Kur stoti?


Vitalija
Labas.Noreciau kad padetum man apsispresti kur eiti.dabar esu 10 klasei tai reikia rasyt plana kokius pamokas imsiu kokius ne.o as dar net nezinau kur stot.Gerai moku vaidinti,megstu matematika ,biologija ,anglu .Is anksto aciu lb!:))
 
paulius
na patarciau rinktis a lygi to ka labai gerai moki ar ismanai,dar tuertum atsizvelgti kur toliau noresi eiti
 
Asta
O ką man patartumėt rinktis- lietuvių ir užsienio kalbas ar geologiją? niekaip nenusprendžiu, o jau reikia apsispręst....
 
paulius
lietuviu bei uzsienio kalbas..nes labiau reikes ju
 
Oly
Sveiki. Aš irgi dešimtokė. Ir man ekonomika gerai einasi, na ji man patinka, rimtai. O vat su matematika yra problemų, bet galiu pasisamdyti repetitorių. Istorija ir lietuvių k. einasi gerai, ar yra šansu patekti į ekonomiką? sunku ten? kas gali duoti maximum informacijos būčiau labai dėkinga. Gal žinote kainas studijuojant kolegijoje ir universitete.
 
VDU

Labas, Oly,

Jei planuoji pabaigusi 12 klas7 studijuoti ekonomik1, tad su matematika tikrai reikėtų pasitempti, nes įstojus vienerius metus teks mokytis dar ir aukštąją matematiką, ji nėra labai sunki, tačiau skiriasi nuo žinių, kurias gaunate mokykloje. Taip pat stojant daugiausiai balų yra skiriama už matematikos valstybinį egzaminą. Manome, kad šansų įstoti tikrai turite, juolab jei negąsdina studijų mokestis, kuris mažai skiriasi tarp universitetų ir kolegijų. Universitetuose ekonomika kainuoja 3892 Lt o kolegijose apie 3500 Lt. Skirtumas išties nedidelis, tačiau daug kas pabaigę kolegijas ateina toliau tęsti studijas į universitetus ir dar du metus mokosi, tad nelbai kas susitaupo jei stojate į kolegiją.Studijų marketingo tarnyba
Vytauto Didžiojo universitetas
el.p.: darbuotojai@smt.vdu.lt
facebook: www.facebook.com/Vdu.moksleiviams
skype: VDU.moksleiviams
 
Partnerio pranešimas
Arunas
Sweiki esu desimtokas. Ir galwoju eit y widurine. Nezinau kokes pamokas rinktis. Sunkiau truputy sekas lietuwiu. O anglu wisai sunkiai.. Patarkit ka rinktis? Ir kur but galima stot po 12klasiu. Labai didelis dekui.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]