Užsienio kalba


Vanessa
Sveiki, ar galima programoje "bendrosios praktikos slauga" pasirinkti užsienio kalba pvz. rusų kalba.
Utenos kolegija
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Kaip užsienio kalbą pasirinkti rusų kalbą galimybę turėsite. Sėkmės.
Lina
Sveiki. Mano pasirinktoje studiju programoje yra lietuviu k. Ir rusu k. As nelabai suprantu ka tai reiskia. Ar kad studijos bus destomos lietuviu ir rusu kalba, ar kad galima viena is ju pasirinti kuria nori studijuoti. Taip pat del socialiniu moklsu uzsienio kalbos, galima pasirinkti anglu kalba?
Utenos kolegija
Lina rašė: Sveiki. Mano pasirinktoje studiju programoje yra lietuviu k. Ir rusu k. As nelabai suprantu ka tai reiskia. Ar kad studijos bus destomos lietuviu ir rusu kalba, ar kad galima viena is ju pasirinti kuria nori studijuoti. Taip pat del socialiniu moklsu uzsienio kalbos, galima pasirinkti anglu kalba?
Laba diena, malonu, kad domitės Utenos kolegija. Iš Jūsų klausimo supratau, kad ruošiatės studijuoti socialinį darbą. Šią studijų programą studentų iš Lietuvos grupė studijuoja lietuvių kalba, jei susidaro rusakalbių grupė yra galimybė jiems dėstyti rusiškai. Užsienio kalbą galima rinktis anglų (dažniausiai studentai renkasi tą, kurią mokėsi mokykloje). Sėkmės ir laukiame tarp mūsų studentų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]