Klausimai apie KTU priėmimą


Liudas
Sveiki, koks minimalus stojimo balas buvo į Transporto priemonių inžineriją 2019 metais?
KTUstudijos
Liudas rašė: Sveiki, koks minimalus stojimo balas buvo į Transporto priemonių inžineriją 2019 metais?
Sveiki, Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų.
KTUstudijos
Ofelija rašė: Ar KTU priima studentus iš kitų mokymosi įstaigų (kolegijų/universitetų) gyventi bendrabutyje?
Sveiki, KTU universiteto bendrabučiuose gali būti apgyvendinami kitų aukštųjų mokyklų bei kolegijų studentai. Vietos jiems paskiriamos pagal galimybes ir tik visiškai patenkinus KTU studentų poreikius. Norėdami apsigyventi kitų universitetų/ kolegijų studentai turi kreiptis į Bendrabučių grupę rašydami užklausą el. p. bendrabuciai@ktu.lt
Žilvinas
Ar sėkmingai baigus JKM C++ 2 metų specializaciją teikiamas koks nors papildomas balas ar pranašumas stojant į programų sistemų studijas? Radau seną informaciją, kad taip, tačiau galbūt pasikeitė. Ačiū.
KTUstudijos
Žilvinas rašė: Ar sėkmingai baigus JKM C++ 2 metų specializaciją teikiamas koks nors papildomas balas ar pranašumas stojant į programų sistemų studijas? Radau seną informaciją, kad taip, tačiau galbūt pasikeitė. Ačiū.
Sveiki, Papildomi balai už JKM mokyklą nėra skiriami, tačiau įgytos kompetencijos labai praverčia studijų metu. Sąrašą, už ką yra skiriami papildomi balai galite rasti: https://bakalauras.lamabpo.lt/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/konkursinio-balo-skaiciavimas/#4 (4 klausimas)
Goda
Sveiki, norėčiau stoti į verso ir viešąją vadybą ( viešąjį administravimą ). Planuoju stot į valstybės nefinansuojamą vietą. Norėjau paklausti ar nelaikius valstybinio matematikos egzamino, tačiau išlaikius lietuvių, anglų kalbos ir istorijos valstybinius egzaminus, galėsiu dalyvauti konkurse. Ačiū.
KTUstudijos
Goda rašė: Sveiki,
norėčiau stoti į verso ir viešąją vadybą ( viešąjį administravimą ). Planuoju stot į valstybės nefinansuojamą vietą. Norėjau paklausti ar nelaikius valstybinio matematikos egzamino, tačiau išlaikius lietuvių, anglų kalbos ir istorijos valstybinius egzaminus, galėsiu dalyvauti konkurse.
Ačiū.


Sveiki,

Viešojo administravimo studijų programa bakalauro pakopoje nėra vykdoma. Artimiausia studijų programa būtų verslas ir antreprenerystė.

Minimalūs reikalavimai stojantiesiems į valstybės nefnansuojamas vietas yra: išlaikytas vienas valstybinis brandos egzaminas, konkursinis balas ne mažesnis nei 5,4 balai.

Šios studijų programos konkursinio balo sandarą galite rasti: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-verslas-ir-antrepreneryste/#salygos

