Noreciau stoti i teise. tai kokius man reikia laikyti egzaminus?

Draugas
Noreciau paklausti o iamanoma istoti i teise su istorijos ir lietuviu valstybinaiais? be anglu kalbos?

bubu
o jeigu as matematikos pasirinkus b lygi,tai man vistiek uzskaitytu metini pazimi,ar reikia butent a lygio matematikos paz?

...
noreciau paklausti ar be anglu egzamino imanoma istoti i kokia nors specialybe?

Julius
Tai ar galetu kas atsakyti, ar egzaminus reike laikyti ( Lietuviu k., Istorija, Anglu??). Kiek % mazdaug reiketu islaikyti, kad istoti? I kokius dar metinius ziuri? Be tu dalyku.

Audrius
O kiek procentu reik islaikyti egzus kad gauti nemokamas studijas?

Rokas
Žadu stoti į teisę tai kiek procentų reikia išlaikyti valstybinius egzus?

Evutė
Sveiki:D norėčiau paklausti ar kai stoji į teisę matematikos metinio pažymio reikia a lygio ar b?

Monika
Žiūrint koks konkursas stojant, jeigu labai stiprūs stoja, tai gali būti, kad į nemokamą stojant mažiausiai egzamino balas turėtų būti ~80% :))

Lina
Sveiki. Įvyko didelė man bėda, turėjau laikyti valstybinį lietvių egzaminą, bet per žioplumą parinkau mokyklinį netyčia, tai ar yra šansų man į teisę, jeigu laikau Istoriją,Anglų ir biologiją valstybinį, o lietuvių mokyklinį?

Rūt.
Abejoju ar teisei reikia biologijos :) O su mokykliniu gali bandyt į mokamą vietą, na nebent domina kolegijos, tai gali bandyt ir vf :)

Ieva
Gal ir ne į tema, bet aš esu vienuolitokia ir noriu studijuoti teisę, tai man mokyloje reikia imti tokį dalyką kaip ekonomiką? nes nerandu nei VDU, nei VU universitete.ne smano kalsiokės sako, kad reikia. ačiū;)

Rūt.
Ieva, tikrai nereikia ekonomikos.

Ieva
bet žurnale kur stoti parašyta kad bendrieji dlaykai univere mikro ir makro ekonomikos.

Rūt.
Tai tu tuos dalykus ir mokysies universitete, o mokykloj gali pasirinkt tik savo malonumui, jos egzamino nereiks :)

Ieva
o jei reikės, kad atestatę būtų;D?

Rūt.
Tai tu pažiūrėk kokie dalykai reikalingi :) aš studijuoju truputi kitokį dalyką ir man nereikėjo jokios ekonomikos, nors universitete mokiaus ir mikro, ir makro ekonomiką :)

Ieva
aš pažėjau tam žurnalekur stoti, tai vdu ekonomikos nereikia, o vu jau reikia, mru irgi nereikia, tai ką daryti?

Rūt.
Siūlyčiau neapsikrauti nereikalingais dalykais :)

mrliuxs
Teisė: istorija - 40 proc. (konkursinio balo)
anglų - 20 proc.
lietuvių - 20 proc.
Matematika metinis A lygiu - 20 proc.

mrliuxs
Būtų geriau jei A lygiu būtų matematika

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]