psihologija


dasa
zmones,bykit geri pasakikit,kyr vilniuj galima stydijoti psihologija?,ne randy,laaaaaabaj rejkia,aciu is anksto
 
dasa
jaj atsiras toks(e)geras zmogus kuris gali man padet,del tos psihologijos,kyr ja eskot,jaj zinot atsakima tai rasikit i mano el.pastas.dasinka@gmail.com,lauksiu,ir labaj dekoju.p.s.visokiu nesamoniu ne rasikit.
 
Rue
Geriausias psichologijos studijas Lietuvoje siulo Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas (www.fsf.vu.lt). Stai cia: http://www.fsf.vu.lt/dokumentai/Naujienos/Bakalauro_programa_2009.doc rasite trumpa programos aprasyma. Taip pat VU programu katalogas yra cia: https://klevas.vu.lt/pls/klevas/public_ni$www_progr_app.show.

Jei kyla konkreciu klausimu del studiju, visada galit rasyti filosfsa@vusa.lt - visada atsakysim ir pagelbesim (cia galioja del visu Filosofijos fakulteto programu).
 
basa
o jei balai tavo mazesni tai gali ir mru ir vpu studijuoti psichologija.
 
vienuoliktoke
Sveiki..:) esu vienuoliktokė. Svarstau galimybę studijuoti psichologiją. A lygiu pasirinkau matematiką, istoriją, anglų kalbą,lietuvių. B lygiu chemiją, rusų kalbą. Matematika man nelabai sekasi. 10 klasės egzaminą išlaikiau septynetui, bet šiais metais sekasi sunkiau. Kokių metinių ir egzaminų balų reikia, norint įstoti į valstybės finansuojamas vietas? Ar teisingi mano pasirinkimai? Galbūt nepatekus į psichologiją galėčiau pretenduoti į vietą psichiatrijoje? kokių dalykų ir egzaminų reikia? Labai dėkinga už bet kokią informaciją.
 
vienuoliktoke
el. pastas
deyma23@gmail.com
 
Vida
Sveiki ;] norėjau paklausti kokį darbą galima dirbti turint psichologijos bakalaurą arba magistrą neskaitant privataus ar klinikinio psichologo :)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]