Psichologija VU


gabuxxo
Ar įstojus į vnf vietą galima gauti stipendiją už gerą mokymąsi?
VUpriemimas
Laba diena, malonu, kad domitės studijomis pas mus. Taip, visi studentai, kurie parodo itin gerus mokymosi rezultatus, gali gauti stipendijas už pažangumą. Taip pat yra galimybė gauti ir kito pobūdžio stipendijų. Informaciją apie jas rasite čia: https://www.vu.lt/studijos/studentams/finansai/stipendijos Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Augustas
Kokia tikimybė su 6.8 stojamuoju balu ir 7.125 vidurkiu įstot į valstybės finansuojamą vietą? Smalsu, nes norėčiau sužinoti ar verta bandyti. Dėkoju už atsakymą.
VUpriemimas
Augustas rašė: Kokia tikimybė su 6.8 stojamuoju balu ir 7.125 vidurkiu įstot į valstybės finansuojamą vietą? Smalsu, nes norėčiau sužinoti ar verta bandyti. Dėkoju už atsakymą.


Laba diena, Augustai,
malonu, kad domitės studijomis pas mus.

Konkretaus konkursinio balo, kurį reikia turėti, kad įstotumėte nurodyti negalime, nes jis kinta kiekvienais metais, priklausomai ir nuo kitų stojančiųjų rezultatų, ir stojančiųjų skaičiaus. Priėmimas Lietuvoje yra vykdomas konkurso principu - aukščiausius balus turintys asmenys gauna kvietimus studijuoti.

Skatiname nebijoti bandyti įstoti ir turėti omenyje, kad net ir nepasisekus įstoti per pirmąjį priėmimo etapą galimybė įstoti išlieka per kitus priėmimo etapus, jei tik studijų programoje būna likę laisvų vietų.

Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Saulė
Sveiki, ar įmanoma įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą neišlaikius matematikos egzamino, tačiau turint gerus kitų dalykų balus?
VUpriemimas
Saulė rašė: Sveiki, ar įmanoma įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą neišlaikius matematikos egzamino, tačiau turint gerus kitų dalykų balus?
Laba diena, Saule, malonu, kad domitės studijomis pas mus. Matematikos egzaminas stojant į Psichologijos studijų programą yra pats svarbiausias, tačiau jei jo neturėsite - bandyti įstoti vistiek galėsite, tačiau tokiu atveju vietoje Matematikos egzamino įvertinimo Jums bus įrašytas 0 ir dėl to Jūsų konkursinis balas bus atitinkamai mažesnis. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Urtė
Sveiki, koks buvo aukščiausias minimalus balas įstoti į psichologijos VF vietà? Nebūtinai praeitù metù, norisi orientuotis, kiek jis gali kilti šiais metais.
VUpriemimas
Urtė rašė: Sveiki, koks buvo aukščiausias minimalus balas įstoti į psichologijos VF vietà? Nebūtinai praeitù metù, norisi orientuotis, kiek jis gali kilti šiais metais.
Laba diena, Urte, malonu, kad domitės studijomis pas mus. Stojant į Psichologijos studijų programą praeitais metais balai buvo tokie: VF - 6,1 VNF - 6,3 Primename, kad konkursiniai balai kiekvienais metais keičiasi, todėl aklai jais vadovautis tikrai nereikėtų. Jie priklauso nuo stojančiųjų skaičiaus, jų prašymuose išdėstytų pageidavimų prioritetų tvarkos bei tais metais vykusių egzaminų rezultatų (aukštesni / žemesni lyginant su praėjusiais metais). Dėl šių priežasčių ankstesnių metų konkursiniai balai yra tik informaciniai ir nerekomenduojame jais remtis pretenduojant į norimą studijų programą. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Roberta
Ar įmanoma įstori į psichologija nesimokant biologijos A lygiu į mokama?
VUpriemimas
Roberta rašė: Ar įmanoma įstori į psichologija nesimokant biologijos A lygiu į mokama?
Laba diena, pretenduojant į Psichologijos studijas biologijos rezultatas yra antroje vietoje, tad neturint šio įvertinimo, skaičiuojant Jūsų konkursinį balą bus imamas nulis. Stojančiojo konkursinis balas sumažės, tačiau šansų įstoti yra. Pagal minimaliuosius reikalavimus, stojantieji į Vilniaus universitetą, valstybės nefinansuojamą vietą (VNF) 2019 m. turi būti: •Išlaikę bent vieną valstybinį egzaminą; •Konkursinis balas taip pat turėtų būti ne mažesnis nei 5,4 skaičiuojant pagal patvirtintą konkursinio balo sandarą, kuri nurodyta prie valstybės finansuojamų reikalavimų, tačiau perlipus 5,4 vertę konkursinis balas skaičiuojamas pagal valstybės nefinansuojamai (VNF) vietai keliamus reikalavimus. Savo konkursinį balą galite susiskaičiuoti pasinaudojant LAMA BPO skaičiuokle. Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
Lukas
Sveiki, noriu pasiteirauti apie psichologijos magistro studijas universitete. Įdomu, koks minimalus balas pastaraisiais metais buvo įstojusiųjų į klinikinės psichologijos, organizacinės psichologijos ir sveikatos psychologijos VNF vietas? Ačiū.
VUpriemimas
Lukas rašė: Sveiki, noriu pasiteirauti apie psichologijos magistro studijas universitete. Įdomu, koks minimalus balas pastaraisiais metais buvo įstojusiųjų į klinikinės psichologijos, organizacinės psichologijos ir sveikatos psychologijos VNF vietas? Ačiū.
Laba diena, deja, tačiau konkursiniai balai į magistrantūros studijas nėra skelbiami, nes konkursiniai balai į visas magistrantūros studijas yra skirtingai apskaičiuojami pagal tai, kokie dalykai įskaitomi, kokie papildomi balai gali būti skiriami ir pan. Daugiau informacijos apie magistrantūros konkursinių balų apskaičiavimą rasite čia: https://www.vu.lt/site_files/2020_m._pri%C4%97mimas/KB_sandara_2020.pdf Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@vu.lt
ievami
Sveiki, noriu pasiteirauti apie stojimą į VU psichologiją baigus kolegiją. Kaip suprantu, turi būti ta pati krypčių grupė (t.y.) socialiniai mokslai. Kiek reiktų metų mokytis perstojus iš kolegijos į universitetą toje pačioje krypčių grupėje? Dvejus metus?
Ir kaip su stojimu, jei pasirenku kolegijoje vieną krypčių grupę, o universitete kitą? Iš anksto ačiū už atsakymą.
Sveiki, kolegijų absolventai gali pretenduoti į tam tikras magistrantūros studijų programas pabaigę atitinkamas papildomąsias studijas Vilniaus universitete arba pasirinkę pokolegines studijas.
Papildomosios studijos trunka vieną arba du semestrus (priklausomai nuo akademinio padalinio ir studijų programos). Šios studijos nesuteikia universitetinio bakalauro laipsnio, tačiau jas pabaigus yra išduodamas Papildomųjų studijų baigimo pažymėjimas apie išklausytus dalykus ir surinktus kreditus.
Pokoleginės studijos trunka 2 metus ir yra vykdomos tik Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete. Baigusiems šias studijas yra suteikiamas socialinių mokslų bakalauro (Ekonomikos programa) arba verslo vadybos bakalauro (Vadybos ir verslo administravimo programa) kvalifikacinis laipsnis.
Informuojame, kad kolegijoje įgyti studijų kreditai nėra įskaitomi universitetinėse studijose, tad jeigu norėtumėte studijuoti Psichologiją, studijas reikėtų pradėti nuo pirmojo bakalauro kurso.
Informaciją apie stojimą galite rasti čia: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studijos.
Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
Naglis
Sveki, bandau išsiaiškinti problemas, kurios kyla žmonėms ieškant atsakymų į gyvenimiškus klausimus. Nuostabu, kad šiame forume žmonės ieško ir domisi apie galimybęs studijuoti psichologiją. Būčiau labai dėkingas, jei galėtumėte pasidalinti savo patirtimi https://forms.gle/TLqrtFE3w9nJCRDm8 apklausoje ✌️. Dėkoju
LauraMala
Laba diena, Parašykite prašau ar yra ištęstinės psichologijos studijos jau turintiems aukštąjį išsilavinimą?
VUpriemimas
LauraMala rašė: Laba diena, Parašykite prašau ar yra ištęstinės psichologijos studijos jau turintiems aukštąjį išsilavinimą?
Sveiki, Ištęstinės Psichologijos bakalauro studijos nėra vykdomos, tačiau programą galima studijuoti sesijiniu tvarkaraščiu. Visą informaciją apie studių programą Psichologija (turintiems aukštąjį universitetinį išsilavinimą) rasite čia: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studiju-sarasas/psichologija-turintiems-universitetini-aukstaji-issilavinima. :)
KotrynaPa
Sveiki, domina MAGISTRO studijos sesijiniu, istestiniu arba nuotoliniu budu. Ar imanoma studijuoti psichologija ne nuolatiniu dieniniu budu? Aciu
VUpriemimas
KotrynaPa rašė: Sveiki,

domina MAGISTRO studijos sesijiniu, istestiniu arba nuotoliniu budu. Ar imanoma studijuoti psichologija ne nuolatiniu dieniniu budu?

Aciu

Sveiki, Kotryna,
deja, bet visos Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vykdomos Psichologijos magistrantūros studijų programos yra vykdomos nuolatine dienine studijų forma.
KotrynaPa
Sveiki, sakykite kokiu grafiku vyksta psichologijos magistro studijos? aciu

Sveiki, Vilniaus Universitete yra vykdomos kelios Psichologijos magistrantūros studijų programos. Visi reikiami tvarkaraščiai gali būti randami čia: https://tvarkarasciai.vu.lt/
Jei kiltų kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: konsultavimas@cr.vu.lt
gabrielyte364
Sveiki,
įmanoma įstoti į psichologiją, jei nesimokau biologijos?

Sveiki, pretenduojant į Psichologijos studijų programą, konkursinis balas bus skaičiuojamas taip:
1.Matematika - egzaminas(0,4 koeficiento)
2.Biologija - egzaminas arba A lygio metinis pažymys(0,2 koeficiento)
3.Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais - egzaminas arba metinis A lygio pažymys (0,2 koeficiento)
4. Lietuvių k. ir literatūra - egzaminas (0,2 koeficiento)
Taigi, neturint Biologijos egzamino ar metinio A lygio pažymio, šioje vietoje būtų rašomas 0, o tai gerokai sumažina Jūsų konkursinį balą.
Primename, jog savo konkursinį balą galite pasiskaičiuoti naudojantis LAMA BPO konkursinio balo skaičiuokle: https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]