Klauskite visko apie MRU


MRU konsultacijos
Domina rašė: MRU konsultacijos rašė: Domina rašė: Sveiki, kada būna aišku, ar patekai į rotaciją ar ne? Kalba eina apie rotacijas po mokslo metų.Sveiki, rotacijos rezultatai skelbiami po pavasario semestro pabaigos. Supratau, taigi ,jei iki šiol nėra gautas laiškas į el.paštą dėl patekimo į rotaciją ,reiškiasi - ten nepatekai?
Sveiki, siūlytume kreiptis pas fakulteto vadybininką.
MRU konsultacijos
Justė rašė: Sveiki, noriu istoti i teise ir muitines veikla studijas. Noreciau paklausti koki darba galesiu dirbti po studiju? Ar reikia paciai ieskoti darbo tam tikrose srityse?
Sveiki, programos absolventai sėkmingai tampa klasikinių teisinių profesijų atstovais nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje, taip pat ir muitinės pareigūnais (žvalgais, tyrėjais ir pan.) ar kitų spec. tarnybų specialistais.Bet kokiu atveju darbo ieškotės patys.
Rūta
Sveiki, noriu paklausti, ar baigus teisės ir kriminalistikos studijas galima dirbti policijoje, kriminalistu, ar šiam darbui reikia magistro? Ačiū už atsakymą.
MRU konsultacijos
Rūta rašė: Sveiki, noriu paklausti, ar baigus teisės ir kriminalistikos studijas galima dirbti policijoje, kriminalistu, ar šiam darbui reikia magistro? Ačiū už atsakymą.
Sveiki, galėsite darbintis Vidaus reikalų ministerijos pavaldžiose institucijose. Darbinantis reikės atitikti darbo vietai keliamus reikalavimus.
Lina
Sveiki, ar įstojus į Teisęs ir policijos veiklos studijų nefinansuijama vietą, tai ar bus kaip rašoma puslapyje suteikta nemokama vieta dėl įsipareigojimo po studijų išdirbti 5 metus?
MRU konsultacijos
Lina rašė: Sveiki, ar įstojus į Teisęs ir policijos veiklos studijų nefinansuijama vietą, tai ar bus kaip rašoma puslapyje suteikta nemokama vieta dėl įsipareigojimo po studijų išdirbti 5 metus?
Sveiki, visi gavę siuntimą iš VRM po baigimo turės išdirbti VRM sistemoje 5 metus. Visiems įstojusiems į valstybės nefinansuojamas vietas VRM kompensuoja visą studijų kainą.
Augustė
Sveiki, norėjau paklausti, jei įstojau į teisės ir policijos nefinansuojamą vietą, kaip reikia susitvarkyti dokumentus kad VRM kompensuotų studijų kainą? ar pirmąjį pusmetį teks mokėti už studijas ?
Karina
Kodel nera dar tvarkarasciu? Kada prasideda mokslo metai ne pirmakursiams? Kodel dar nera informacijos jokios mru puslapyje?
Silvija
Sveiki, kokiu el. paštu reikia siųsti prašymą, dėl bendrabučio rezervacijos mokesčio grąžinimo? Ar išsiųsti prašymą reikia iš mru gauto el. Pašto?
MRU konsultacijos
Augustė rašė: Sveiki, norėjau paklausti, jei įstojau į teisės ir policijos nefinansuojamą vietą, kaip reikia susitvarkyti dokumentus kad VRM kompensuotų studijų kainą? ar pirmąjį pusmetį teks mokėti už studijas ?
Sveiki, rugsėjo pradžioje Jums duos patvirtinti trišalę studijų sutartį dėl kompensavimo. I semestrą visiems kompensuos.
MRU konsultacijos
Karina rašė: Kodel nera dar tvarkarasciu? Kada prasideda mokslo metai ne pirmakursiams? Kodel dar nera informacijos jokios mru puslapyje?
Sveiki, tvarkaraščiai atsiranda savaite prieš studijų pradžią.
MRU konsultacijos
Silvija rašė: Sveiki, kokiu el. paštu reikia siųsti prašymą, dėl bendrabučio rezervacijos mokesčio grąžinimo? Ar išsiųsti prašymą reikia iš mru gauto el. Pašto?
Sveiki, prašymai siunčiami studentų namų valdytojui. Informaciją rasite https://www.mruni.eu/studentu-namai/
Milena
Ar paskaitos prasideda rugsejo 2 ar 6?
Laura
Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma studijuotj dirbant šeštadieniais (kas antrą) ištęstinėse studijose, kuriose paskaitos vyksta penktadienį bei šeštadienį? Ar Paskaitų lankymas privalomas ar galima praleisti ir išklausyti nuotoliu? Ačiū.
MRU konsultacijos
Milena rašė: Ar paskaitos prasideda rugsejo 2 ar 6?
Sveiki, nuolatine studijų forma paskaitos prasideda rugsėjo 2 d.
MRU konsultacijos
Laura rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma studijuotj dirbant šeštadieniais (kas antrą) ištęstinėse studijose, kuriose paskaitos vyksta penktadienį bei šeštadienį? Ar Paskaitų lankymas privalomas ar galima praleisti ir išklausyti nuotoliu? Ačiū.
Sveiki, ištęstinėse studijose taikomas mišrus studijų būdas. Dalis paskaitų ir seminarų dėstomos nuotolinių būdu. Penktadieniais visos paskaitos nuotoliniu būdu. Šeštadieniais galima neatvykt į seminarus, aišku suderinus su dėstytoju.
Laura
Ar nutraukus sutartį dar neprasidėjus mokslo metams reikia grąžinti pinigus valstybei?
Monika
Jei negali skiepytis,kad patektum į universiteta,užteks greitojo antikuniu testo ar butinai reikia pgr?
MRU konsultacijos
Monika rašė: Jei negali skiepytis,kad patektum į universiteta,užteks greitojo antikuniu testo ar butinai reikia pgr?
Sveiki, informaciją rasite https://www.mruni.eu/covid19/
MRU konsultacijos
Laura rašė: Ar nutraukus sutartį dar neprasidėjus mokslo metams reikia grąžinti pinigus valstybei?
Sveiki, viskas priklauso nuo studijų pakopos. Įstojus į bakalauro studijas be finansinių pasekmių Studijų sutartį reikia nutraukti 10 dienų iki kito semestro pradžios. Įstojus į magistrantūros studijas Studijų sutartį reikia nutrauk iki rugpjūčio 30 d. Nutraukus studijų sutartį rugsėjo 1 d. ir vėliau jau įsijungia ŠMSM patvirtintas „mechanizmas“ ir jau už vieną semestrą reikės grąžinti studijų įmoką Valstybiniam studijų fondui.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]