Klausimai apie KTU priėmimą


KTUstudijos
Šauktinis rašė: Sveiki, ar galiu įstoti į VF vietą Elektros inžinerijoje be fizikos brandos egzamino ir pažymio?
Sveiki, Tokia galimybė yra, tačiau skaičiuojant konkurisnį balą Jums vietoje fizikos dalyko bus įrašytas 0. Fizikos brandos egzamino arba metinio pažymio įvertinimas sudaro 0,2 viso konkursinio balo. Dėl šios priežasties sumažėtų Jūsų konkursinis balas bei galimybė įstoti į valstybės finansuojamą vietą. Išsami informaciją apie Elektros inžinerijos studijų programą: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-elektros-inzinerija/#salygos
Studente
Sveiki, ar jau yra patvirtintos datos kada vyks priemimas i magistranturos studijas? Aciu.
KTUstudijos
Studente rašė: Sveiki, ar jau yra patvirtintos datos kada vyks priemimas i magistranturos studijas? Aciu.
Sveiki, Priėmimas į magistrantūros pakopos studijų programas vyks 3 etapais: I - asis nuo 2020-05-04 8:00 val. iki 2020-06-25 12:00 val. II - asis nuo 2020-07-09 8:00 val. iki 2020-07-17 12:00 val. III - asis nuo 2020-07-29 8:00 val. iki 2020-08-20 12:00 val. Išsami informacija: https://stojantiesiems.ktu.edu/magistrantura/#III-etapas-mpis
Tiksliukas
Koks minimalus stojamojo balas buvo 2019 metais stojant i taikomaja matematika?
KTUstudijos
Tiksliukas rašė: Koks minimalus stojamojo balas buvo 2019 metais stojant i taikomaja matematika?
Sveiki, Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skirramų krepšelių bei kitų aspektų. Informaciją apie taikomosios matematikos studijų programos stojimo sąlygas galite rasti: https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-taikomoji-matematika/#salygos
Studentas
Sveiki, ar galima tiketis istoti i programu sistemu VF vieta su 6-6,3 konkursiniu balu?
KTUstudijos
Studentas rašė: Sveiki, ar galima tiketis istoti i programu sistemu VF vieta su 6-6,3 konkursiniu balu?
Sveiki, džiugu, kad domitės studijomis KTU. IT studijų krypčiai skiriama tikrai daug valstybės finansuojamų vietų, todėl turint tokį balą tikimybė įstoti yra.
Kimblis
Sveiki, ar baigus pirmąjį semestrą mechanikos inžinerijoje yra galimybė perstoti į kažkurią Informatikos fakulteto studijų programą (kad ir papildomai atsiskaitant už susidariųsių modulių skirtumą?)
KTUstudijos
Kimblis rašė: Sveiki, ar baigus pirmąjį semestrą mechanikos inžinerijoje yra galimybė perstoti į kažkurią Informatikos fakulteto studijų programą (kad ir papildomai atsiskaitant už susidariųsių modulių skirtumą?)
Sveiki, imti ir pakeisti studijų programą persinešant VF krepšelį negalima, kadangi tai yra skirtingos studijų krypčių grupės. Jūs galite po pirmo kurso mėginti iš naujo pildyti prašymą per lamabpo.lt (atitinkamai tais metais organizuojamomis datomis), dalyvauti konkurse į VF vietą IT srityje. Jei gausite kvietimą, tada neturint akademinių skolų nutraukti studijų sutartį Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete ir pasirašyti VF sutartį su Informatikos fakultetu.
TaikMat
Įdomu, ar didelis nubyrėjimas iš taikomosios matematikos ir kitų MGM fakulteto programų? Sūnus turi gabumų, bet prie tinginio. Dabar baigia 10 klasę.Taip pat įdomu, kiek daugmaž iš valstybinio matematikos ir informatikos turėtų gautii, kad studijuodamas pvz taikomąją matematiką ar fiziką dėl žemo lygio nebūtų kaip iš kitos planeto.Ačiū.
KTUstudijos
TaikMat rašė: Įdomu, ar didelis nubyrėjimas iš taikomosios matematikos ir kitų MGM fakulteto programų? Sūnus turi gabumų, bet prie tinginio. Dabar baigia 10 klasę.Taip pat įdomu, kiek daugmaž iš valstybinio matematikos ir informatikos turėtų gautii, kad studijuodamas pvz taikomąją matematiką ar fiziką dėl žemo lygio nebūtų kaip iš kitos planeto.Ačiū.
Laba diena, džiugu, kad domitės studijomis KTU. Studentų "nubyrėjimas" yra tik pačių studentų reikalas, kadangi prireikus pagalbos universitete yra tutoriai, kurie padeda ruošti namų darbus ir ruoštis egzaminams. Interesantas pats turi nuspręsti ką nori studijuoti ir nereikia tikėtis, kad studijuojant universitete bus galima tingėti, kadangi tai pačio studento interesas siekti aukščiausių rezultatų. Kuo geresni metiniai pažymiai ir egzamino rezultatai, tuo stipresnis sėkmingų studijų pagrindas. Sėkmės.
