Dėl dailės terapijos ir psichologijos mokslų

Inga0216
Sveiki,o finansuojamas mokslas nors kiek žmogui sergančiam epilepsija,turinčiam dalinį nedarbingumą,bet invalidumo grupės ir išmokos negaunančiam dar laikinai? Šiuo metu naujai tvarkomi invalidumui nustatyti dokumentai,bet pas neurologę kabinete kompiuteryje prie mano vardo ir pavardės ryškiai rašomas žodis neįgalus...Labai noriu šių mokslų tik įdomu kiek jie kainuotų?Ir ar priimtų mokintis,esu baigusi profesinio rengimo centruose Vizualinės reklamos gamintojos ir Keramikos meno dirbinių gamintojos specialybes,taikomosios grafikos piešimas pagrindinė veikla...Stoviu darbo biržoje,šiuo metu ieškausi darbo,mielai baigčiau šią specialybę...
LSMU INFOS
Inga0216 rašė: Sveiki,o finansuojamas mokslas nors kiek žmogui sergančiam epilepsija,turinčiam dalinį nedarbingumą,bet invalidumo grupės ir išmokos negaunančiam dar laikinai? Šiuo metu naujai tvarkomi invalidumui nustatyti dokumentai,bet pas neurologę kabinete kompiuteryje prie mano vardo ir pavardės ryškiai rašomas žodis neįgalus...Labai noriu šių mokslų tik įdomu kiek jie kainuotų?Ir ar priimtų mokintis,esu baigusi profesinio rengimo centruose Vizualinės reklamos gamintojos ir Keramikos meno dirbinių gamintojos specialybes,taikomosios grafikos piešimas pagrindinė veikla...Stoviu darbo biržoje,šiuo metu ieškausi darbo,mielai baigčiau šią specialybę...
Laba diena, Nuolaidos studijų kainai dėl neįgalumo nesuteikiamos. Metines studijų kainas galite rasti lsmuni.lt puslapyje skiltyje stojantiesiems. Į dailės terapiją gali stoti: dailės, reabilitacijos, slaugos, psichologijos bakalaurai, medicinos magistrai, dailės pedagogai. Stojantysis turi pateikti vizualinio meno asmeninių darbų rinkinį. Į sveikatos psichologijos magistratūrą gali stoti asmenys turintys psichologijos bakalauro laipsnį. Detalią informaciją galite rasti lsmuni.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]