Klausimai apie KTU priėmimą


KTUstudijos
Samanta99 rašė: Sveiki, jeigu baigiau mokykla 2014, bet kb nesiekia 5,4 ar yra galimybe istot i vnf? Aciu.
Sveiki, Vienas iš minimalių reikalavimų stojantiesiems, kurie įgijo išsilavinimą 2014 m. ir anksčiau, yra: Konkursinis balas negali būti mažesnis kaip 5,4 balo, išskyrus stojantiesiems, kurie yra atleisti nuo brandos egzaminų dėl ligų, nurodytų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro. Jeigu Jūsų konkursinis balas yra mažesnis nei 5,4 balai, tuomet pretenduoti į valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas vietas Jūs galimybės neturite.
Rasa
Sveiki, Norėjau paklausti, kokie buvo žemiausi konkursiniai balai įstojusiųjų į valstybės nefinansuojamas vietas ankstesniais metais į šias magistrantūros studijų programas: Technikos kalbos vertimas ir lokalizacija Edukologija Jei tikslūs balai nėra skelbiami, tiktų ir gairės. Iš anksto dėkoju už informaciją!
KTUstudijos
Rasa rašė: Sveiki, Norėjau paklausti, kokie buvo žemiausi konkursiniai balai įstojusiųjų į valstybės nefinansuojamas vietas ankstesniais metais į šias magistrantūros studijų programas: Technikos kalbos vertimas ir lokalizacija Edukologija Jei tikslūs balai nėra skelbiami, tiktų ir gairės. Iš anksto dėkoju už informaciją!
Sveiki, Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų.
Studentė
Sveiki, ar galima tikėtis įstoti į Žmonių išteklių vadybą VF vietą su 7,3 konkursiniu balu?
KTUstudijos
Studentė rašė: Sveiki, ar galima tikėtis įstoti į Žmonių išteklių vadybą VF vietą su 7,3 konkursiniu balu?
Sveiki, Konkursiniai balai nėra viešinami, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Liepos 9 d. (rytoj) bus paskelbti rezultatai. Daugiau informacijos: https://stojantiesiems.ktu.edu/magistrantura/
Magistrantura
Laba diena, ar istojus i magistrantura vf vieta (ne pirmu savo pageidavimo numeriu) galima bandyti kituose etapuose bandyti perstoti i vf i pirma pageidavimo numeri? Ar jei jau neistojau pirmu etapu, kituose etapuose jau taip pat nebeistosiu?
KTUstudijos
Magistrantura rašė: Laba diena, ar istojus i magistrantura vf vieta (ne pirmu savo pageidavimo numeriu) galima bandyti kituose etapuose bandyti perstoti i vf i pirma pageidavimo numeri? Ar jei jau neistojau pirmu etapu, kituose etapuose jau taip pat nebeistosiu?
Sveiki, Jeigu į VF vietą įstojote ne pirmu numeriu kitame etape galite taip pat pretenduoti į VF vietas. Galimybė kituose etapuose įstoti yra, tačiau tik tuo atveju, jei tose studijų progmramose liks VF vietų.
Dovilė
Laba diena, norėčiau sužinoti vf ir vnf mažiausius balus 2019m. stojusių į magistro programas: marketingo valdymas ir inovacijų valdymas ir antreprenerystė). Ačiū už atsakymą.
KTUstudijos
Dovilė rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti vf ir vnf mažiausius balus 2019m. stojusių į magistro programas: marketingo valdymas ir inovacijų valdymas ir antreprenerystė). Ačiū už atsakymą.
Sveiki, Konkursiniai balai kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų bei valstybės skiriamų krepšelių. Orientacinis konkursinis balas į marketingo valdymo studijų programą praėjusiais metais buvo apie 7, o į inovacijų valdymą ir antreprenerystę apie 6,5
Julius
Labas vakaras, kiek užsienio studentų pernai įstojo į pramonės inžinerijos ir vadybos studijų programą? Dėkoju.
KTUstudijos
