Klauskite visko apie MRU

Marius
arnas rašė: ar teises studiju studentas gali praktika atlikti kalejime?
Ar galima atlikti praktiką kalejime? kokiose dar įstaigose, be prokoratūros ir advokatūros, galima atlikti praktika, jeigu esi teisės studentas?
MRU konsultacijos
arnas rašė: ar teises studiju studentas gali praktika atlikti kalejime?
Sveiki, praktiką galite atlikti ir laisvės atėmimo vietose, bet turite atitikti keliamus reikalavimus ir Teisės studijų krypties aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2015 m. liepos 23 d. įsakymu Nr. V-831, 52 punktas numato, kad "Praktikos vietoje studentui turi būti paskirtas praktikos vadovas, kuriuo gali būti asmuo, turintis ne žemesnę kaip teisės magistro ar jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir ne trumpesnę kaip 5 metų teisinio darbo patirtį".
MRU konsultacijos
[c]Valerija rašė: Jeigu studijų dalykas vyksta metus laiko, pirmame semestre rašoma įskaita, o antrame egzaminas iš dviejų semestrų. Egzamino neišlaikius ir jį perlaikius, reikia kartoti tik semestrą ar visus metus (du semestrus), kiek vyksta kurso kartojimas? Sveiki, kartoti reikia tik paskutinį semestrą.
juste
jei del objektyviu priezasciu negaliu atvykti y egzamnina,ar egzaminas bus laikomas kaip neislaikytas, ir bus viena galimybe tik jį perlaikyti?
MRU konsultacijos
juste rašė: jei del objektyviu priezasciu negaliu atvykti y egzamnina,ar egzaminas bus laikomas kaip neislaikytas, ir bus viena galimybe tik jį perlaikyti?
Sveiki, Jums reikia kreiptius pas savo vadybininką ir nurodyti priežąstis neatvykimo. Pagal MRU studijų tvarką bus galimybė perlaikyti, bet tik sesijinius egzaminus.
Tomas
Sveiki, ar galima vienu metu mokytis teises papildomas studijas ir dalyvauti policijos 6 savaiciu kursuose?
Austė
Sveiki, ar yra skelbiami 2021 m. mažiausi priimtųjų į magistrantūrą konkursiniai balai? Gal jau yra aišku kiek planuojama priimti į Viešojo administravimo studijų programą 2022 m.?
MRU konsultacijos
Tomas rašė: Sveiki, ar galima vienu metu mokytis teises papildomas studijas ir dalyvauti policijos 6 savaiciu kursuose?
Sveiki, tai skirtingos studijos ir skirtingos institucijos, tai suderinamumas priklauso nuo Jūsų.
MRU konsultacijos
Austė rašė: Sveiki, ar yra skelbiami 2021 m. mažiausi priimtųjų į magistrantūrą konkursiniai balai? Gal jau yra aišku kiek planuojama priimti į Viešojo administravimo studijų programą 2022 m.?
Sveiki, dokumentų priėmimas tęsiasi iki birželio 29 d. Liepos 1 d. skelbsime rezultatus. Planuojame priimti ne mažiau vieną grupę.
langasipalange
Sveiki. Šiemet baigsiu pasieniečių mokyklą, norėčiau stoti į "Teisė ir valstybės sienos apsauga", kur man dėl šito kreitis? Kiek buvo suteikta informacijos, kad šiemet įstojus, reikėtu metus palaukti, kol įstos šių metų kursantai, baigs PM ir tik nuo dar kitų metų pradėti mokytis, teisingai?
Gabija
Koks 2021m konkursinis balas stojant magistro studijoms socialinio darbo sritis į vf mažiausias ir didžiausias konkursinis balas.
Studentė
Sveiki, kas kiek laiko Mru vyksta rotacija?
MRU konsultacijos
langasipalange rašė: Sveiki. Šiemet baigsiu pasieniečių mokyklą, norėčiau stoti į "Teisė ir valstybės sienos apsauga", kur man dėl šito kreitis? Kiek buvo suteikta informacijos, kad šiemet įstojus, reikėtu metus palaukti, kol įstos šių metų kursantai, baigs PM ir tik nuo dar kitų metų pradėti mokytis, teisingai?
Sveiki, panašiai. Dėl tikslesnės informacijos kreipkitės į VSAT el.paštu stok@vsat.vrm.lt
MRU konsultacijos
Gabija rašė: Koks 2021m konkursinis balas stojant magistro studijoms socialinio darbo sritis į vf mažiausias ir didžiausias konkursinis balas.
