Naujųjų medijų menas


Sss
Sveiki, koks vf vietų skaičius medijų meno programoj buvo 2018m.? Žemiausias pretendavusio į vf vietą konkursinis balas?
VDU
Sss rašė: Sveiki, koks vf vietų skaičius medijų meno programoj buvo 2018m.? Žemiausias pretendavusio į vf vietą konkursinis balas?
Laba diena, Praėjusiais metais į Naujųjų medijų meno programos VF vietą įstojo 8 asmenys. Žemiausias balas siekė 6,45. Linkėjimai! VDU
Kkk
Sveiki, 1. Kiek 2018 m. teikė paraiškas į Naujųjų medijų studijas? 2. Kiek pateko? 3. Kiek pretenduojančių gavo vf vietą.
VDU
Kkk rašė: Sveiki, 1. Kiek 2018 m. teikė paraiškas į Naujųjų medijų studijas? 2. Kiek pateko? 3. Kiek pretenduojančių gavo vf vietą.
Laba diena, 1.Per pagrindinį priėmimą buvo 75 pateikti prašymai 2. Per pagrindinį priėmimą įstojo 15 3. 8 gavo VF vietas. Tačiau kaip kartojame nuolatos, orientuotis į ankstesnių metų rezultatus nereikėtų. Sėkmės! VDU
Aaa
Sveiki, norint stoti į medijas VNF vietą ar būtina laikyti valstybinį lietuvių egzaminą, ar užtenka ir mokyklinio?
VDU
Aaa rašė: Sveiki, norint stoti į medijas VNF vietą ar būtina laikyti valstybinį lietuvių egzaminą, ar užtenka ir mokyklinio?
Laba diena, Norint pretenduoti į valstybės finansuoajmą (VF) vietą reikia būti išlaikius valstybinį brandos egzaminą (įgijusiems išsilavinimą nuo 2015 m.), o pretenduojantiems į valstybės nefinansuojamą vietą (VNF) užtenka ir mokyklinio brandos egzamino. Linkėjimai! VDU
Aaa
Sveiki, norėčiau paklausti, koks būtu minimalus konkursinis balas stojant į medijas vnf vietoje?
Aaa
Sveiki, norėčiau paklausti, koks būtu minimalus konkursinis balas stojant į medijas vnf vietoje?
VDU
Aaa rašė: Sveiki, norėčiau paklausti, koks būtu minimalus konkursinis balas stojant į medijas vnf vietoje?
Laba diena, Šiais metais minimalus konkursinis balas valstybės nefinansuojamoms studijoms yra 5,4. Linkėjimai! VDU
Mokinė
Sveiki, jei aš laikau lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą ir įstoju į VNF vietą ar eitu vėliau po metų ar semestro perstoti į VF vietą su mokykliniu lietuviu kalbos egzaminu.
VDU
Mokinė rašė: Sveiki, jei aš laikau lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą ir įstoju į VNF vietą ar eitu vėliau po metų ar semestro perstoti į VF vietą su mokykliniu lietuviu kalbos egzaminu.
Laba diena, Gauti VF vietą turėtumėte galimybę nebent rotacijos metu, kuri vyksta kas vienerius studijų metus. Linkėjimai! VDU
Tekanti upė
Sveiki, VDU! Turiu kelis klausimus apie Naujųjų medijų meno studijas: 1. Galbūt jau žinoma, ar stojamasis egzaminas 2022 m. planuojamas vykdyti gyvai, ar nuotoliniu būdu? 2. Ar 2022 m. bus vykdomi stojamųjų egzaminų parengiamieji kursai (+ gyvai / nuotoliniu)? 3. Kas atsitinka pagrindinio priėmimo metu nepatekus į valstybės finansuojamą vietą? Ar įmanoma patekti į tų pačių studijų VF antru bandymu, ar vykdomas, pavyzdžiui, pakartotinis priėmimas, ar reikia laukti kitų metų? 4. Koks buvo žemiausias įstojusio į VF vietą balas 2021 m., kiek įstojusių gavo VF vietas? Ačiū už atsakymus! :)
VDU
Tekanti upė rašė: Sveiki, VDU! Turiu kelis klausimus apie Naujųjų medijų meno studijas: 1. Galbūt jau žinoma, ar stojamasis egzaminas 2022 m. planuojamas vykdyti gyvai, ar nuotoliniu būdu? 2. Ar 2022 m. bus vykdomi stojamųjų egzaminų parengiamieji kursai (+ gyvai / nuotoliniu)? 3. Kas atsitinka pagrindinio priėmimo metu nepatekus į valstybės finansuojamą vietą? Ar įmanoma patekti į tų pačių studijų VF antru bandymu, ar vykdomas, pavyzdžiui, pakartotinis priėmimas, ar reikia laukti kitų metų? 4. Koks buvo žemiausias įstojusio į VF vietą balas 2021 m., kiek įstojusių gavo VF vietas? Ačiū už atsakymus! :)
Laba diena, Atsakome į Jums iškilusius klausimus: 1. Kol kas dėl 2022 m. stojamųjų egzaminų jokios informacijos neturime. Veikiausiai tai paaiškės maždaug 2022 m. pradžioje. 2. Parengiamieji kursai ir konsultacijos vyksta jau ne vienerius metus ir manome, kad jie vyks ir toliau. 3. Jeigu pagrindinio priėmimo metu nepavyksta gauti VF vietos, tuomet galima dalyvauti papildomame priėmime į studijas. Jeigu ir jo metu nepavyksta gauti VF vietos, tuomet lieka laukti kitų metų arba studijuoti VNF vietoje. 4. Šiais metais mažiausias konkursinis balas VF vietoje buvo 8,14 (žinoma, kasmet balai svyruoja ir kinta). Į VF vietas įstojo 14 stojančiųjų. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]