Odontologine priežiūra

Balugn
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar galima įstoti į kvk odontologines priežiūros studijas neturint chemijos A lygiu, ir einant matematika B lygiu? Ar užtektu išsilaikyti lietuviu k, biologija, anglu, nelaikyti chemijos, ir neišlaikyti matematikos, ar būtu įmanoma įstoti į valstybės finansuojama vieta? Ar vis dėl to reikia turėti chemija bent A ar B lygiu ir bandyti laikyti egzamina?
KVK
Balugn rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar galima įstoti į kvk odontologines priežiūros studijas neturint chemijos A lygiu, ir einant matematika B lygiu? Ar užtektu išsilaikyti lietuviu k, biologija, anglu, nelaikyti chemijos, ir neišlaikyti matematikos, ar būtu įmanoma įstoti į valstybės finansuojama vieta? Ar vis dėl to reikia turėti chemija bent A ar B lygiu ir bandyti laikyti egzamina?
Laba diena, Be chemijos egzamino Jūs stoti galite, tačiau neturint matematikos egzamino pretenduoti į valstybės finansuojamą studijų vietą negalite (matematikos egzaminas būtinas mokyklą baigusiems nuo 2016 m.)
1998
Man yra iškilęs klausimas. Kodėl negalima gauti vf vietos, nors mano grupę paliko kelios studentės, viena iš jų tikrai mokėsi vf?
KVK
1998 rašė: Man yra iškilęs klausimas. Kodėl negalima gauti vf vietos, nors mano grupę paliko kelios studentės, viena iš jų tikrai mokėsi vf?
Laba diena, dėl šių dalykų Jūs turite kreiptis pas savo studijų administratorę. O laisvos finansuojamos studijų vietos (kai studentai nutraukia studijas) dalinamos kiekvieno semestro pradžioje, dabar tai bus daroma pavasario semestre, vasario mėn.
1998
O, pavyzdžiui, jeigu mano grupiokės, turėdamos vf vietą, perėjo į kitą studijų programą toje pačioje kolegijoje, tai vis tiek lieka laisvos vf vietos iš kur perėjo?
KVK
1998 rašė: O, pavyzdžiui, jeigu mano grupiokės, turėdamos vf vietą, perėjo į kitą studijų programą toje pačioje kolegijoje, tai vis tiek lieka laisvos vf vietos iš kur perėjo?
Ne vietų tada nėra.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]