Julius rašė: Labas vakaras, kiek užsienio studentų pernai įstojo į pramonės inžinerijos ir vadybos studijų programą? Dėkoju.
Sveiki, tokią informaciją Jums gali suteikti jei kreipsitės international@ktu.lt Gražios dienos.
Chemija
Sveiki, kokie pernai buvo stojamieji balai į magistrantūros studijas: medicininę chemiją bei taikomąją chemiją?
KTUstudijos
Chemija rašė: Sveiki, kokie pernai buvo stojamieji balai į magistrantūros studijas: medicininę chemiją bei taikomąją chemiją?
Sveiki, džiugu, kad domitės studijomis KTU. Konkursinių balų (KB) neviešiname, nes mažiausias KB su kuriuo studentai tais metais įstojo į valstybės finansuojamą (VF) vietą priklauso nuo tais metais skirtų VF vietų, stojančiųjų skaičiaus ir stojančiųjų konkursinio balo. T.y. tai šis KB nereiškia, kad su žemesniu KB interesantas negalėjo įstoti, todėl viešinimas netenka prasmės. Rekomenduojame pildyti prašymą ir dalyvauti konkurse. Pildant prašymą į magistrantūrą galima pateikti nuo 1 iki 4 pageidavimų prioriteto tvarka. Daugiau info ktu.edu.
Joana
Laba diena, stojau į magistrantūros studijas ir prieš kielias dienas pasirašiau elektroninę sutartį su universitetu, tačiau supratau, kad pasirinkau studijų programą, kuri yra ne man. Ar įmanoma nutraukti sutartį ir vėl pretenduoti į nemokamą vietą universitete antru arba trečiu etapu?
KTUstudijos
Joana rašė: Laba diena, stojau į magistrantūros studijas ir prieš kielias dienas pasirašiau elektroninę sutartį su universitetu, tačiau supratau, kad pasirinkau studijų programą, kuri yra ne man. Ar įmanoma nutraukti sutartį ir vėl pretenduoti į nemokamą vietą universitete antru arba trečiu etapu?
Sveiki, taip galite, tik įvertinkite tai, kad su kiekvienu vėlesniu etapu VF vietų mažėja arba gali visai nelikti. Gražios dienos.
Emilija
Sveiki, norejau paklausti, kiek laisvu vietu yra pramones inzinerijos ir vadybos bei gamybos inzinerijos magistro studijose?
KTUstudijos
Emilija rašė: Sveiki, norejau paklausti, kiek laisvu vietu yra pramones inzinerijos ir vadybos bei gamybos inzinerijos magistro studijose?
Sveiki, visa informacija patalpinta ktu.edu puslapyje https://stojantiesiems.ktu.edu/wp-content/uploads/sites/3/2020/07/2020-MA-VF-2-ETAPAS.pdf Atkreipkite dėmesį, kad VF vietos yra išskirtos inžinerinių mokslų krypčių grupei, o ne konkrečioms studijų programoms.
Studentas
Sveiki, Ar turiu šansų gauti vf vietą dirbtinio intelekto arba programų sistemų programose su 6,68 konkursiniu balu? Taip pat norėčiau paklausti, ar turite kokių duomenų iš lamabpo dėl potencialaus stojančiųjų skaičiaus į šias programas? Ačiū.
KTUstudijos
Studentas rašė: Sveiki,

Ar turiu šansų gauti vf vietą dirbtinio intelekto arba programų sistemų programose su 6,68 konkursiniu balu? Taip pat norėčiau paklausti, ar turite kokių duomenų iš lamabpo dėl potencialaus stojančiųjų skaičiaus į šias programas?

Ačiū.


Sveiki,

Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų vietų bei kitų aspektų. Informacija iš LAMA BPO taip pat nėra viešinama.
Paprastai informatikos krypties mokslams yra skririamas didelis skaičius valstybės finansuojamų vietų, kadangi rinkoje yra paklausūs šios srities specialistai. Remiantis ankstesnių metų praktika, su šiuo konkursiniu balu į valstybės finansuojamą vietą įstoti turėtumėte.

Ofelija
Ar KTU priima studentus iš kitų mokymosi įstaigų (kolegijų/universitetų) gyventi bendrabutyje?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]