Klausimai apie KTU priėmimą


Kari
Laba diena. Jeigu mokykla yra sudariusi sutartį su universitetu ar yra didesnė tikimybė tiems vaikams įstoti į ktu? Ar tai prideda papildomų balų?
KTUstudijos
Kari rašė: Laba diena. Jeigu mokykla yra sudariusi sutartį su universitetu ar yra didesnė tikimybė tiems vaikams įstoti į ktu? Ar tai prideda papildomų balų?
Sveiki, Nors mokykla yra sudariusi sutartį su Universitetu, tačiau prašymų studijuoti pateikimas vyksta per bendrą LAMA BPO sistemą, todėl didesnės tikimybės įstoti nėra. Papildomi balai nėra pridedami.
Rūta
Sveiki, ar įmanoma įstoti į magistrantūros studijas baigus tik kolegiją? Tuo pačiu metu studijuojant ir magistrantūroje ir papildomas studijas? Ar pirmiausia privaloma baigti papildomas studijas ir tik kitais metais galima stoti į magistrantūrą?
KTUstudijos
Rūta rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti į magistrantūros studijas baigus tik kolegiją? Tuo pačiu metu studijuojant ir magistrantūroje ir papildomas studijas? Ar pirmiausia privaloma baigti papildomas studijas ir tik kitais metais galima stoti į magistrantūrą?
Sveiki, Pirmiausia, reikia baigti papildomąsias studijas, tuomet galima pretenduoti į magistrantūros pakopos studijų programas. Vienu metu studijuoti magistrantūros pakopoje bei išklausyti papildomų studijų galimybės nėra, kadangi tik išklausius papildomąsias studijas ir gavus pažymėjimą apie išklausytus modulius yra suteikiama galimybė pretenduoti į magistrantūros pakopos studijų programas.
Rimmm
Sveiki, gal galite pasakyti, kiek studentų buvo priimta į Medicinos fizikos ir Biomedicininės inžinerijos magistro studijų programas per pirmąjį priėmimo etapą? Ar dar liko laisvų vietų šiose studijų programose? Dėkui už informaciją.
KTUstudijos
Rimmm rašė: Sveiki, gal galite pasakyti, kiek studentų buvo priimta į Medicinos fizikos ir Biomedicininės inžinerijos magistro studijų programas per pirmąjį priėmimo etapą? Ar dar liko laisvų vietų šiose studijų programose? Dėkui už informaciją.
Sveiki, Dėl priimtų studentų skaičiaus reikėtų kreiptis į studijų programų vadovus. Maksimalus priimamų studentų skaičius nėra nustatytas. Šiuo metu medicinos fizikos studijų programoje yra likusi 1 VF vieta, o inžineriniuose moksluose, kuriems priklauso ir biomedicininė inžinerija bendrai yra likusios 27 VF vietos.
Juozas
Sveiki, ar įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą statybos inžinerijoje, neturint nei fizikos pažymio, nei brandos egzamino?
KTUstudijos
Juozas rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą statybos inžinerijoje, neturint nei fizikos pažymio, nei brandos egzamino?
Sveiki, Pretenduoti į VF vietą galite, tačiau Jūsų konkursinis balas sumažėja net 0,2 balo.
Dzytizz
Sveiki, kokių dokumentų originalus ir kopijas reikia pateikti KTU per pirmąją studijų savaitę, jei sutartis pasirašyta internetu?
KTUstudijos
Dzytizz rašė: Sveiki, kokių dokumentų originalus ir kopijas reikia pateikti KTU per pirmąją studijų savaitę, jei sutartis pasirašyta internetu?
Sveiki, Studijų sutartį sudarant nuotoliniu būdu, rugsėjo mėnesį atvykus studijuoti, fakulteto studijų centrui privaloma pateikti šių dokumentų kopijas: asmens tapatybės kortelės arba paso; brandos atestato ir jo priedo (-ų) arba kitų vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; diplomo ir jo priedėlio (priedo) (jei baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla); užsienio kalbos lygį įrodančio sertifikato, jei vidurinį išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nenurodytas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino įvertinimas ar metinis pažymys; kitų išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; dokumentų, patvirtinančių pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu (jei išsilavinimo dokumente nenurodytas asmens kodas), arba šių dokumentų notaro patvirtintų kopijų; visų kitų prašyme nurodytų dokumentų.
Dzytizz
KTUstudijos rašė: Dzytizz rašė: Sveiki, kokių dokumentų originalus ir kopijas reikia pateikti KTU per pirmąją studijų savaitę, jei sutartis pasirašyta internetu?Sveiki, Studijų sutartį sudarant nuotoliniu būdu, rugsėjo mėnesį atvykus studijuoti, fakulteto studijų centrui privaloma pateikti šių dokumentų kopijas: asmens tapatybės kortelės arba paso; brandos atestato ir jo priedo (-ų) arba kitų vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; diplomo ir jo priedėlio (priedo) (jei baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla); užsienio kalbos lygį įrodančio sertifikato, jei vidurinį išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nenurodytas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino įvertinimas ar metinis pažymys; kitų išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; dokumentų, patvirtinančių pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu (jei išsilavinimo dokumente nenurodytas asmens kodas), arba šių dokumentų notaro patvirtintų kopijų; visų kitų prašyme nurodytų dokumentų.[/c][c]visų kitų prašyme nurodytų dokumentų.
, kokie tai dokumentai?
