Klauskite visko apie MRU


Evelina
Sveiki, noriu paklausti, kokios studijų programos yra vykdomos Kaune
Eve
Ar stojant į teisė ir kriminalistika reikia turėti gerą fizinį pasirengimą? Domina, nes prie studijų dalykų yra fizinis pasirengimas, todėl būtų idomu sužinoti kiek tai svarbu ir ar būnant silpnos fizinės sveikatos verta stoti
MRU konsultacijos
Evelina rašė: Sveiki, noriu paklausti, kokios studijų programos yra vykdomos Kaune
Sveiki, Kaune vykdomos Teisės ir ikiteisminio proceso (nuolatinės ir ištęstinės) studijos, teisės ir policijos veiklos (tik ištęstinės), planuojame teisės ištęstines studijas.
MRU konsultacijos
Eve rašė: Ar stojant į teisė ir kriminalistika reikia turėti gerą fizinį pasirengimą? Domina, nes prie studijų dalykų yra fizinis pasirengimas, todėl būtų idomu sužinoti kiek tai svarbu ir ar būnant silpnos fizinės sveikatos verta stoti
Sveiki, stojant į šią programą nėra reikalavimo būti puikios fizinės formos. Į studijų tinklelį yra įtraukti studijų dalykai "Fizinis rengimas" ir "Kovinė savigyna" tik siekiant palaikyti gerą sveikatos būklę ir susipažinti su savigynos pradžiamoksliu. Jei yra gydytojų rekomendacijos neturėti didelio fizinio krūvio, atsižvelgiama į tai ir kiekvienam studentui sudaroma individuali programa.
Markas
Sveiki, ar galiu pabaigęs teises studijas,buti ikiteisminio proceso darbuotojas? Ar tam reikia smeck?
MRU konsultacijos
Markas rašė: Sveiki, ar galiu pabaigęs teises studijas,buti ikiteisminio proceso darbuotojas? Ar tam reikia smeck?
Sveiki, kadangi įgyjamas teisės bakalauro laipsnis, tai galite pretenduoti į ikiteisminio tyrimo pareigūnus. Tačiau pretenduojant į VRM sistemą turite atitikti Vidaus tarnybai keliamus reikalavimus.
Tatjana
Sveiki, turiu bakalauro ir magistro diplomus, kurio diplomo pažymiai bus vertinami, jeigu stočiau vėl į magistrantūrą? Ar tokiu atveju stojant vertinama atitinkama darbo patirtis?
MRU konsultacijos
Tatjana rašė: Sveiki, turiu bakalauro ir magistro diplomus, kurio diplomo pažymiai bus vertinami, jeigu stočiau vėl į magistrantūrą? Ar tokiu atveju stojant vertinama atitinkama darbo patirtis?
Sveiki, pretenduojant į magistrantūros studijas konkursinis balas skaičiuojamas iš bakalauro diplomo priedo.
Alex
2006 m. baigiau Kauno kolegija ir įgyjau profesinį Teisės bakalauro laipsnį. 2011 m. istojau į MRU teisės fakulteto Teisės ir valdymo programos bakalauro ištęstines studijas, kur pabaigiau pilnai III kursą ir dėl asmeninių priežasčių, sustabdžiau mokslus. Ar būtų galimybė dabar grįžti pratęsti mokslus, kad įgyti universitetinį bakalauro laipsnį, panašiomis sąlygomis? Ar yra kažkokia programa, studijuoti neakivaizdžiai ne nuo 1 kurso, o nuo aukštesnio, 3 ar 4 su sąlyga gauti bakalauro laipsnį? Mačiau, kad yra papildomos studijos, bet nesuteikiamas bakalauro laipsnis, o išduodamas pažyma. Ar tokių mokslų ir pažymos pakanka įsidarbinti valstybinėse įstaigose arba kituose įmonėse, kur yra reikalavimas turėti universitetinį bakalauro laipsnį?
