Klausimai apie KTU priėmimą


Ausrine
: Laba diena, norėjau paklausti kokie pernai didžiausi ir mažiausi konkursiniai balai magistrantūroje buvo šiose specialybėse: Medicininė chemija?
KTUstudijos
Ausrine rašė: : Laba diena, norėjau paklausti kokie pernai didžiausi ir mažiausi konkursiniai balai magistrantūroje buvo šiose specialybėse: Medicininė chemija?
Sveiki, Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų.
Elizabetth
Sveiki, norėjau paklausti kokį būtent reikia laikyti egzaminą (ir ar išvis būtina), nurodytą kaip trečias dalykas: Trečiasis dalykas nesutampantis su kitais, kurio VBE organizuojamas einamaisiais metais 0,2 Brandos egzaminas arba metinis pažymys Tarkim jeigu 0,4 balo man sudaro matematika, 0,2 fizika arba IT ir 0,2 lietuvių k. Ir tarkim jeigu trijų vbe(lt,matematikos ir užsienio k.) vidurkis bus >40 ir 5 dalykų metinių vidurkis >7 ir konkursinis balas >5,4 , tada būna 100% gaut vf vietą?
KTUstudijos
Elizabetth rašė: Sveiki, norėjau paklausti kokį būtent reikia laikyti egzaminą (ir ar išvis būtina), nurodytą kaip trečias dalykas: Trečiasis dalykas nesutampantis su kitais, kurio VBE organizuojamas einamaisiais metais 0,2 Brandos egzaminas arba metinis pažymys Tarkim jeigu 0,4 balo man sudaro matematika, 0,2 fizika arba IT ir 0,2 lietuvių k. Ir tarkim jeigu trijų vbe(lt,matematikos ir užsienio k.) vidurkis bus >40 ir 5 dalykų metinių vidurkis >7 ir konkursinis balas >5,4 , tada būna 100% gaut vf vietą?
Sveiki, Trečiasis dalykas gali būti anglų k., geografija, istorija, taip pat, jei antrąjį dalyką pasirinksite IT, tuomet trečiasis dalykas gali būti fizika. Šioje dalyje tinka bet kuris dalykas, kurio egzaminai yra vykdomi 2020 m. Atitikę minimalius reikalavimus, Jūs galėsite pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, tačiau ar pateksite į valstybės finansuoajmą vietą lemia Jūsų konkursinis balas.
Elizabetth
Dar norėjau paklausti: •ar užtenka metinio pažymio (trečio dalyko) ar reikia būtinai laikyti egzą? •koks mažiausias šiais metais buvo patekusio į vf vietą kunkursinis balas?
KTUstudijos
Elizabetth rašė: Dar norėjau paklausti: •ar užtenka metinio pažymio (trečio dalyko) ar reikia būtinai laikyti egzą? •koks mažiausias šiais metais buvo patekusio į vf vietą kunkursinis balas?
Sveiki, Konkursinio balo sandaroje galima rinktis arba trečiojo dalyko valstybinis brandos egzaminas, arba metinis pažymys. Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo valstybės skiriamų krepšelių, stojančiųjų skaičiaus bei kitų aspektų.
Elizabetth
KTUstudijos rašė: Elizabetth rašė: Dar norėjau paklausti: •ar užtenka metinio pažymio (trečio dalyko) ar reikia būtinai laikyti egzą? •koks mažiausias šiais metais buvo patekusio į vf vietą kunkursinis balas?Sveiki, Konkursinio balo sandaroje galima rinktis arba trečiojo dalyko valstybinis brandos egzaminas, arba metinis pažymys. Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo valstybės skiriamų krepšelių, stojančiųjų skaičiaus bei kitų aspektų.
O tarkim jei metinis tai ten to pažymio tik dalis skaičiuojama?jei metinis 8 tarkim tai bus kokie 4 ar kaip?
KTUstudijos
Elizabetth rašė: KTUstudijos rašė: Elizabetth rašė: Dar norėjau paklausti: •ar užtenka metinio pažymio (trečio dalyko) ar reikia būtinai laikyti egzą? •koks mažiausias šiais metais buvo patekusio į vf vietą kunkursinis balas?Sveiki, Konkursinio balo sandaroje galima rinktis arba trečiojo dalyko valstybinis brandos egzaminas, arba metinis pažymys. Konkursinių balų neviešiname, kadangi jie kiekvienais metais kinta, priklausomai nuo valstybės skiriamų krepšelių, stojančiųjų skaičiaus bei kitų aspektų. O tarkim jei metinis tai ten to pažymio tik dalis skaičiuojama?jei metinis 8 tarkim tai bus kokie 4 ar kaip?
A lygio metinis įvertinimas, perskaičiuotas kaip valstybinio brandos egzamino įvertinimo atitikmuo yra nurodytas: https://www.smm.lt/uploads/documents/studijos/priemimas/2019%20m%20konkursin%C4%97%20eil%C4%97.pdf (14 psl.) Metinis dalyko pažymys 8 (mokantis dalyką A lygiu) atitiktų 4,8 brandos egzamino įvertinimo.
Auste
Sveiki, studijuoju VU finansų ir apskaitos taikomasias sistemas (vf vietoje), ar būtų galima po pirmo semestro perstoti į KTU taikomają matematiką?
KTUstudijos
Auste rašė: Sveiki, studijuoju VU finansų ir apskaitos taikomasias sistemas (vf vietoje), ar būtų galima po pirmo semestro perstoti į KTU taikomają matematiką?


