tapk pilotu


Aidas77
Kada prasideda mokslai? Ar suspėčiau šiemet pradėti mokslo metus?
BAA Training
Sveiki, Aidai, studijos vyksta nuolat, t. y. reguliariai sudaromos naujos grupės, kurios pradeda mokslus numatytu laiku. Ar suspėtumėt studijuoti dar šiemet, priklauso nuo to, kada pradėsite dalyvauti atrankoje ir kada ją praeisite.
Paulius Jakubauskas
Kiek trunka pilotų mokymai? Ir iki kada vyksta atranka bei kokiuose miestuose?
BAA Training
Paulius Jakubauskas rašė: Kiek trunka pilotų mokymai? Ir iki kada vyksta atranka bei kokiuose miestuose?
Sveiki, Pauliau, studijos trunka apie 2-2,5 metų, priklausomai nuo pasirinktos studijų programos. Yra programų, kurias baigę studentai gauna tik komercinio piloto licenciją, o lėktuvo tipo kvalifikaciją įgyja ir patirtį kaupia tam tikrose avialinijose, tai vadinamosios kadetų programos ir šių studijų trukmė yra apie 2 metus. Mokantis pagal naująją programą TAPK PILOTU studijas baigęs pilotas ar pilotė jau turi ne tik komercinio piloto licenciją, bet ir būtiną minimalią skraidymo praktiką, kuri leidžia iš karto pradėti dirbti bet kuriose avialinijose antruoju pilotu. Jos trunka apie 2,5 metų, per kurias sukaupiamas minimalus privalomas 500 skrydžio valandų kiekis. Atrankos į visas programas vyksta Vilniuje, dėl konkrečios datos reikėtų susisiekti info@tapkpilotu.lt arba info@baatraining.com.
Kristupas98
Sveiki. Žinau, kad pilotavimo studijos brangios. Ar yra galimybė mokytis pilotų rengimo mokymuose valstybės finansuojamoje vietoje?
BAA Training
Kristupai, UAB „BAA Training“ nėra valstybinė mokymosi įstaiga, todėl mokymai nėra finansuojami iš valstybės biudžeto. Finansų stokos problemą gali padėti išspręsti naujas projektas TAPK PILOTU. Įveikus atranką, galima pasinaudoti TAPK PILOTU teikiamu finansiniu studijų sprendimu, kuris leidžia atsiskaityti už studijas joms pasibaigus bei pradėjus teikti orlaivių pilotavimo paslaugas. Siekiant padėti pilotui ar pilotei tinkamai įvykdyti sutarties sąlygas bei užtikrinti studijų metu gautų įgūdžių panaudojimą, programos partneris, tarptautinė aviacijos specialistų paieškos ir įdarbinimo įmonė padės gauti orlaivių pilotavimo paslaugų užsakymų pilotui(-ei) visame pasaulyje.
Kamile
Sveiki, neseniai pradejau domėtis apie piloto studijas. Nes anksciau norejau būti stiuardese, bet po to apsisprendžiau, kad noriu būti pilotė. Esu būsima 10-tokė. Ir noriu po 10 kl. stoti i piloto studijas. Ar įmanoma stoti po 10 kl, jei nori tapti pilote?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]