Stojimas i ekonomika


She
Ar tiesa,kad pasileitė VU ekonomikos stojamojo balo sudarymas ir du egzaminai apsikeitė vietomis
1,Matematika
2,Lietuvių
3,Istorija
Nes ankstesniais metais lietuvių nebuvo labai svarbi o jei taip ir skaičuos balus ji lems labai daug.
Sužinojau šiandien tai LITEXPO paradoje is VU studentės,bet norečiau pasitikslinti.
 
Edgaras
Sveiki. Del tu apsikeitimu vietom egzu tai nezinau, negirdejau. O ar galima istot mokytis ekonomika, jei as nelaikysiu istorijos egzamino nei valstybinio nei mokyklinio (mokausi istorija B lygiu...) ? Dekui uz atsakymus.
 
audrius
priklauso dar nuo to kokiam universitete ar kolegijoje noretum mokytis. Pvz. jei VU tai gal ir imanoma, aisku vel priklauso ar stosi i dienini ar vakarini, o gal neakivaizdini, be to dar yra ir Kaune VU universitetas, griztant prie galimybių, tai pvz. VU dienini Vilniuje gal ir įmanoma jei bus koks matiekos apie 100, lietkių panašiai, ir dar geras mokyklinis matkes semestrinis. Be to pagal naują tvarką, dabar galima rinktis iš istorijos ir anglų, nes matyt Vu dabar pereis nuo istorijos prie anglų. Nu žodžiu yra begalė variantų :P
 
audrius
ten turejo būt ne matkes semestrinis o istorijos :D :D :D
 
Alvydas
O negalvojat į SSE Rygą bandyt stoti ? Girdėjau gan neblogų atsiliepimų, o ir pats bandysiu :)
 
saule
man tai valstybiniai arteja tik kitais metais,bet jau pradedu dometis.zadu stot i vu ekonomika ir laikyt valstybinius mates,lietuviu,istorijos.gal zinot kie mazdaug procentu reikia is kiekvieno surinkt? anglu metinis 8-9
 
pilietis
Aš tai girdėjau gerų atsiliepimų apie ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą, kad ten daugiau praktikų, nei teoretikų, kaip yra daugelyje Lietuvos universitetų.
 
saule
bet tam ISM nesveikos kainos...ir ten priima daug,kad kuo daugiau susirink pinigu o poto visom progom stengiasi ismest.
 
Jurga
Pilieti, jeigu tu nori praktikos, stok i kolegija, universitetas tam ir skirtas, kad duoti platu ir stabilu toerini pagrinda, o kolegijos susikoncetruoja i praktika ir apima daug siauresne sriti. Kolegijos paruosia specialistus, o universitetai - intelektualus, stai kur skirtumas.
Kas del ISM, girdejau, kad destytojai ten tikrai neblogi, tik vaft gaunasi, akd diploma paisemi issimoketinai :D
Nazinau, as manau, kad lietuvoje ateinancius desimtmecius ant bangos bus butent technologijos, nes teisininku, vadybininku ir ekonomistu jau daugiau nei reikia kelis kartus. As renkuosi VGTU.
 
pilietis
Aš turiu minty, kad skirtumas tarp dėstytojų, kurie žino tik teoriją ir nėra jos beveik taikę praktikoje (o tokių pažįstų, kur visą laiką dirba universitete ir tik 1 metus dirbo privačiame versle, o dėsto apie verslą ir praktinius jo dalykus) ir tarp tų, kurie yra įgiję ir praktikos, tikrai yra. ISM šiuo atveju pranašesnis už daugelį kitų Lietuvos universitetų. Tiesiog praktiką matau kaip privalumą.
 
pilietis
Tiesa, dėl mokesčių tai visai neseniai mačiau informaciją, kad į ISM gali atsinešti studijų krepšelį. Jei kam įdomu, tai galima pasiskaityti daugiau www.studijukrepselis.lt Tada kainos tampa visai patraukliomis, reikia tik stengtis kuo geriau mokytis :)
 
Jurga
Na gerai mokantis gali stoti bet kur kitur ir is viso nemoketi :) Seip net nezinau kodel man ISM gerai nekvepia. Seip is tikruju, man vis dar neaisku, kodel dauguma zmoniu taip bujo technologiniu specialybiu? Galvoja, kad ten baisiai sudetinga istoti, o destytojai tik ir daro, kaip sodina, raso dvejetus, issidirbineja ir tt. Argi ne tiesa sakau, a?
 
pilietis
Man tai viskas gerai su ISM, viskas legalu, skaidru, aišku... Dėstytojai, kiek girdėjau, elgiasi kaip su žmogum, o ne kaip su bukagalviu, kuris atėjęs po mokyklos nieko nesupranta... Aš tai mielai stočiau į Tarptautinį verslą ir komunikaciją arba Ekonomiką ir politiką, tik reik su matematika labiau susidraugauti :)
 
Jurga
matematika geris :)
 
saule
jo zada kainas visur kelt taip kad nebebrangu atrodys ISM...kur dar galima stot i finansus,ekonomika ir ka nors panasaus?
 
pilietis
Tai ISM ekonomika, vadyba ir ekonomika. O dėl visų mokesčių, tai kaip ir minėjau, dabar studentas gali keliauti į bet kurį universitetą su savo studijų krepšeliu http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=22227066 net ir į ISM
 
Simas
Sveiki.Gal man kas galetu pasakyti kur as galeciau daugiau pasidometi apie ekonomikos mokslus.Nes esu dar gan jaunas,iki studiju toli,bet esu zmogus kuries megsta zvelgti i prieki :).Noreciau tokios informacijos ka man reiktu labiau stengtis mokytis,ir gal dar galetumete pateikti ka dar galima rinktis kai matematika sekasi puikiai,?Dekuj visimes kas man pagelbes ;)
 
dee
Jo, neseniai skambinau i ISM del kainu -nes perskaiciau, kad ir pas juos bus krepselis.
sake, kad dalis gales mokytis nemokamai, kita dalis mokes tik skrituma (cia tiems,kurie tures krepseli), ir dar gales pretenduoti i nuolaidas. ten gaunasi, kad net 1000 nereik moket per semestra.
Galvojau ISM be sancu, nes brangu, o dabar ziuriu, kad variantas.
 
pilietis
Apie krepšelį dar mačiau rašė moksleiviai.lt, tai kaip suprantu ISM priims 30 studentų su "krepšeliu" į bakalaurą ir 2 į magistrantūrą, nerealu sakyčiau :)
 
Abiturientas
Nereali naujiena man dėl ISM, bandysiu savo jėgas...
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]