Psichologija VU


eoden123
Ar įmanoma patekti į VU psichologijos valstybės finansuojamą vietą? Jei taip , kokio konkursinio balo reikia?
VUpriemimas
eoden123 rašė: Ar įmanoma patekti į VU psichologijos valstybės finansuojamą vietą? Jei taip , kokio konkursinio balo reikia?


Laba diena,
malonu, kad domitės studijomis Vilniaus universitete.

Priėmimas į Vilniaus universitetą yra vykdomas konkurso būdu, kai kvietimus studijuoti gauna aukščiausius konkursinius balus turintys stojantieji. Taigi mes negalime atsakyti, kokio dydžio konkursinio balo Jums prireiks, kad gautumėte kvietimą studijuoti, kadangi viskas priklausys nuo Jūsų bei kitų stojančiųjų turimų konkursinių balų dydžio.

Tam, kad apskritai turėtumėte galimybę pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, reikia būti išlaikius šiuos egzaminus:

lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą;
užsienio kalbos (anglų/prancūzų/vokiečių) mokėjimą įrodantį egzaminą. Tai gali būti valstybinis brandos egzaminas bei kiti tarptautiniai pripažinti egzaminai (pvz. IELTS, TOEFL). Egzaminas turi būti išlaikytas ne mažiau nei 16 %;
matematikos brandos egzaminą. Egzaminas turi būti išlaikytas ne mažiau nei 25 %.

Stojančiųjų į valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 3,6 balai, tačiau šio balo turėjimas dar neužtikrina, kad gausite kvietimą studijuoti, o tik suteikia teisę pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą.

Jei kiltų papildomų klausimų, galite į mus kreiptis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
Ramune
Kokius dalykus reikia baigti, norint įstoti į psichologiją?
VUpriemimas
Ramune rašė: Kokius dalykus reikia baigti, norint įstoti į psichologiją?


Laba diena, Ramune,
norintys pretenduoti į Psichologijos studijų programą, jūsų konkursinio balo sandara yra:
I dalykas. Matematika. Privaloma laikyti šio dalyko valstybinį brandos egzaminą. egzamino įvertinimas Jums yra svarbiausias ir labiausiai koreguos jūsų konkursinį balą. Reikėtų stengtis šį egzaminą išlaikyti kaip įmanoma geriau.
II dalykas. Biologija. Galima laikyti šio dalyko egzaminą arba skaičiuoti A lygio metinį pažymį. Svarbu atsiminti, jog A lygio 10 bus konvertuojamas į 33% egzamino rezultatą.
III dalykas. Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais, kurio valstybinis egzaminas yra vykdomas Lietuvoje. Taip pat egzaminą laikyti nėra būtina, galima skaičiuoti ir A lygio metinį pažymį. Svarbu atsiminti, jog A lygio 10 bus konvertuojamas į 33% egzamino rezultatą.
IV dalykas. Lietuvių k. ir literatūra. Privalomas valstybinis, jeigu norite stoti į valstybės finansuojamą vietą.

