Psichologija - ar verta?

gabriele
Sveiki. Jau ilgai masciau apie psichologijos studijas - norisi pabandyti, taciau kyla klausimas "ar verta?". Labiausiai baugina ateities perspektyvos - teko girdeti, jog sunku susirasti darba. Juk nesinori igijus bakalaura "sedeti ant ledo". Noretusi isklausyti baigusiu ar dar vis studijuojanciu nuomone.

spartaner
na cia tikslaus atsakymo i tavo klausima nera. viskas priklausys nuo pacios taves ( t.y. nesvarbu KA baigi. diplomas tau ateities negarantuoja). o del perspektyvu - jos yra, ir gana nemazos. tik gal ne lietuvoje kolkas. nes bent jau europos sajungos salyse yra didele psichologu ( firmose) paklausa. Tada esi atsakingas uz personalo atranka, projektu vykdyma ir t.t. zmoniu problemu neklausai ir kabinete nesedi.
nereikia issivaizduoti, kad jeigu baigi psichologija tai butinai sedi kabinete ir klausaisi zmoniu problemu. Aisku net ir sioje srityje, esant geru psichoterapeutu gyventi uzdirbti galima tikrai gerai ( tik kad gauti psichoterapeuto issilavinima nera lengva).
patarciau tau placiau pasidometi psichologijos sritymis kaip pvz. organizacine, reklamos psichologija.

Irmabaz
Norejau pasiklausti, kokiu reikia egzaminu, norint istoti i psichologija? nes kiek ieskau internete vis nerandu. arba tiesiog nezinau kur ieskoti. (; gal galit padeti?

psich...
kiek atsimenu reikia:
matematikos
Lietuviuu kalbos
istorijos
BET man labai idomu kokiais balais reikia juos islaikyti kad galeciau istoti i VU

Irmabaz
http://www.vu.lt/site_files/StS/Taisykles_I_pakopa_2008.pdf pasiziurek 5 - 6 puslapyje yra svertiniai koeficientas, nors zinoma kuo geriau yra islaikyti egzaminai, tuo yra lengviau istoti.

Rue
Beje, Gabriele, zinok, kad su psichologijos bakalauru tu negalesi uzsiimti psichologija. Teise dirbti kaip psichologe gali gauti tik su magistro laipsniu. Tad turi but pasirnegusi mokytis minimum 6 metus.

Taip pat siulau sudalyvauti labai geroje iniciatyvoje UsuO. Stai cia labai daug VU psichologijos studentai apie savo studijas prirase: http://www.olimpiados.lt/component/option,com_easyfaq/task,cat/catid,396/Itemid,501/
Visada gali ateiti i VU Filosofijos fakulteto studentu atstovybe, papasakosim apie studijas, aprodysim fakulteta, gal net i paskaitas nusivestume :)

P.S. siulau ir sociologija pasidometi ;) Ne ka blogiau nei psichologija, tik placiau.

Gabrielė
Aš kol kas esu 10-tokė ,bet greitu metu busiu jau ir 11-tokė. Ir mastau stoti į psichologija . Kaip man patartumėt ar verta stoti man , O be to gal yra kurie studijuoja Klaipėdos universitete ? :) Būčiau labai dėkinga jei man patartumėt.:)

remkai989
Jeigu tik domina - skaityti knygas, domėtis tokia literatūra https://www.patogupirkti.lt/dalykine-literatura/visuomene-politika-kultura-filosofija/filosofija - tai nematau kodėl ne. Studijavimas nėra tik tam, kad būtum paruoštas kokiai nors specialybei. Išsilavink kaip asmenybė ir apie darbo perspektyvas rasi kelią eigoje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]