Žurnalistikos studijos


monika
O gal žinot kasnors kokia studijų kaina Klaipėdoje arba Vilniuje?
 
mmonika
O gal žinote kokia kaina studijų Klaipėdoje ir VU?:)
 
Guoda
Kauno universitete yra žurnalistikos studijos. Įdomiausia man, kad tiek norinčių tapti žurnalistai, tačiau negali susirasti ar Kaune yra studijos, internetą turi tai ir ieškok!
 
ausra
ar imanoma istoti i zurnalistika nepasiemus informatikos?
 
Nauja
Nauja žurnalistikos studijų programa Vilniaus universitetas šiais metais priims į naują “Analitinės žurnalistikos“ magistrantūros programą. Tai pirmoji Lietuvoje tokio pobūdžio studijų programa, kurios tikslas rengti kokybiško turinio specializuotos žurnalistikos profesionalus. VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto kuruojamoje studijų programoje bus galima įgyti tiriamosios žurnalistikos magistro kvalifikaciją. Kviečiami studijuoti visi turintys universitetinį bakalauro diplomą (baigusieji ne komunikacijos ir informacijos krypties studijas laikys stojamąjį egzaminą). Esminis naujosios programos siekis - rengti tam tikros srities analitikus, apžvalgininkus, gebančius dirbti tradicinėje ir modernioje daugiaterpės raiškos žiniasklaidoje. Studentai galės specializuotis politikos ekonomikos arba kultūros meno srityse, įgis įgūdžių šias temas pateikti pasirinktu analitinės žurnalistikos žanru. Studijų metu bus ypatingai ugdomas kūrybiškumas, todėl teorinius dalykus dėstys žinomi mokslininkai, turintys publicistinės raiškos patirties, žiniasklaidoje publikuojantys analitinius tekstus (teatrologės dr. Rasa Vasinauskaitė, dr. Vita Mozūraitė, kultūrologė dr. Rita Repšienė, ekonomistai dr. Aušra Maldeikienė ir prof. Ramūnas Vilpišauskas, filosofas dr. Kęstutis Kirtiklis, žiniasklaidos teisės specialistas dr.Algimantas Šindeikis, medijų teoretikai dr. Margarita Matulytė, dr. Deimantas Jastramskis, dr. Andrius Vaišnys, prof. Žygintas Pečiulis). Praktiniai įgūdžiai bus ugdomi rengiant kūrybinius projektus mokomosiose redakcijose, atliekant praktiką žiniasklaidos organizacijose.
 
Greta
Ar tikrai privaloma yra info? Apie žurnakistikos studijas svajoju jau labai seniai ir dėl šių studijų pasiėmiau istoriją tačiau info jau neįmanoma įterpti į tvarkaraštį tai taip išeina negalėsiu stufijuoti žurnalistikos?
 
Lukas
Greta rašė: Ar tikrai privaloma yra info? Apie žurnakistikos studijas svajoju jau labai seniai ir dėl šių studijų pasiėmiau istoriją tačiau info jau neįmanoma įterpti į tvarkaraštį tai taip išeina negalėsiu stufijuoti žurnalistikos?
Ne, Greta, jau nebegalėsi :) Informatikos metinis pažymys arba brandos egzaminas yra PRIVALOMAS. P.S. Jei dar neesi 12-okė, tai mokymo planą dar laisvai galima keisti ir įsirašyti nuo 12-os klasės informatiką.
 
Austėja
Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma įstoti į žurnalistiką neturint informacinių technologijų balo? Mokykloje nesirinkau, nes galvojau, kad stosiu kitur, o dabar jau per vėlu. :)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]