Lietuvių filologija


Innav0
Sveiki, ar jau yra žinoma, koks buvo minimalus balas 2019 m., stojant į lietuvių filologijos studijų programą VF? Ar yra galimybė, kad šiemet įstosiu, jei mano balas 6,81?
VUpriemimas
Sveiki, 2019 metais į valstybės finansuojamas vietas Lietuvių filologijos studijų programoje įstojusių asmenų mažiausias konkursinis balas buvo 6.56 balo. Tiesa, mažiausiais ankstesnių metų konkursiniais balais pernelyg remtis nerekomenduojame, nes stojančiųjų skaičius ir konkursiniai balai kasmet skiriasi. Jeigu kiltų papildomų klausimų, kviečiame kreiptis telefonu (8-5) 219 3144 ar el. apštu konsultavimas@vu.lt. :)
ievami
Sveiki, ar po studijų verslo kolegijoje galima pretenduoti į papildomas studijas VU?
tarkime Anglų kalba ir tarptautinė komunikacija būtų mano specialybė, tai ar galėčiau pretenduoti į papildomas humanitarinės krypties studijas?(lietuvių filologiją
Sveiki,
pagal dabartinius reikalavimus, į Lietuvių filologijos (kalbotyros) papildomąsias studijas gali pretenduoti kolegijų absolventai, įgiję humanitarinių arba socialinių mokslų srities profesinį bakalauro laipsnį. Jūsų minima studijų programa Anglų kalba ir tarptautinė komunikacija yra priskiriama humanitariniams mokslams, taigi pabaigus šią programą, pretenduoti į papildomąsias studijas galėtumėte. Tačiau, turėkite omenyje, kad tai – šių metų reikalavimai, ateinančiais metais priėmimo sąlygos ar pačios papildomosios studijos gali pasikeisti.
Taip pat informuojame, kad Papildomosios studijos nesuteikia universitetinio bakalauro laipsnio, tačiau jas pabaigus yra išduodamas Papildomųjų studijų baigimo pažymėjimas apie išklausytus dalykus ir surinktus kreditus ir suteikiama galimybė pretenduoti į tam tikras magistrantūros studijų programas.
Daugiau informacijos vu.lt/studijos
Jei kiltų daugiau klausimų, su mumis galite susisiekti el. paštu konsultavimas@vu.lt.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]