VIKO Reklamos vadyba


jus1460
Sveiki, noriu studijuoti reklamos vadybą Vilniaus kolegijoje, jeigu nelaikau matematikos egzamino, galiu pretenduoti tik į vnf vietą, ar yra galimybių įstoti į vf?
VK Priėmimas
Laba diena, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. kelintais metais įgijote vidurinį išsilavinimą?
jus1460
VK Priėmimas rašė: Laba diena, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje. kelintais metais įgijote vidurinį išsilavinimą?
2019 metais baigsiu 12 klasę
jus1460
VK Priėmimas rašė: Laba diena,

malonu, kad domitės studijomis Vilniaus kolegijoje.
kelintais metais įgijote vidurinį išsilavinimą?


2019 metais baigsiu 12 klasę


Įgijus vidurinį išsilavinimą 2019 m. ir pretenduojant į valstybės nefinansuojamą vietą, reikia būti išlaikius vieną VBE ir tenkinti minimalaus balo reikalavimus.
Nelaikius matematikos VBE į valstybės finansuojamą vietą pretenduoti negalėsite.
Gabija
Sveiki norejau paklausti.
Vidurini išsilavinima igyjau 2017 metais. Norėčiau stoti 2020 metais i reklamos vadyba. Lietuviu kalba išlaikiau 54 balus, anglu 60 o istorija - 58. Tačiau matematika išlaikiau tik 28 balus. Ar galiu tiketis istoti i vilniaus kolegija nemokama vieta?
sveiki,
kadangi vidurinį išsilavinimą įgijote 2017 m. galite pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą.
Ieva
Sveiki. Esu pirmo kurso studentė kitoje kolegijoje, tačiau noriu perstoti į VIKO, studijų krypčių grupė būtų tokia pati- verslo ir viešoji vadyba. Konkursinis balas būtų 6,37(mokyklą baigiau 2019m.). Tad noriu paklausti, ar vis dar galėčiau pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Ir ar privalau baigti pirmą kursą be skolų, kad neprarasčiau finansuojamos vietos?

Sveiki, ar Vilniaus kolegijoje norėsite studijuoti tokią pačią studijų programą?
Ieva
Ieva rašė: Sveiki. Esu pirmo kurso studentė kitoje kolegijoje, tačiau noriu perstoti į VIKO, studijų krypčių grupė būtų tokia pati- verslo ir viešoji vadyba. Konkursinis balas būtų 6,37(mokyklą baigiau 2019m.). Tad noriu paklausti, ar vis dar galėčiau pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą? Ir ar privalau baigti pirmą kursą be skolų, kad neprarasčiau finansuojamos vietos?

Sveiki, ar Vilniaus kolegijoje norėsite studijuoti tokią pačią studijų programą?Ne, studijų programa kitokia. Šiuo metu studijuoju buhalterinę apskaitą, bet noriu perstoti į reklamos vadybą.

Tokiu atveju turite baigti pirmą kursą dabartinėje studijų programoje ir stoti iš naujo per bendrąjį priėmimą.Kadangi valstybės finansuojamoje vietoje būsite išklausiusi mažiau negu pusę studijų programos kreditų, galėsite pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]