Studijos.

GabrielėV
Sveiki, esu baigusi mokyklą 2016m. Esu susidomėjusi verslo ir logistikos transporto studijomis. Esu išsilaikiusi tokius valstybinius egzaminus kaip: matematika(19) , lietuvių kalba ir literatūra (33), istorija (30) ir anglų kalba (41). Bendras pažymių metinis vidurkis yra 7,6. Egzaminus, kuriuos laikiau, mokiausi visus A lygiu. Turiu Junior Achievement baigimo programą Verlas ir Ekonomika. Ar tai pridėtų papildomo balo prie priedo? Noriu paminėti, kad prieš pusantrų metų mokiausi Kauno kolegijoje Maisto saugos ir kokybės studijas, tačiau studijas nutraukiau,nes nepatiko studijų programa ir visa einama tvarka. Pagrindinis klausimas, ar pavyktų Jūsų manymu įstoti į vf logistikos studijas? Kauno kolegijoje turėjau finansuojamas studijas. Sekantis klausimas, ar stojant į kinezoterapijos studijų programą yra būtina turėti biologijos arba chemijos brandos egzaminų rezultatus? jų neturiu, mokiausi tik fiziką B lygiu, pažymys buvo 9, bet Kauno kolegijoje chemijos( koloidinės,organinės, neorganinės, fizikinės ir tt), mokslo turėjau labai daug. Ačiū už atsakymus.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]