Išlyginamosios studijos

VIO
Laba diena. Esu baigusi SMK Estetinė kosmetologiją (grožio terapijos profesinis bakalauras). Studijų kryptis- medicina ir sveikata. Ar Jūsų universitete galėčiau tęsti išlyginamąsias studijas?
LSMU INFOS
VIO rašė: Laba diena. Esu baigusi SMK Estetinė kosmetologiją (grožio terapijos profesinis bakalauras). Studijų kryptis- medicina ir sveikata. Ar Jūsų universitete galėčiau tęsti išlyginamąsias studijas?
Laba diena, Išlyginamųjų studijų LSMU nėra, yra papildomos studijos, kurias baigus suteikiama galimybė stoti į magistrantūros studijas. Informacija apie papildomas studijas galite rasti LSMU priėmimo taisyklėse.
Dovilė
Sveiki, esu baigusi Kauno kolegijos bendrosios praktikos slaugos studijas. Ar yra galimybė išlyginamąsias BPS studijas tęsti jūsų universitete? Taip pat esu girdėjusi, jog galima išsilyginti savo studijas bei kartu toliau studijuoti magistro studijas, tačiau jau kitokio dalyko, pavyzdžiui visuomenės sveikatą, ar tai įmanoma? Neradau apie tai informacijos. Dėkoju už atsakymą.
Ineta
Laba diena, Norejau pasiteirauti ar ateityje galima sulaukti išlyginamųjų studijų farmakotechnikams?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]