VU : Programu sistemos ar Informatika?


ems
Noreciau stoti i VU link iformatikos. Nezinau ka rinktis Programu Sitemas ar Informtika? Kas geriau? Manyciau informatika yra labai abstraktu, o programu sistemos atrodo, kad yra virsiau uz informatika. Koks skirtumas (ka galima veikti/dirbti susijusio su ta sritim) , kai baigi informatika ir ka Programu Sistemas?
 
Administratorius
Na kaip. Esu studijavusi KTU informatiką ir programų inžineriją (kas, kaip supratau, yra tas pats kas VU programų sistemos).
Trumpai - informatika ruošia programuotojus. Ten bus greičiausiai daugiau techninių dalykų, gryno programavimo, algoritmų, mąstymo.
Programų sistemos - analitikų ruošimo programa. Ten turėtų būti daugiau "popierizmo" - plačiai pasakos apie visą PĮ sukūrimą nuo nulio (projekto) iki palaikymo (kas būna jau atlikus testavimą ir pridavus programą).
Mano asmenine nuomone - informatika yra įdomiau. O programų sistemos - nuobodžiau, bet nereikia tiek mąstyt.
 
jtm
o Fizikos ar anglu reikia jei nori istoti i programavima ar informatika nes as pasirinkes informatika ir matematika lietuviu istorija a lygiu.ir laikysiu situs egzaminus. Imciau daugiau egzaminu bet nesamone kad galima tik 5 max laikyti dar maziausiai 1buciau laikes kokia anglu.?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]