Bendrabučiai


Gabriele111
Laba diena, Esu užsirezervavusi vietą VU bendrabutyje, bet tai padariau dar negavus kvietimo studijuoti.Jūsų portale skaičiau, kad vietą rezervuotis reikia gavus kvietimą. Ar man pakartotinai reikia rezervuotis ar rezervacija galios?
VUpriemimas
Gabriele111 rašė: Laba diena,
Esu užsirezervavusi vietą VU bendrabutyje, bet tai padariau dar negavus kvietimo studijuoti.Jūsų portale skaičiau, kad vietą rezervuotis reikia gavus kvietimą. Ar man pakartotinai reikia rezervuotis ar rezervacija galios?

Laba diena, Gabriele,

iki rugpjūčio 6 d. pirmakursiai, pretenduojantys į bendrabutį, turi užsiregistruoti elektroninėje registracijoje bei pateikti pažymas (jei atitinka kriterijus) kurios patvirtina prieš tai išvardytus faktus: šeimos sudėties pažyma, studento invalidumo pažyma, tėvų mirties liudijimų kopiją, pažyma apie gaunamą socialinę pašalpą. Tai reikia atlikti gavus pakvietimą studijuoti. Kadangi registraciją atlikote dar prieš, tai tam, kad nekiltų nesklandumų, pabandykite kreiptis į administraciją, o administracijos kontaktus galite rasti čia: http://www.bustas.vu.lt/bendrabuciai/

Jei kiltų papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu, telefonu ar atvykti pasikonsultuoti gyvai.
vienvietis
Sveiki, Ar yra vienviečių kambarių? Kokia jų kaina? Skaičiau vu puslapyje, jog yra, ar iš tiesų? Kaip jį gauti registruojantis? Nuo rudens mokysiuosi tarptautinius santykius ir poltitiką. Girdėjau, kad galima imti dvivietį, bet gyventi vienam, kaip tokį variantą po registracijos gauti? Kuomet ateina patvirtinimas, kad gautas bendrabutis jau būna nuspręsta keliese ir kas su kuo gyvens?
VUpriemimas
vienvietis rašė: Sveiki, Ar yra vienviečių kambarių? Kokia jų kaina? Skaičiau vu puslapyje, jog yra, ar iš tiesų? Kaip jį gauti registruojantis? Nuo rudens mokysiuosi tarptautinius santykius ir poltitiką. Girdėjau, kad galima imti dvivietį, bet gyventi vienam, kaip tokį variantą po registracijos gauti? Kuomet ateina patvirtinimas, kad gautas bendrabutis jau būna nuspręsta keliese ir kas su kuo gyvens?
Laba diena, vienviečių kambarių nėra, tačiau yra galimybė vienam gyventi dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose. Universiteto bendrabučių kainas galite rasti čia: http://www.bustas.vu.lt/paslaugu-ikainiai/ Registracija į bendrabučius vyksta tik internetu. Registruojantis sistemoje galima pažymėti varnele, kad norėtumėte gyventi vienas kambaryje. Tačiau priklausomai nuo pretendentų į bendrabučius kiekio, iš pradžių galimai gali tekti gyventi kambaryje su kitais studentais. Rugsėjo mėnesį bendrabučiuose gali vykti gan intensyvi rotacija, tad detaliai į šį klausimai gali atsakyti Universiteto bendrabučių administracija. Kontaktai: Tel. +370 5 269 9696
???
Laba diena, norėčiau sužinoti, ar pirmakursiui studentui galima gyventi su kito universiteto pirmakursiu studentu? Jei taip, tai kur būtų galima įvykdyti registraciją šiam dalykui?
VUpriemimas
??? rašė: Laba diena, norėčiau sužinoti, ar pirmakursiui studentui galima gyventi su kito universiteto pirmakursiu studentu? Jei taip, tai kur būtų galima įvykdyti registraciją šiam dalykui?
Laba diena, prioritetas apgyvendinimui bendrabučiuose yra skiriamas Vilniaus universiteto studentams. Rekomenduojame kreiptis teisiai į bendrabučių administratorius ir pasiteirauti apie tokią galimybę - tel. +370 5 269 9696

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]