Klauskite visko apie Kauno informacinių technologijų mokyklą


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Kauno informacinių technologijų mokyklą.
Edy
Laba diena, norėjau pasiteirauti, ar mokymas nuo rugsėjo planuojamas nuotoliniu būdu ar vyks klasėse? Taip pat norėjau pasiteirauti, koks grafikas yra būsimiems studentams su turima pirmine kvalifikacija (jeigu dieninis, tai kokios maždaug valandos dienoje nuo/iki)? Ar įmanoma kažkiek derintis grafikus mokymo? Taip pat koks skaičius planuojamas priimti studentų į Javascript programuotojo programą ir kiek būna norinčiu? Dėkoju už info. Geros dienos.
KITM
Sveiki, šiaip mokslas yra dieninis, bet manau, bus galima derinti su nuotoliniu mokymu. Čia tarsitės su dėstytoju atskirai. Planuojame priimti 24 studentus, Minimalus skaičius grupėje 12 mokinių. Registruokitės į testą ir laukiame :)
Rytis
Sveiki,norėjau paklaust iš ko susideda pas jus stojamasis testas ,nes norėčiau programavimą mokintis pas jus . O apie kompiuterius turiu tik tokias bendras žinias , bet manau visko išmokstama :D .
KITM
Sveiki, testas yra bendro pobūdžio, IT ir loginio mąstymo bendrosios žinios :)
Martynas
Sveiki , norėjau paklaust apie ta testa . Tas testas tiesiog dėl žiniu patkrinimo pries mokymus ar jis kaip stojamasis testas kad turetum butinai islaikyt kad istotot I programavima pvz ?
T. Ha.
Sveiki, Kokios informacijos reikia ir kokie reikalingi dokumentai stojant į JavaScript programavimą? Taip pat, kaip vyksta registracija į žinių patikrinimo testą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]