Jeigu šiuos reikalavimus tenkinsite, tuomet galėsite pretenduoti į šią studijų programą.
Antanas
Laba diena, esu įgijęs vidurininį išsilavinimą 2011m. bet nelaikęs lietuvių kalbos valstybinio egzamino, bet ir be to stojamasis balas į norima studijų programą 6,03balo. ar vistiek galėčiau pretenduoti į vf vietą? Kiti vbe perlaikyti šiemet (fizika, matematika, papildomas...)
KTUstudijos
Antanas rašė: Laba diena, esu įgijęs vidurininį išsilavinimą 2011m. bet nelaikęs lietuvių kalbos valstybinio egzamino, bet ir be to stojamasis balas į norima studijų programą 6,03balo. ar vistiek galėčiau pretenduoti į vf vietą? Kiti vbe perlaikyti šiemet (fizika, matematika, papildomas...)
Sveiki, Kadangi vidurinį išsilavinimą įgijote 2011 metais, Jums yra taikomi šie minimalūs reikalavimai: Vidurinį išsilavinimą patvirtinantis dokumentas. Konkursinis balas negali būti mažesnis kaip 5,4 balo, išskyrus stojantiesiems, kurie yra atleisti nuo brandos egzaminų dėl ligų, nurodytų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro. Kadangi šiuos reikalavimus atitinkate, todėl galite pretenduoti į pasirinktą studijų programą valstybės finansuojamoje vietoje
studentas
Ar studijuojant matematiką galima pasiimti papildomai pedagogines studijas? Jei taip, tai nuo kurio semestro?
KTUstudijos
studentas rašė: Ar studijuojant matematiką galima pasiimti papildomai pedagogines studijas? Jei taip, tai nuo kurio semestro?
Sveiki, Taip, galite. Studijuojant taikomąją matematiką galite pasirinkti gretutines pedagogikos studijas ir įgyti pedagogo kvalifikaciją. Pedagogikos studijas galite pasirinkti antrųjų metų pavasario semestre. Dalykai, skirti įgyti pedagogo kvalifikacijai yra dėstomi nuo trečiųjų metų rudens semestro.
ada
Mon rašė: Kokius dalykus reikia pasirinkti ir kokiais lygiais norint stoti į tekstilės dizainą ir technologiją?
IDA
Apranga ir tekstile - kokius dalykus rinktis dar vidurinėje mokykloje?
KTUstudijos
IDA rašė: Apranga ir tekstile - kokius dalykus rinktis dar vidurinėje mokykloje?
Sveiki, kaip suprantame domitės bakalauro (pirmos pakopos studijomis). Šioje pakopoje turime pasiūlyti Mados inžinerijos studijų programą. Daugiau skaitykite čia: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-mados-inzinerija/#salygos Nuorodoje matysite, kad konkursinio balo dedamosios yra: matematika (brandos egzaminas); chemija arba fizika (brandos egzaminas arba metinis pažymys); dalykas, nesutampantis su kitais, kurio VBE organizuojamas einamaisiais metais arba kvalifikacijos egzaminas (brandos egzaminas arba metinis pažymys); lietuvių kalba ir literatūra (brandos egzaminas). Šiuos egzaminus ir reiktų pasirinkti.
KTUstudijos
ada rašė: Mon rašė: Kokius dalykus reikia pasirinkti ir kokiais lygiais norint stoti į tekstilės dizainą ir technologiją?
Sveiki, kaip suprantame domitės bakalauro (pirmos pakopos studijomis). Šioje pakopoje turime pasiūlyti Mados inžinerijos studijų programą. Daugiau skaitykite čia: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-mados-inzinerija/#salygos Nuorodoje matysite, kad konkursinio balo dedamosios yra: matematika (brandos egzaminas); chemija arba fizika (brandos egzaminas arba metinis pažymys); dalykas, nesutampantis su kitais, kurio VBE organizuojamas einamaisiais metais arba kvalifikacijos egzaminas (brandos egzaminas arba metinis pažymys); lietuvių kalba ir literatūra (brandos egzaminas). Šiuos egzaminus ir reiktų pasirinkti.
Laurynas
Ar su 6,9 - 7,1 konkursiniu balu turiu šansų patekti į vf marketingą?
KTUstudijos
Laurynas rašė: Ar su 6,9 - 7,1 konkursiniu balu turiu šansų patekti į vf marketingą?
Sveiki, džiugu, kad domitės studijomis KTU. Ankstesniais metais paskutinis studentas įstoję į Marketingo VF vietą turėjo aukštesnį konkursinį balą (KB), tačiau norime patikinti, kad kiekvienais metais KB skiriasi ir priklauso nuo tais metais skirtų VF vietų skaičiaus, stojančiųjų skaičiaus ir jų konkursinio balo. Taigi Jums nereikėtų aklai pasikliauti ankstesnių metų konkursiniu balu ir dėl to nemėginti stoti į norimą studijų programą (SP). Taip pat, primename, kad pildant prašymą galite pildyti nuo 1 iki 9 studijų programų pasirinkimų, pildant pirmu numeriu labiausiai norimą SP ir žemesniu numeriu mažiau norimas SP.
Jonas
Sveiki ar turint konkursinį balą 7.63 galėčiau įstoti į vf komuniciją ir informacijos valdymo technologijas?
KTUstudijos
Jonas rašė: Sveiki ar turint konkursinį balą 7.63 galėčiau įstoti į vf komuniciją ir informacijos valdymo technologijas?
Sveiki, džiugu, kad domitės studijomis KTU. Kiekvienais metais konkursinis balas skiriasi ir priklauso nuo tais metais skirtų VF vietų skaičiaus, stojančiųjų skaičiaus ir jų konkursinio balo, todėl jo viešinimas netenka prasmės. Taigi Jums nereikėtų pasikliauti ankstesnių metų konkursiniu balu ir dėl to nemėginti stoti į norimą studijų programą (SP). Taip pat, primename, kad pildant prašymą galite pildyti nuo 1 iki 9 studijų programų pasirinkimų, pildant pirmu numeriu labiausiai norimą SP ir žemesniu numeriu mažiau norimas SP.
Ugnė
Sveiki, norėjau paklausti kiek žmonių įstojo į aviacijos inžinerija? Ir ar labai sunku mokytis jeigu mokykloje nesimokei informatikos?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]