Sveiki,

Kadangi, keistųsi Jūsų studijų kryptis, todėl stoti į taikomosios matematikos studijų programą galėsite tik kitais metais.

Valstybės finansuojamos vietos studentas, norintis keisti studijų programą, turi baigti semestrą be akademinių skolų. Kitais mokslo metais pildyti prašymą per lamabpo.lt, kandidatuoti į VF vietą. Įstojus į KTU galite nutraukti studijas kitoje aukštojoje mokykloje dar neprasidėjus semestrui.
Stojant iš naujo į kitą studijų programą kandidatuoti į VF vietą galite tokiu atveju jei nesate išklausę daugiau kaip pusės studijų programos kreditų (t.y. daugiau kaip 2 metų studijų, kurios trunka 4 metus).
Jaunius07
Laba, norėjau pasiteirauti ar galėsiu stoti į sociologijos ir psichologijos valstybės nefinansuojamas studijas jei nesu pasirinkęs biologijos ir nelaikysiu matematikos egzamino. Ačiū
KTUstudijos
Jaunius07 rašė: Laba, norėjau pasiteirauti ar galėsiu stoti į sociologijos ir psichologijos valstybės nefinansuojamas studijas jei nesu pasirinkęs biologijos ir nelaikysiu matematikos egzamino. Ačiū
Sveiki, 2019 stojantiesiems į valstybės nefinansuojamas vietas buvo taikomi šie minimalūs reikalavimai: išlaikytas vienas valstybinis brandos egzaminas, konkursinis balas ne mažesnis nei 5,4 balai. Konkursinio balo sandara: matematika 0,4 (VBE), istorija arba informacinės technologijos arba geografija 0,2 (VBE arba metinis pažymys), dalykas, nesutampantis su kitais, kurio VBE yra vykdomas einamaisiais metais 0,2 (VBE arba metinis pažymys), lietuvių k. ir literatūra 0,2 (VBE). Biologija stojant į šią studijų programą nėra būtina, tačiau nelaikant matematikos Jūsų konkursinis balas sumažės. Jei neatitiksite minimalių reikalavimų prarasite galimybę pretenduoti į šią studijų programą. Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kad 2019 m. ši studijų programa nebuvo vykdoma.
Minduska
Sveiki, norėjau paklausti, kiek reikia valstybinį anglų egzaminą išlaikyti, jog tai skaitytųsi kaip B1 lygis? Nes jūsų priėmime rašoma dėl valstybės finansuojamų vietų, jog reikia: 3 egzaminus išlaikyti (Anglų nemažesniu nei B1 lygiu) ir jog 5 metiniai dalykai būtų 7
Veronika
Kokios gali buti tolimesnes karjeros galimybes po komunikacijos ir informacijos valdymo technologiju studiju programos? Ar tai turi paklausa ir ar verta studijuoti tai?
Veronika
Kokios gali buti tolimesnes karjeros galimybes po komunikacijos ir informacijos valdymo technologiju studiju programos? Ar tai turi paklausa ir ar verta studijuoti tai?
KTUstudijos
Minduska rašė: Sveiki, norėjau paklausti, kiek reikia valstybinį anglų egzaminą išlaikyti, jog tai skaitytųsi kaip B1 lygis? Nes jūsų priėmime rašoma dėl valstybės finansuojamų vietų, jog reikia: 3 egzaminus išlaikyti (Anglų nemažesniu nei B1 lygiu) ir jog 5 metiniai dalykai būtų 7
Sveiki, Minimalūs reikalavimai stojant į pasirinktą studijų programą bakalauro pakopoje valstybės finansuojamoje yra: išlaikyti 3 valstybiniai brandos egzaminai: lietuvių k., matematikos ir užsienio k.; 5 dalykų geriausių metinių pažymių vidurkis ne mažesnis nei 7; konkursinio balas turi būti ne mažesnis nei 5,4 balai. Laikant anglų k. egzaminą mokiniai jau yra pasiekę B1 lygį, egzamino užduotis sudaro B1 ir B2 lygio užduotys.
KTUstudijos
Veronika rašė: Kokios gali buti tolimesnes karjeros galimybes po komunikacijos ir informacijos valdymo technologiju studiju programos? Ar tai turi paklausa ir ar verta studijuoti tai?
Sveiki, Baigę komunikacijos ir informacijos valdymo technologijų studijų programą absolventai gali tapti: reklamos ir rinkodaros specialistu, viešųjų ryšių specialistu, vadybos ir organizavimo analitiku, autoriumi ir kitu rašytoju, saityno ir multimedijos kūrėju. Dėl šios srities specialistų paklausos rinkoje Jums reikėtų kreiptis į studijų programos vadovę Loretą Huber. Kontaktai: e.p. loreta.huber@ktu.lt tel. +37068720774.
Tautvydas
Sveiki, ar stojant į Statybú inžinerijà būtinai reikia fizikos egzamino? Ar vietoje jo užtenka informatikos egzamino?
KTUstudijos
Tautvydas rašė: Sveiki, ar stojant į Statybú inžinerijà būtinai reikia fizikos egzamino? Ar vietoje jo užtenka informatikos egzamino?
Sveiki, Stojant į statybos inžinerijos studijų programą galima laikyti valstybinį brandos egzaminą arba pasirinkti metinį fizikos pažymį. Fizikos dalykas konkursinio balo sandaroje sudaro 0,2. Galimybės rinktis informacinių tehcnologijų egzaminą vietoje fizikos, šiuo atveju, nėra.
Šauktinis
Sveiki, ar galiu įstoti į VF vietą Elektros inžinerijoje be fizikos brandos egzamino ir pažymio?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]