Kokia profesija pasirinkti

Tomas
Kokias reikia pasimt pamokas norit stoti y krasto apsauga ? ;))

Mindaugas
Sveiki. Noriu paklausti kokius mokslus reikia baikti norint i interjero dizainerius? Ir beto noriu paklausti kur reikia eiti i profke ar studijuoti ir pan.

mildaaa
Sveiki, norėčiau studijuoti ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir priešmokyklinis ugdymas ir nežinau kokiu man būtent reikia egzaminų. Tikrai žinau kad laikysiu lietuvių, matematiką ir istoriją o dėl anglų abejoju nes nemanau kad geru procentu išlaikyčiau ar būtų galima su tokiais egzaminais įstoti i kokį nors pedagoginį universitetą?

B.l.u.e
sveiki, einu i 11 klase,pasiemejau daug nereikalingu mokslu vien del to,kad nezinau kur stot, ir ko gali prireikt ir ko ne, tai va Lietuviu A lygiu, matieka A, istorija A, chemija A, biologija A, anglu A, bet su anglu nieko neplanuoju, labiau lyg ir buvau linkusi prie chemijos ir biologijos,bet jos laabai sunkios, ypac kaip mokytoja papasakoja,tai sakis,nezinau koki darba galeciau dirbt, daktare but tikrai nenoriu, nes 12 metu, beto man butu per sunku, beto nenoriu,kad mano darbe labai stipriai pasirekstu ta chemija,kai vien skaiciavimai ir desniai, o su istorija, na pasiemiau, jei netycia ka sugalvociau, nes lyg ir norejau psichologijos, bet dabar nebe,vis del to, kogero esu labiau linkusi prie chemijos, bet matematika, man gan sunkokai,bet ir chemijos nelabai patempiu, mokausi nes labai patinka,tiesiog daznai buna,kad nieko nesuprantu, tai va, net neisivazduoju kokia specialybe galeciau rinktis, darbas su zmonem ar ne,man tas pats, bet nenoriu tokio kur pastovei reikia pildyti visokius dokumentus, nes sunkiai susikaupiu, ir labai greit atbunka demesys, norisi kazko tokio,bet...bet..ah, esu visai pasimetusi,prasau padekit!

Birute
Norint stoti į psihologija arba socialogija ko reikia? :}

Aušra
Norėčiau studijuoti geografijos pedagogika vilniuje kokius egzaminus reikai laikyti kas zinote?

Izabela
sveiki,o man tokia problema net juokinga:)dabar 12kl.ir nezinau kur toliau galeciua istoti su tokiais savo pazymiais,nesu labai gabi ant mokslu,bet noriu turet ta popieriuka:)gal galetumet patarti kuri lengviausia saka?kur tokia beraste primtu Klaipedoj?:)

Orinta
Labas visiems :) Aš eisiu i 11 kl. ir norėčiau paklausti kokius dalykus butinai reikia pasiimti A lygiu stojant i mediciną? Ačiū :)

Gintarė
Nežinau kokius dalykus rinktis.

Daniela
Sveiki,ar galite patart ką geriau pasirinkt istoriją ar geografiją nes negaliu apsispręst. IR kokie dalykai būtini vizažisto profesijai stojant?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]