Noreciau stoti i teise. tai kokius man reikia laikyti egzaminus?

zuika
Noreciau stoti i teise. tai kokius man reikia laikyti egzaminus? Gal kas galite patarti?

Laura
Noriu stoti į Kauno technologijų uniwersitetą-pardawimo wadybininku ? kokius egzaminus man reikia laikyti?

Bohema
Kiek zinau, istorija, lietuviu ir anglu.

Egzotica
As taip pat noreciau suzinot kokius reikia laikyt egzaminus norint stoti i teise :)

Administratorius
TEISEI M.Romerio univere reikia tokių egzų:lietuvių , istorijos bei užsienio kalbos. Metinių: tų pačių plius matematikos.

ilona
sakykite o kriminalistikai kokiu reikia egzaminu/.

Administratorius
apie kriminalizmą atsakiau anoj temoj :) istorija, lt, užsienio kalba, metiniai tie patys plius matematikos metinis. Daugiau nerašysiu :)

wild
..o norint stoti į teismo ekspertizę, kokių reikia egzaminų?.. ar iš pradžių vis tiek turėčiau stoti į teisę, o po to tik į teismo ekspertizę?....

Administratorius
taip.o tų tolimesnių plonybių aš nežinau

wild
ačiū..

Kristina
Juk pagrindiniai egzaminai ir yra lietuviu, matematika, uzsienio kalba. As is noriu stoti i teise ir policijos veikla, bet kad ten galima isproteti.. prie knygu sedeti per para 14val ;/ mano pazystamas teise eina. Geras dalykas, bet cia jau reikia rimtai ziureti

Administratorius
na, jei nori kažko pasiekti, verta pasistengti, juk ne viskas lengvai ateina..

Jakaterina
o tai is siu egzaminu kur isvardinot ne vieno nereikia valstybinio?

ViOleta
nereciau stoti i turizmo ir verslo dministravima..kokius man egzaminus reikia laikyti?

Administratorius
visi egzaminai (jei nori kuo aukštesnio stojamojo balo) įvardijami kaip valstybiniai.
dėl turizmo ir verslo administravimo- tokios specialybės aš nesu girdėjusi. Yra atskirai turizmo vadyba ir verslo administravimas, tai visai skirtingos specialybės,net skirtinguose universitetuose, kiek man žinoma

VioleTa
o i turizmo vadyba?

Administratorius
taip, turizmo vadyba yra LKKA. Jai reikia:
egzaminai:
Lietuvių k. (testas)
Užsienio k. (anglų, vokiečių, prancūzų arba rusų k.)
Matematika
metiniai dalykai:
Istorija

rasa
o taj ka reiskia matematikos metinis ar tai pazimys isvestas ar mokyklinis egzas/

Administratorius
metinis- išvestas iš pirmo ir antro semestro pažymys

zygis
o jei as zadu laikyti valstybini matematikos egzamina tai stojant teise tada turetu ziuret ne metini pazymi, o egzamino pazymi. ar as klystu?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]