tik gaunant aukščiausius rezultatus universitete ir ar reikia pildyti kažkokį prašymą?
Laba diena, Aurelija, patekti į valstybės finansuojamą vietą studentas gali rotacijos metu. Rotacija studentams, kurie į Universitetą įstojo 2017 m. ir vėliau, yra vykdoma kartą per metus rugpjūčio 31 d. Rotacija galioja bakalauro ir vientisųjų studijų studentams. Rotacijos metu yra sudaromos lyginamosios eilės pagal studijų pakopas, studijų kryptis, studijų formas (nuolatinių, ištęstinių studijų studentai) ir finansavimo pobūdį. Gauti ir išlaikyti VF vietą gali tik gerai besimokantis studentas – neturintis akademinių skolų, įvykdęs visus studijų programai vertinamuoju laikotarpiu keliamus reikalavimus ir pasiekęs tipinį ar puikų pasiekimų lygmenį. Apie gautą valstybės finansuojamą vietą studentas yra informuojamas Universiteto el. paštu. Daugiau apie rotaciją galite rasti čia: https://sa.ktu.edu/duk/#1540385571364-dc6d49d3-2b85
Laura
Sveiki, užpildžiau prašymą į KTU magistro studijas. Pretenduoju į valstybės finansuojamą vietą. Mane domina tai, ar jei užpildysiu prašymą stoti į VDU vf vietą, bus galimybė gauti abiejuose universitetuose vf vietas (tuomet galėčiau pasirinkti)?
KTUstudijos
Laura rašė: Sveiki, užpildžiau prašymą į KTU magistro studijas. Pretenduoju į valstybės finansuojamą vietą. Mane domina tai, ar jei užpildysiu prašymą stoti į VDU vf vietą, bus galimybė gauti abiejuose universitetuose vf vietas (tuomet galėčiau pasirinkti)?
Laba diena, tokia galimybė yra, Jūs galite rinktis, kuriame universitete norite studijuoti pagal tai, kur gavote kvietimą.
DianaInce
Ačiū už išsamius atsakymus. Šioje temoje radau atsakymus į savo klausimus.
KTUstudijos
DianaInce rašė: Ačiū už išsamius atsakymus. Šioje temoje radau atsakymus į savo klausimus.
Laba diena, džiaugiamės galėdami padėti!
Mantas
Koks 2020 metu konkursinis balas mažiausias buvo vf ir vnf į informacijos ir informaciniu technologiju sauga?
KTUstudijos
Mantas rašė: Koks 2020 metu konkursinis balas mažiausias buvo vf ir vnf į informacijos ir informaciniu technologiju sauga?
Laba diena, Konkursinių balų neviešiname, kadangi kiekvienais metais jie kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Visgi galite susisiekti su Informacijos ir informacinių technologijų saugos studijų programos vadovu asmeniškai el. paštu agnius.liutkevicius@ktu.lt, kadangi vadovai kartais turi tokią informaciją.
Daina123
Sveiki, norėjau sužinoti, ar galima pretenduoti į elektronikos inžinerijos specialybės, valstybės nefinansuojamą vietą, išlaikius mokylinį lietuvių kalbos egzaminą?
KTUstudijos
Daina123 rašė: Sveiki, norėjau sužinoti, ar galima pretenduoti į elektronikos inžinerijos specialybės, valstybės nefinansuojamą vietą, išlaikius mokylinį lietuvių kalbos egzaminą?
Sveiki, taip, galite, tačiau atkreipiame dėmesį, kad nors kandidatuojate į valstybės nefinansuojamą vietą, reikia atitikti tam tikrus kriterijus. Daugiau apie stojmą į valstybės nefinansuojamas vietas rasite čia: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-elektronikos-inzinerija/#minimalus-reikalavimai-i-valstybes-nefinansuojamas-vnf-studiju-vietas-2015-2021

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]