MRU konsultacijos
Alex rašė: 2006 m. baigiau Kauno kolegija ir įgyjau profesinį Teisės bakalauro laipsnį. 2011 m. istojau į MRU teisės fakulteto Teisės ir valdymo programos bakalauro ištęstines studijas, kur pabaigiau pilnai III kursą ir dėl asmeninių priežasčių, sustabdžiau mokslus. Ar būtų galimybė dabar grįžti pratęsti mokslus, kad įgyti universitetinį bakalauro laipsnį, panašiomis sąlygomis? Ar yra kažkokia programa, studijuoti neakivaizdžiai ne nuo 1 kurso, o nuo aukštesnio, 3 ar 4 su sąlyga gauti bakalauro laipsnį? Mačiau, kad yra papildomos studijos, bet nesuteikiamas bakalauro laipsnis, o išduodamas pažyma. Ar tokių mokslų ir pažymos pakanka įsidarbinti valstybinėse įstaigose arba kituose įmonėse, kur yra reikalavimas turėti universitetinį bakalauro laipsnį?
Sveiki, dėl tolesnių studijų Jums reikia kreiptis į MRU Teisės mokyklos vadybininką. Papildomos studijos yra skirtos,tam kad galėtumėte tęsti studijas magistrantūroje.Pažymėjimas nesuteikia teisės bakalauro laipsnio, tai ir darbinantis nesuteikia teisės užimti pareigų susijusiu su teise.
Viktė
Sveiki. Koks pernai buvo mažiausias balas stojant į Sveikatos politiką ir vadybą, valstybės finansuojamą vietą? Ačiū.
MRU konsultacijos
Viktė rašė: Sveiki. Koks pernai buvo mažiausias balas stojant į Sveikatos politiką ir vadybą, valstybės finansuojamą vietą? Ačiū.
Sveiki, paskutinio priimto studento į VF vietą balas buvo 17,11.
Asta
Sveiki. Kiek šiemet bus VF vietų magistro studijoms?
Ligita
Sveiki, Norėčiau studijuoti antroje pakopoje magistratūros studijose. Esu baigus pedagogikos studijas VDU (prancūzų filologiją) viena iš pageidautinų programų buvo "Lyderystė ir pokyčių vadyba", kadangi dirbu šioje sritye, tačiau pildant sistemoje nėra galimybės pasirinkti, ar turėčiau baigti dar papildomas studijas norėdama pretenduoti į šią studijų programą? Ačiū. Pagarbiai Ligifa
MRU konsultacijos
[c]Ligita rašė: Sveiki, Norėčiau studijuoti antroje pakopoje magistratūros studijose. Esu baigus pedagogikos studijas VDU (prancūzų filologiją) viena iš pageidautinų programų buvo "Lyderystė ir pokyčių vadyba", kadangi dirbu šioje sritye, tačiau pildant sistemoje nėra galimybės pasirinkti, ar turėčiau baigti dar papildomas studijas norėdama pretenduoti į šią studijų programą? Sveiki, šiuo metu galite pasirinkti, ryte buvo užlūžusi sistema.
MRU konsultacijos
Asta rašė: Sveiki. Kiek šiemet bus VF vietų magistro studijoms?
Sveiki, VF vietų paskirstymo projektą skelbsime birželio 10 d.tinklapyje adresu https://www.mruni.eu/priemimas-i-magistranturos-studijas/
Markas
Sveiki, aš jau mokausi MRU universitete, bet pamačiau,kad MRU puslapyje prie mano studijų,pasikeitė mokomieji dalykai,ką mokomes kiekvieną semestrą. Ar tie pakeitimai galioja pirmakursiems būsimiems ar visiems?
MRU konsultacijos
Markas rašė: Sveiki, aš jau mokausi MRU universitete, bet pamačiau,kad MRU puslapyje prie mano studijų,pasikeitė mokomieji dalykai,ką mokomes kiekvieną semestrą. Ar tie pakeitimai galioja pirmakursiems būsimiems ar visiems?
Sveiki, kiekvienais metais yra atnaujinami studijų dalykai reaguojant į darbo rinkos poreikius. Tinklapyje studijų dalykai yra skelbiami būsimiems pirmakursiams. Studijuojantiems studijų dalykai nesikeičia.
Romas
Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
Lina
Sveiki, norėjau pasiteirauti ką daryti pastojus teisės ir policijos veiklos studiju metu? ar studijas galima susistabdyti ar iš jų būsi pašalintas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]