Klauskite visko apie MRU


MRU konsultacijos
Romas rašė: Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
Sveiki, visiškai nuotolinių studijų neturime, paskaitos dažniausiai organizuojamos mišriu būdu. Dalis paskaitų nuotoliniu, o seminarai gyvai. Prie kiekvienos magistrantūros programos yra skiltyje "Studijų organizavimas" yra aprašyta kaip vyks ta paskaitos.
MRU konsultacijos
Lina rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti ką daryti pastojus teisės ir policijos veiklos studiju metu? ar studijas galima susistabdyti ar iš jų būsi pašalintas?
Sveiki, suteikiamos akademinės atostogos, jų metu studentas nešalinamas.
Jadvyga
Sveiki, noriu paklausti, ar preitais metais buvo tų kurie mokėjo už studijas teisei ir policijos veiklos srityje ar tiesiog tie kurie įstojo į nefinansuojama, vis tiek jų studijų kainą buvo finansuojama, nes pagal viską juk įsipareigoje išdirbti 5 metus vidaus tarnyboje
MRU konsultacijos
Jadvyga rašė: Sveiki, noriu paklausti, ar preitais metais buvo tų kurie mokėjo už studijas teisei ir policijos veiklos srityje ar tiesiog tie kurie įstojo į nefinansuojama, vis tiek jų studijų kainą buvo finansuojama, nes pagal viską juk įsipareigoje išdirbti 5 metus vidaus tarnyboje
Sveiki, LR VRM Policijos departamentas visiems priimtiems į valstybės nefinansuojamas studijas kompensuoja studijų kainą pirmą semestrą. O nuo II semestro tik tiems, kurių įvertinimų vidurkis ko kiek vieno semestro yra 7 ir daugiau.
Ruta
Kokia yra instutucinio priemimo tvarka? Kaip ir kada teikti dokymentus, kaip paskaiciuoti bala priemimui?
Marija
Sveiki. Koks pernai buvo aukščiausias balas stojant į socialinio darbo magistrą, valstybės finansuojamą vietą? Ačiū.
kursantė
Sveiki norėjau paklausti mokausi dabar LPM ir noriu stoti į ištestines studijas MRU teisę ir policijos veiklą bet mano konkursinis balas 4,67 , ar yra galimybė įstoti į vnf?
MRU konsultacijos
Ruta rašė: Kokia yra instutucinio priemimo tvarka? Kaip ir kada teikti dokymentus, kaip paskaiciuoti bala priemimui?
Sveiki, Institucinis priėmimas vyks nuo rugpjūčio 9 d. plačiau rasite https://www.mruni.eu/institucinis-tiesioginis-priemimas/ Konkursinis balo skaičiuoklę rasite https://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
MRU konsultacijos
kursantė rašė: Sveiki norėjau paklausti mokausi dabar LPM ir noriu stoti į ištestines studijas MRU teisę ir policijos veiklą bet mano konkursinis balas 4,67 , ar yra galimybė įstoti į vnf?
Sveiki, deja negalėsime Jūsų priimti, nes slenkstinis balas yra 5,4. Jums reikia kitais metais pagerinti valstybinių egzaminų rezultatus ir tada pretenduoti.
Domina
Sveiki, kada būna aišku, ar patekai į rotaciją ar ne? Kalba eina apie rotacijas po mokslo metų.
MRU konsultacijos
Domina rašė: Sveiki, kada būna aišku, ar patekai į rotaciją ar ne? Kalba eina apie rotacijas po mokslo metų.
Sveiki, rotacijos rezultatai skelbiami po pavasario semestro pabaigos.
Karina
Kada bus aisku,ar bus rudeni nuotoliniu studijos ar reiks eiti gyvai?
MRU konsultacijos
Karina rašė: Kada bus aisku,ar bus rudeni nuotoliniu studijos ar reiks eiti gyvai?
Sveiki, viskas priklausys nuo vyriausybės sprendimų. Jeigu bus paskelbtas karantinas, studijos vyks nuotoliniu būdų, jei ne - "gyvai".
Linas
Sveiki, koks paskutinio įstojusio į vf komunikacija ir rinkodara konkursinis balas 2019 ir 2020 metais. Ačiū iškart.
MRU konsultacijos
Linas rašė: Sveiki, koks paskutinio įstojusio į vf komunikacija ir rinkodara konkursinis balas 2019 ir 2020 metais. Ačiū iškart.
Sveiki, paskutinių įstojusių į šios programos VF vietas balas buvo 2019 m. 6,6, o 2020 m. 5,65.
Ruta
Sveiki norejau paklausti i teise ir kriminalistika studijas ar tikrinama reputacija ir reikia SMEK patikrinimo aciu.
Domina
MRU konsultacijos rašė: Domina rašė: Sveiki, kada būna aišku, ar patekai į rotaciją ar ne? Kalba eina apie rotacijas po mokslo metų.Sveiki, rotacijos rezultatai skelbiami po pavasario semestro pabaigos.
Supratau, taigi ,jei iki šiol nėra gautas laiškas į el.paštą dėl patekimo į rotaciją ,reiškiasi - ten nepatekai?
Justė
Sveiki, noriu istoti i teise ir muitines veikla studijas. Noreciau paklausti koki darba galesiu dirbti po studiju? Ar reikia paciai ieskoti darbo tam tikrose srityse?
Justė
Sveiki, noriu istoti i teise ir muitines veikla studijas. Noreciau paklausti koki darba galesiu dirbti po studiju? Ar reikia paciai ieskoti darbo tam tikrose srityse?
MRU konsultacijos
Ruta rašė: Sveiki norejau paklausti i teise ir kriminalistika studijas ar tikrinama reputacija ir reikia SMEK patikrinimo aciu.
Sveiki, pretenduojant į šią programą papildomų dokumentų ar siuntimo nereikia.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]