Sveiki, informaciją rasite https://www.mruni.eu/wp-content/uploads/2022/07/PAKVIESTU-STUDIJUOTI-I-MRU-MAGISTRANTUROS-STUDIJAS-KONKURSINIAI-BALAI.pdf
MRU konsultacijos
Studentė rašė: Sveiki, kas kiek laiko Mru vyksta rotacija?
Sveiki, bakalurostudijose kas semestrą. Magistrantūroje iškritus studentui iš VF vietos, jo vietą užimą geriausiai besimokantis VNF vietose.
Karolina
Sveiki, planuoju mokytis LPM'e, o vėliau MRU. Esu girdėjus, kad baigus mokslus LPM'e man iškarto bus suteiktas darbas, o tą darbą galėsiu dirbti tik savo apylinkėje kur yra mano gyvenamoji vieta, ar tai tiesa? Jeigu tiesa tai kaip aš galėsiu tęsti savo mokslus MRU teisė ir policijos veikla, kai esu iš Vilniaus, o VSA randasi Kaune?
Guoda
Sveiki, pabaigus pasieniečių mokyklą kokie tolimesni veiksmai norint stoti į ,, teisė ir valstybės sienos apsauga" studijas? Ar pati Pasieniečių mokykla duos kažkokį tai siuntimą ar kaip? Be to esu girdėjusi, jog baigus studijas reiks atidirbti už mokslą, tai ar šie metai dar prisidės už kuriuos reiks atidirbti jau baigus pasieniečių mokyklą, ar tiesiog jie nesisumos ir man nereiks man atidirbti bendrai už visą mokslą kažkur 10 metų?
MRU konsultacijos
Karolina rašė: Sveiki, planuoju mokytis LPM'e, o vėliau MRU. Esu girdėjus, kad baigus mokslus LPM'e man iškarto bus suteiktas darbas, o tą darbą galėsiu dirbti tik savo apylinkėje kur yra mano gyvenamoji vieta, ar tai tiesa? Jeigu tiesa tai kaip aš galėsiu tęsti savo mokslus MRU teisė ir policijos veikla, kai esu iš Vilniaus, o VSA randasi Kaune?
SVeiki, teisės ir policijos veiklos studijos vyks Kaune. Studijos organizuojamos tik ištęstine studijų forma. Ištęstinės studijos vykdomos derinant nuotolinį mokymąsi ir užsiėmimus Universitete. Ištęstinės studijos vyksta sesijomis. Įžanginės paskaitos sesijos metu (2-3 savaitės) 1,5-2 savaitės tiesioginio kontakto Universitete.
MRU konsultacijos
Guoda rašė: Sveiki, pabaigus pasieniečių mokyklą kokie tolimesni veiksmai norint stoti į ,, teisė ir valstybės sienos apsauga" studijas? Ar pati Pasieniečių mokykla duos kažkokį tai siuntimą ar kaip? Be to esu girdėjusi, jog baigus studijas reiks atidirbti už mokslą, tai ar šie metai dar prisidės už kuriuos reiks atidirbti jau baigus pasieniečių mokyklą, ar tiesiog jie nesisumos ir man nereiks man atidirbti bendrai už visą mokslą kažkur 10 metų?
Sveiki, po Pasieniečių mokyklos Jums reikia atidirbti sistemoje ne mažiau kaip 5 metus. Įstojus į MRU teisės ir valstybės sienos apsaugos programą studijuosite 4,5 metus ištęstine studijų forma. Tai papildomai atidirbti už MRU nereikia, nes Jus busite pareigūnė. Dėl tikslesnės informacijos kreipkitės į VSAT el.paštu stok@vsat.vrm.lt
Gabija
MRU konsultacijos rašė: Gabija rašė: Koks 2021m konkursinis balas stojant magistro studijoms socialinio darbo sritis į vf mažiausias ir didžiausias konkursinis balas.Sveiki, informaciją rasite https://www.mruni.eu/wp-content/uploads/2022/07/PAKVIESTU-STUDIJUOTI-I-MRU-MAGISTRANTUROS-STUDIJAS-KONKURSINIAI-BALAI.pdf
Ačiū už informaciją, bet didžiausi balai nėra skelbiami. Kas lemia, kad pagal mažiausią KB priimta su mažesniais balais nei kitų stojančiųjų balai, kurie yra aukštesni, kas tai sąlygoja? Pernai įstoti nepavyko su 17,68 į vf, nors buvo priimta į vf ir su žemesniais balais. Suprantu, kad sunku prognozuoti kokia tikimybė gauti vf, bet nes tai priklauso nuo stojančiųjų skaičiaus ir vf skirtų vietų, bet kodėl tuomet įstoja su žemesniais balais į vf?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]