Dzytizz
KTUstudijos rašė: Dzytizz rašė: Sveiki, kokių dokumentų originalus ir kopijas reikia pateikti KTU per pirmąją studijų savaitę, jei sutartis pasirašyta internetu?Sveiki, Studijų sutartį sudarant nuotoliniu būdu, rugsėjo mėnesį atvykus studijuoti, fakulteto studijų centrui privaloma pateikti šių dokumentų kopijas: asmens tapatybės kortelės arba paso; brandos atestato ir jo priedo (-ų) arba kitų vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; diplomo ir jo priedėlio (priedo) (jei baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla); užsienio kalbos lygį įrodančio sertifikato, jei vidurinį išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nenurodytas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino įvertinimas ar metinis pažymys; kitų išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; dokumentų, patvirtinančių pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu (jei išsilavinimo dokumente nenurodytas asmens kodas), arba šių dokumentų notaro patvirtintų kopijų; visų kitų prašyme nurodytų dokumentų.
Paskutinėse eilutėse minima "visų kitų prašyme nurodytų dokumentų." Kokie tai dokumentai?
KTUstudijos
Dzytizz rašė: KTUstudijos rašė: Dzytizz rašė: Sveiki, kokių dokumentų originalus ir kopijas reikia pateikti KTU per pirmąją studijų savaitę, jei sutartis pasirašyta internetu?Sveiki, Studijų sutartį sudarant nuotoliniu būdu, rugsėjo mėnesį atvykus studijuoti, fakulteto studijų centrui privaloma pateikti šių dokumentų kopijas: asmens tapatybės kortelės arba paso; brandos atestato ir jo priedo (-ų) arba kitų vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; diplomo ir jo priedėlio (priedo) (jei baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla); užsienio kalbos lygį įrodančio sertifikato, jei vidurinį išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nenurodytas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino įvertinimas ar metinis pažymys; kitų išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; dokumentų, patvirtinančių pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu (jei išsilavinimo dokumente nenurodytas asmens kodas), arba šių dokumentų notaro patvirtintų kopijų; visų kitų prašyme nurodytų dokumentų.[/c][c]visų kitų prašyme nurodytų dokumentų., kokie tai dokumentai?
Sveiki, Reikalingos visų dokumentų kopijos, kuriuos įkėlėte į LAMA BPO sistemą. Tai gali būti sertifikatai, įvairūs pažymėjimai.
KTUstudijos
Dzytizz rašė: KTUstudijos rašė: Dzytizz rašė: Sveiki, kokių dokumentų originalus ir kopijas reikia pateikti KTU per pirmąją studijų savaitę, jei sutartis pasirašyta internetu?Sveiki, Studijų sutartį sudarant nuotoliniu būdu, rugsėjo mėnesį atvykus studijuoti, fakulteto studijų centrui privaloma pateikti šių dokumentų kopijas: asmens tapatybės kortelės arba paso; brandos atestato ir jo priedo (-ų) arba kitų vidurinį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; diplomo ir jo priedėlio (priedo) (jei baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla); užsienio kalbos lygį įrodančio sertifikato, jei vidurinį išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nenurodytas anglų kalbos valstybinio brandos egzamino įvertinimas ar metinis pažymys; kitų išsilavinimą patvirtinančių dokumentų; dokumentų, patvirtinančių pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu (jei išsilavinimo dokumente nenurodytas asmens kodas), arba šių dokumentų notaro patvirtintų kopijų; visų kitų prašyme nurodytų dokumentų.Paskutinėse eilutėse minima "visų kitų prašyme nurodytų dokumentų." Kokie tai dokumentai?
Sveiki, Tai gali būti sertifikatai, pažymėjimai, diplomai.
Inga
Sveiki, Ar sustabdžius magistro studijas ar pasiėmus akademines atostogas, grįžus reiktu susimoketi už semestrą? Studijuota vf vietoje ir be skolų.
KTUstudijos
Inga rašė: Sveiki, Ar sustabdžius magistro studijas ar pasiėmus akademines atostogas, grįžus reiktu susimoketi už semestrą? Studijuota vf vietoje ir be skolų.
Sveiki, Būnant akademinėse atostogose mokėti už semestrą nereikia. Valstybės finansuojamos vietos taip pat neprarasite.
Finansai
Sveiki, kiek siais metais buvo priimta studentu i finansu magistranturos studijas vf ir koks buvo zemiausias balas i vf vieta? Aciu.
KTUstudijos
Finansai rašė: Sveiki, kiek siais metais buvo priimta studentu i finansu magistranturos studijas vf ir koks buvo zemiausias balas i vf vieta? Aciu.
Sveiki, Konkursinių balų neviešiname, kadangi kiekvienais metais jie kinta, priklausomai nuo stojančiųjų skaičiaus, jų konkursinių balų, valstybės skiriamų krepšelių bei kitų aspektų. Informaciją apie įstojusiųjų skaičių Jums gali pateikti Ekonomikos ir verslo fakulteto studijų centras. 2018 m. į finansų studijų programą įstojo 21 studentas.
Studente
Sveiki, baigus kolegija ir norint stoti i magistranturos studijas vietoj papildomu studiju gali buti uzskaitoma vieneriu metu (ar daugiau) darbine patirtis. Ar ta patirtis turi buti sukaupta vienoje imoneje, ar gali susideti is darbo dvejose imonese?
KTUstudijos
Studente rašė: Sveiki, baigus kolegija ir norint stoti i magistranturos studijas vietoj papildomu studiju gali buti uzskaitoma vieneriu metu (ar daugiau) darbine patirtis. Ar ta patirtis turi buti sukaupta vienoje imoneje, ar gali susideti is darbo dvejose imonese?
Sveiki, Dėl praktinės veiklos patvirtinimo Jums reikėtų konsultuotis su studijų programos, kurią siekiate studijuoti, programos vadovu.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]