Klauskite Visko Apie VU


Luna0000
Norėčiau pasiteirauti, ar pirmajame stojimo etape pasirašius sutartį dėl vnf ir antrajame etape įstojus į vnf/st reikia pasirašyti naują sutartį?
VUpriemimas
Luna0000 rašė: Norėčiau pasiteirauti, ar pirmajame stojimo etape pasirašius sutartį dėl vnf ir antrajame etape įstojus į vnf/st reikia pasirašyti naują sutartį?
Laba diena, sveikiname gavus kvietimą studijuoti Vilniaus universitete! Sutartį galite nutraukti užpildę prašymą Dėl studijų sutarties nutraukimo ( https://www.vu.lt/kviecia/d-u-k#prasymu-formos ). Šį prašymą turėtumėte atsispausdinti, užpildyti, pasirašyti ir nuskenuotą ar nufotografuotą atsiųsti mums el. paštu, kartu su savo asmens dokumento kopija. Gavę šiuos dokumentus mes sutartį nutrauksime ir galėsite sudaryti naują studijų sutartį. Sudaryti studijų sutartį su Universitetu II etapo metu galima: - internetu nuo rugpjūčio 8 d. 00:00 val. iki rugpjūčio 9 d. 17:00 val. naudojantis AB Luminor (buvę DNB klientai), SEB, Swedbank, Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga. - atvykus į Universitetą rugpjūčio 8-9 d. nuo 10 iki 14 val. Vieta: Saulėtekio al. 7, Gyvybės mokslų centras, Vilnius, įstojusiems į Kauno fakultetą - Muitinės g. 8, Kaunas. Jeigu kiltų klausimų, galite į mus kreiptis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
Tomas
Sveiki, ar įmanoma įstoti gerai išlaikius visus pasirinktus ir reikalingus egzaminus tačiau turint mažesnį nei 7 metinį pagrindinių dalykų vidurkį? ir atskirai vidurkiai turi būti visur 7 (iš geriausiu pagrindinių dalykų) ar tų vidurkių vidurkis turi būti 7?
VUpriemimas
Tomas rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti gerai išlaikius visus pasirinktus ir reikalingus egzaminus tačiau turint mažesnį nei 7 metinį pagrindinių dalykų vidurkį? ir atskirai vidurkiai turi būti visur 7 (iš geriausiu pagrindinių dalykų) ar tų vidurkių vidurkis turi būti 7?
Sveiki, Tomai, Vienas iš šių metų minimaliųjų reikalavimų, pretenduojant į valstybės finansuojamą vietą, penkių geriausių metinių dalykų įvertinimų aritmetinis vidurkis turi būti ne mažesnis nei 7, suapvalinus iki sveiko skaičiaus. Taip pat informuojame, kad sistema parinks jums palankiausią 5 dalykų derinį, jog atitiktumėte reikalavimą.
Ula
Sveiki, koks minimalus balas buvo 2021 m. norint patekti į VF vietą molekulinėje biologijoje?
VUpriemimas
Ula rašė: Sveiki, koks minimalus balas buvo 2021 m. norint patekti į VF vietą molekulinėje biologijoje?
Sveiki, Molekulinės biologijos mažiausias konkursinis balas 2021 m. stojimų metu buvo 8.29 Visų programų 2021 m. mažiausius konkursinius balus galite rasti čia: https://www.vu.lt/site_files/2021_m._pri%C4%97mimas/I_pakopos_maziausi_balai_viesinimui_2021.pdf Tačiau, norime pabrėžti, kad skelbiami praėjusių metų konkursiniai balai yra tik informacinio pobūdžio – kiekvienais metais stojančiųjų balai kinta. Savo konkursinį balą galite susiskaičiuoti pasinaudojus LAMA BPO Konkursinio balo skaičiuokle: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]