Klauskite visko apie MRU


Laura
Rašėte,kad tvarkaraščiai bus paskutinę rugpjūčio savaitę,bet dar nera,kelios dienos iki studijų. Kodel nera dar,kai visi kiti universitetai jau turi?
Laura
Rašėte,kad tvarkaraščiai bus paskutinę rugpjūčio savaitę,bet dar nera,kelios dienos iki studijų. Kodel nera dar,kai visi kiti universitetai jau turi?
MRU konsultacijos
Laura rašė: Rašėte,kad tvarkaraščiai bus paskutinę rugpjūčio savaitę,bet dar nera,kelios dienos iki studijų. Kodel nera dar,kai visi kiti universitetai jau turi?
Sveiki, dėl tvarkaraščių kreipkitės į fakultetą.
MRU konsultacijos
Inga rašė: [/b]Sveiki, kada planuoja būti paskelbti 2021 m. magistro min. stojamieji balai? Ačiū[/c][c][b]Inga rašė: Sveiki, kada planuoja būti paskelbti 2021 m. magistro min. stojamieji balai? Ačiū
Sveiki, dažniausiai skelbiame 2022 m. sausio mėn.
Laura
Kokia tikimybė, jog siais mokslo metais pereisime į nuotolinį, ar turės tam, jog didžioji universiteto bendruomenės dalis yra paskiepyti ?
MRU konsultacijos
Laura rašė: Kokia tikimybė, jog siais mokslo metais pereisime į nuotolinį, ar turės tam, jog didžioji universiteto bendruomenės dalis yra paskiepyti ?
Sveiki, kol kas vykdomas hibridinis paskaitų modelis. Dalis nuotoliniu, dalis "gyvai". Viskas priklausys nuo Vyriausybės sprendimų.
Marius
Kaip vyksta teisės ir finansinės technologijos praktika? Yra sąrašas praktikos vietų ar studentas pats privalo susirast? Kokie reikalavimai praktikos vietai?
Tadas
Sveiki, jei prarandu vf vieną,yra galimybė, kitą semestrą per rotaciją vėl patekti į vf?
Marius
Kokiais kriterijais galiu būti išmestas iš vf vietos?
MRU konsultacijos
Tadas rašė: Sveiki, jei prarandu vf vieną,yra galimybė, kitą semestrą per rotaciją vėl patekti į vf?
Sveiki, yra galimybė vėl gauti VF rotacijos metu, bet kitame semestre Jūsų rezultatai turi būti geriausi iš mokančių už studijas ir kažkas turi iškristi iš VF vietos.
MRU konsultacijos
Marius rašė: Kokiais kriterijais galiu būti išmestas iš vf vietos?
Sveiki, VF vietos netekimo kriterijai yra nurodyti MRU Studijų tvarkoje 121-125 punktuose. Tvarka skelbiama https://intranet.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/centrai/akademiniu_reikalu_centras/SN%20Studiju_tvarka.pdf
Policininkas
Koki laipsni gausiu jei istojes i teise ir policijos veikla eisiu dirbti policijoje pabaiges mokslus?
Monika
Ar į kontaktinius atsiskaitymus,į universitetą galimą patekti su greituoju antigenu testu? Studentams testai dabar mokami? Jokios informacijos universitetas nesuteikia,kaip vyks atsiskaitymai po spalio 15d,kurie neturi galimybių paso.
MRU konsultacijos
Policininkas rašė: Koki laipsni gausiu jei istojes i teise ir policijos veikla eisiu dirbti policijoje pabaiges mokslus?
Sveiki, laipsnis priklauso nuo to į kokias pareigas ir padalinį pretenduosite. Dažniausiais su aukštuoju išsilavinimu skiriamas asmuo į jaun. inspektoriaus ar inspektoriaus laipsnį. Bet gali ir žemesnis laipsnis.
MRU konsultacijos
Monika rašė: Ar į kontaktinius atsiskaitymus,į universitetą galimą patekti su greituoju antigenu testu? Studentams testai dabar mokami? Jokios informacijos universitetas nesuteikia,kaip vyks atsiskaitymai po spalio 15d,kurie neturi galimybių paso.
Sveiki, informacija skelbiama MRU tinklapyje adresu https://www.mruni.eu/covid19/studentams/
Monika
Tinklalapyje nėra informacijos kokie pakeitimai bus po spalio 15d. Dėl testavimosi
Monika
Tinklalapyje nėra informacijos kokie pakeitimai bus po spalio 15d. Dėl testavimosi
Kristina
Jei mokaisi nuolatinese studijose,galima pereit pusmečiui į ištestinęs,ir poto vėl grįžti į nuolatines?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]