Noreciau stoti i teise. tai kokius man reikia laikyti egzaminus?

Justas
Tai jai as stoju i romeri galiu rinks ekonomikos ir finansu valdymo fakulteta neturedamas matematikos egzamino pazymio??

karolis
Sveiki , einu kaip sakoma pasroviui , kas man sekas ta mokausi , kur butu galima bandyti stoti su istroijos , anglu ir lietuviu valstybiniais egzais ?

Viltė
Sveiki, labai norėjau paklausti, kokios galimybės yra įstoti į teisę ar bet kurią kitą specialybę, kuriai reikalingas istorijos egzaminas, tačiau esu ją pasirinkusi tik B lygiu ir nežadu jos laikyti? Aišku, apie valstybės finansuojamą, manau, neverta, net tikėtis, o ar ir į nefinansuojamą nėra šansų? :/

asukomisija
karolis rašė: Sveiki , einu kaip sakoma pasroviui , kas man sekas ta mokausi , kur butu galima bandyti stoti su istroijos , anglu ir lietuviu valstybiniais egzais ?
Sveikas Karoli :) Aleksandro Stulginskio universite Tau galime pasiūlyti kaimo plėtros administravimą, tačiau gali bandyti ir į šias studijų programas: logistika ir prekyba, apskaita ir finansai,žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio verslo vadyba. Jei susidomėsi - rašyk: komisija@asu.lt.

Partnerio pranešimas
pingviniene
Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises arba psichologijos mokslus ?

Neziniuke
sveiki. Norėčiau stoti į verslo vadybą, kokius egzaminus man reikia laikyti ir kokių metinių pažymių reikia? :)

asukomisija
Neziniuke rašė: sveiki. Norėčiau stoti į verslo vadybą, kokius egzaminus man reikia laikyti ir kokių metinių pažymių reikia? :)
Laba diena, stojant į Aleksandro Stulginskio universitetą reikia laikyti: matematikos, istorijos ir lietuvių klb. brandos egzaminus. Metinys pažymys imamas užsienio klb. arba biologijos. Išsamiau: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51592

Partnerio pranešimas
sndra
O kokiu egzaminu reikia tyrejai ? labai reikia , kad atsakytumete.

Beata
zuika rašė: Noreciau stoti i teise. tai kokius man reikia laikyti egzaminus? Gal kas galite patarti?
Reikia matematikos, istorijos ir žinoma kalbų (Lietuvių, rusų/vokiečių/prancūzų, anglų).

Gabriele
noreciau mokintis verslo vadyba ir administravima,kokiu reik pazymiu ir is kokiu dalyku ?

asukomisija
Gabriele rašė: noreciau mokintis verslo vadyba ir administravima,kokiu reik pazymiu ir is kokiu dalyku ?
Labas Gabriele. Aleksandro Stulginskio universitete galite rinktis kaimo plėtros adminitravimą (suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: viešojo administravimo). Stojant į šią studijų programą pirmasis dalykas yra istorija (0,4), antrasis matematika arba informacinės technologijos (0,2), trečiasis: Geografija / užsienio kalba / informacinės technologijos arba matematika (0,2), krtvirtasis: Lietuvių kalba ir literatūra (0,2). Pastaba: trečiasis dalykas neturi sutapti su pirmuoju ar antruoju dalyku. geriausiųjų eilė sudaroma pagal pagrindinius ir papildomus kriterijus Pagrindiniai kriterijai yra šie: pirmojo dalyko brandos egzamino (pasiekimų) įvertinimas; antrojo dalyko brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys; trečiojo dalyko brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys; lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino įvertinimas. Taip pat ASU galite rinktis kultūros ir turizmo vadybą arba žemės ūkio verslo vadybą. Plačiau apie šias studijų porgramas čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604 Sėkmės. :)

Partnerio pranešimas
karolina
Laba diena :) Jeigu islaikysiu lenku,lietuviu ir rusu Kur galiu istoti ? Aciu uz atsakyma :)

Meda
Noriu stoti i teise ar gali buti matematikos B lygio metinis pazymis?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]