Tomas
Sveiki, kokie buvo konkursiniai balai į vf statybos, elektros ir elektronikos inžinerijas 2019 metais?
KTUstudijos
Tomas rašė: Sveiki, kokie buvo konkursiniai balai į vf statybos, elektros ir elektronikos inžinerijas 2019 metais?
Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Paminėtas konkursinis balas, su kuriuo pernai įstojo interesantas nereiškia, kad su mažesniu negalėjo įstoti kitas interesantas, todėl viešinimas netenka prasmės. Vis dėlto, preliminarius 2019 m. duomenis galite rasti: https://www.kurstoti.lt/kbs#/. Suveskite savo preliminarius įvertinimus (nepamirškite metinių pažymių), pasirinkite dominančią studijų programą ir aukštąją mokyklą. Tuomet išvysite, ar su pateiktais preliminariais įvertinimais būtumėte įstojusi į valstybės finansuojamą vietą 2019 m.
Mantas
koks minimalus balas stojant i vnf? turiu 5.2, lamabpo raso, kad nedalyvauju konkurse
KTUstudijos
Mantas rašė: koks minimalus balas stojant i vnf? turiu 5.2, lamabpo raso, kad nedalyvauju konkurse
Sveiki, Mantai, džiugu, kad domitės studijomis KTU. Minimalus balas kandidatuojant tiek į VF tiek į VNF vietas yra 5,4. Skirtukas tik tas, kad kandidatuojant į VF yra daugiau reikalavimų be konkursinio balo. Jums rašo, kad nedalyvaujate konkurse dėl to, kad neatitinkate minimalių reikalavimų. Rekomenduojame kitais metais perlaikyti arba išsilaikyti papildomą valstybinį brandos egzaminą ir mėginti stoti kitais metais.
Gytis
Sveiki, praeitais metais Šiaulių Valstybinėje Kolegijoje baigiau Tarptautinį verslą ir turiu keletą klausimų: 1. Ar studijos vykdomos nuotoliniu būdu (nes šiuo metų turiu savo nedidelį verslą ir gyventi kitame mieste neturiu galimybės) 2. Ar įmanoma su neuniversitetiniu aukštuoju įstoti į Magistrantūros VF studijas, jeigu pirmosios pakopos studijos taip pat buvo VF?
KTUstudijos
Gytis rašė: Sveiki, praeitais metais Šiaulių Valstybinėje Kolegijoje baigiau Tarptautinį verslą ir turiu keletą klausimų: 1. Ar studijos vykdomos nuotoliniu būdu (nes šiuo metų turiu savo nedidelį verslą ir gyventi kitame mieste neturiu galimybės) 2. Ar įmanoma su neuniversitetiniu aukštuoju įstoti į Magistrantūros VF studijas, jeigu pirmosios pakopos studijos taip pat buvo VF?
Sveiki, džiugu, kad domitės studijomis KTU. Pilnai nuotolinės studijos, kurias siūlome yra: Nuotolinio mokymosi informacinės technologijos. Kitos studijų programos esant nestabiliai visuomenės sveikatos padėčiai: teoriniai užsiėmimai gali vykti nuotoliniu būdu, tačiau laboratoriniai užsiėmimai vykdomi tik vietoje. Dėl galimybės stoti po kolegijos - paprastai reikia papildomų studijų, labai retais atvejais gali užtekti praktinės veiklos patirties. Tai priklauso nuo kiekvienos studijų programos. Galite pasižiūrėti atsivertę dominančią studijų programą --> Stojimo sąlygos. Papildomos studijos yra mokamos. Kandidatuoti į antros pakopos valstybės finansuojamą (VF) vietą tikrai galėsite tačiau ar pavyks ją gauti priklausys nuo valstybės skirtų VF vietų skaičiaus, kandidatuojančių interesantų ir Jūsų konkursinio balo. Daugiau informacijos ktu.edu. Gražios dienos.
Ernesta
Sveiki, Ar turiu šansų patekti į Komunikacijų ir informacijos valdymo technologijų programą (anglų kalba) į VF su kb - 7.08? Ačiū.
KTUstudijos
Ernesta rašė: Sveiki, Ar turiu šansų patekti į Komunikacijų ir informacijos valdymo technologijų programą (anglų kalba) į VF su kb - 7.08? Ačiū.
Sveiki, Patvirtinti, kad su šiuo konkursiniu balu įstosite į valstybės finansuojamą vietą, negalime, kadangi konkursiniai balai kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Praėjusiais metais preliminarus konkursinis balas į valstybės finasuojmas vietas buvo 7,49.
Samanta99
Sveiki, jeigu baigiau mokykla 2014, bet kb nesiekia 5,4 ar yra galimybe istot i vnf? Aciu.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]