Jei kiltų papildomų klausimų, galite į mus kreiptis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
augustee
sveiki, su kokiu mažiausiu stojamuoju balu galima patekti į vnf psichologijos studijas (tarkim pernai metais)
Smalsutė
Sveiki, kokie buvo 2015 ir 2016 metų minimalūs balai pirmojoje pakopoje norint patekti į vf psichologijos studijas?
toretri
Kiek vietų yra VU psichologijos studijų programoje. VNF
Justė
Sveiki, kokie turėtų būti studentui reikalavimai, kad mokslo metų metu, galėtų pereiti iš vnf į vf?
VUpriemimas
augustee rašė: sveiki, su kokiu mažiausiu stojamuoju balu galima patekti į vnf psichologijos studijas (tarkim pernai metais)
Laba diena, Auguste, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus universitete. 2017 m. paskutiniojo pakviestojo studijuoti Psichologijos studijų programoje valstybės nefinansuojamoje vietoje konkursinis balas buvo 8,20, o valstybės finansuojamoje -6,66. Šie balai yra tik informacinio pobūdžio, todėl nereiškia, kad tokie balai bus ir šiais metais. Kadangi priėmimas yra vykdomas konkurso būdu, kiekvienais metais kvietimus studijuoti gauna aukščiausius konkursinius balus turintys stojantieji. Jeigu kiltų klausimų, galite su mumis susisiekti el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
VUpriemimas
toretri rašė: Kiek vietų yra VU psichologijos studijų programoje. VNF
Laba diena, malonu, jog domitės studijomis Vilniaus universitete. 2018m. į Psichologijos studijų programą planuojama priimti apie 110 studentų, tačiau informacijos, kiek vietų bus valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų vietų, neturime. Jeigu kiltų klausimų, galite su mumis susisiekti el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
VUpriemimas
Justė rašė: Sveiki, kokie turėtų būti studentui reikalavimai, kad mokslo metų metu, galėtų pereiti iš vnf į vf?
Laba diena, Juste, Galimybė mokslo metų eigoje pereiti į valstybės finansuojamą vietą tikrai yra. Studentai, kurie netenkina gerai besimokančio studento sąvokos ir turi valstybės finansuojamą vietą, po rotacijos neteks finansavimo ir valstybės finansuojamą vietą galės perimti valstybės nefinansuojamos vietos studentai, kurie tenkins gerai besimokančio studento kriterijus. Gerai besimokantis studentas, tai yra studentas, neturintis akademinių skolų, įvykdęs visus studijų programai vertinamuoju laikotarpiu keliamus reikalavimus ir pasiekęs puikų arba tipinį pasiekimų lygmenį. Dėl atsilaisvinusios valstybės finansuojamos vietos studentus informuos padalinio administracija. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.vu.lt/studijos/aktualu/4351-laikinasis-vilniaus-universiteto-studentu-reitingavimo-pagal-studiju-rezultatus-ir-rotacijos-tvarkos-aprasas-2 Jeigu kiltų klausimų, galite su mumis susisiekti el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt
VUpriemimas
Smalsutė rašė: Sveiki, kokie buvo 2015 ir 2016 metų minimalūs balai pirmojoje pakopoje norint patekti į vf psichologijos studijas?
Laba diena, 2017 m. į psichologijos studijų programos VF vietą mažiausias konkursinis balas buvo 6.66. Panašūs balai buvo 2016 ir 2015 m. Atkreipiame dėmesį, jog konkursiniai balai kiekvienais metais keičiasi. Jie priklauso nuo stojančiųjų skaičiaus, jų prašymuose išdėstytų pageidavimų prioritetų tvarkos bei tais metais vykusių brandos egzaminų rezultatų (aukštesni / žemesni lyginant su praėjusiais metais). Dėl šių priežasčių ankstesnių metų konkursiniai balai yra tik informaciniai.
Smalsutis
Kiek šiemet žmoniu stoja i vf psichologija?
VUpriemimas
Smalsutis rašė: Kiek šiemet žmoniu stoja i vf psichologija?
Sveiki, deja, bet tokios informacijos neturime ir neskelbiame. Nuo rytojaus LAMA BPO sistemoje bus skelbiama studijų krypčių grupės galimybių diagrama, kurioje matysite, kiek ir su kokiais konkursiniais balais į kiekvieną studijų krypties grupę buvo stojančiųjų. Jei kiltų papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt, telefonu (8 5) 2193144 ar atvykti pasikonsultuoti gyvai.
Ingrida
Ar yra šansų patekti į psichologiją vnf antru etapu? Kokie buvo praeitų metų pirmojo ir antrojo etapo minimalūs balai į psichologiją?
VUpriemimas
Ingrida rašė: Ar yra šansų patekti į psichologiją vnf antru etapu? Kokie buvo praeitų metų pirmojo ir antrojo etapo minimalūs balai į psichologiją?
Laba diena, praeitų metų minimalūs konkursiniai balai į Psichologijos studijų programos valstybės finansuojamą vietą buvo 6,66, o į nefinansuojamą vietą - 8,20. Deja, bet antro etapo duomenų mes neturime. Šansų patekti į Psichologijos studijų programą antro etapo metu tikrai yra, dėl to labai rekomenduojame dalyvauti ir antrame stojimų etape. Tiesa, tikslesni duomenys bus skelbiami rugpjūčio 1 d. LAMA BPO svetainėje. Jei kiltų papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt, telefonu (8 5) 2193144 ar atvykti pasikonsultuoti gyvai.
Laura
Laba diena, Ar pirmosios pakopos psichologijos studijas galima mokytis neakyvaizdžiai?
VUpriemimas
Laura rašė: Laba diena, Ar pirmosios pakopos psichologijos studijas galima mokytis neakyvaizdžiai?
Laba diena, Vilniaus universiteto pirmosios pakopos (bakalauro) studijos nėra vykdomos nei neakivaizdiniu, nei ištęstiniu, nei vakariniu tvarkaraščiu. Psichologijos studijų programa yra vykdoma tik nuolatine dienine studijų forma, o tai reiškia, kad užsiėmimai yra vykdomi kiekvieną ar beveik kiekvieną darbo dieną. Jei kiltų papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu konsultavimas@cr.vu.lt, telefonu (8 5) 2193144 ar atvykti pasikonsultuoti gyvai.
Gabija
Ar yra galimybė stoti ir įstoti, jeigu nelaikau biologijos egzamino ir taip pat nesimokiau jos jokiu lygiu, bet jeigu konkursinis balas vis tiek susidaro pakankamai aukštas?
VUpriemimas
Gabija rašė: Ar yra galimybė stoti ir įstoti, jeigu nelaikau biologijos egzamino ir taip pat nesimokiau jos jokiu lygiu, bet jeigu konkursinis balas vis tiek susidaro pakankamai aukštas?
Laba diena, Gabija, malonu, kad domitės studijomis Vilniaus universitete. Nelaikius biologijos egzamino ir neturint šio dalyko A lygio metinio pažymio į Psichologijos studijų programą pretenduoti vis tiek galima. Tiesiog tokiu atveju vietoje antrojo dalyko į konkursinio balo sandarą yra įtraukiamas 0. Tai neužkerta teisės pretenduoti, tačiau sumažina konkursinį balą ir taip šiek tiek apsunkina įstojimo galimybes. Jei kiltų papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu konsultavimas@vu.lt, telefonu (8 5) 219 3144 ar atvykti pasikonsultuoti gyvai.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]