Klauskite visko apie MRU


MRU konsultacijos
Egle rašė: Jei po pirmo semestro perėjau į vf iš vnf,ir dabar po metų noriu mesti studijas. ar man reikes grazinti pinigus?
Sveiki, VF vietos atsisakėte pirmame kurse ir bakalauro studijose, tai gražinti lėšų Valstybiniam studijų fondui nereikia.
MRU konsultacijos
Gabija rašė: O jei zmogus pereina is dieniniu y sesijines ar tada prarandama vf vieta?
Sveiki, jeigu neturite akademinių skolų, tai galima pereiti su VF vieta.
inga
Sveiki. Turiu igyta kolegijoje teises profesini bakalaura, taip pat papildomas teises studijas MRU ir planuoju stoti i Magistra. Ar igijus magistra yra galimybe studijuoti bakalaura nuo aukstesnio kurso (jai taip nuo kelinto kurso?)Kalba eina apie istestines studijas.
MRU konsultacijos
inga rašė: Sveiki. Turiu igyta kolegijoje teises profesini bakalaura, taip pat papildomas teises studijas MRU ir planuoju stoti i Magistra. Ar igijus magistra yra galimybe studijuoti bakalaura nuo aukstesnio kurso (jai taip nuo kelinto kurso?)Kalba eina apie istestines studijas.
Kolegijų absolventai gali pretenduoti į pirmą teisės programos kursą, tada kreipiatės į Teisės mokyklą, kad užskaitytų dalykus ir perkeltų š aukštesnį kursą priklausomai nuo užskaitytų dalykų. Nei vienas teisinis dalykas iš kolegijos neužskaitomas. Dėl informacijos apie užskaitymą teiraukitės Teisės mokykloje tm@mruni.eu
Inga
Sakykyt koks zemiausias stojimo balas buvo i teises istestines bakalauro studijas (vnf) 2020 m?
MRU konsultacijos
Inga rašė: Sakykyt koks zemiausias stojimo balas buvo i teises istestines bakalauro studijas (vnf) 2020 m?
Sveiki, žemiausias konkursinis balas buvo 5,4. toks pats kaip ir nustatytas 2021 m. slenkstinis konkursinis balas.
Ruta
Ar pridedate prie konkursinio balo Eksterno ( tas kuris po metu laiko brandos egzamina) po laikyta valstybini brandos egzamina prie konkursinio balo ji apskaiciuojant?
MRU konsultacijos
Ruta rašė: Ar pridedate prie konkursinio balo Eksterno ( tas kuris po metu laiko brandos egzamina) po laikyta valstybini brandos egzamina prie konkursinio balo ji apskaiciuojant?
Sveiki, perlaikyti ar išlaikyti nauji valstybiniai egzaminai yra įtraukiami į konkursinį balą.
Rugilė
Sveiki, koks žemiausias konkursinis balas buvo į teisės ir ikiteisminio tyrimo studijų programą 2020 metais? :)
Liveta
Jei studijuoju antrame kurse valstybes finansuojamoje vietoje,ir jeigu nutiktų taip,jog iskrisciau is tos vietos,ar reiktu moketi uz studijas sena kaina,ar nauja,nes universiteto puslapyje,maciau studiju kainos pabrangusios.
Monika
Sveiki, Ar baigus teisę galima dirbti policijoje arba ikiteisminio tyrimu tyrėju, ar būtinai reikejo rinktis teisės ir ikiteisminio tyrimo studiju programa?
Rūta
Sveiki, kodėl teisės ir kriminalistikos studijose prie studijų dalykų nėra nurodyti kreditai, ko yra mokomasi 1 semestre ir t.t. ? Ačiū, už atsakymą
MRU konsultacijos
Rugilė rašė: Sveiki, koks žemiausias konkursinis balas buvo į teisės ir ikiteisminio tyrimo studijų programą 2020 metais? :)
Sveiki, žemiausias konkursinis balas į VF vietas buvo 6,44, o į VNF 5,42.
MRU konsultacijos
Liveta rašė: Jei studijuoju antrame kurse valstybes finansuojamoje vietoje,ir jeigu nutiktų taip,jog iskrisciau is tos vietos,ar reiktu moketi uz studijas sena kaina,ar nauja,nes universiteto puslapyje,maciau studiju kainos pabrangusios.
Sveiki, jeigu netyčia prarastumėte VF vietą (tai tam tikromis aplinkybėmis) reikia mokėti už semestrą, o kaina yra nustatytą stojimo metais.
MRU konsultacijos
Monika rašė: Sveiki, Ar baigus teisę galima dirbti policijoje arba ikiteisminio tyrimu tyrėju, ar būtinai reikejo rinktis teisės ir ikiteisminio tyrimo studiju programa?
Sveiki, baigus teisę galima darbintis, bet reikia atitikti kitus reikalavimus pretenduojant pareigūno darbui. Priėmimo tvarką nustato Policijos departamentas.
MRU konsultacijos
Rūta rašė: Sveiki, kodėl teisės ir kriminalistikos studijose prie studijų dalykų nėra nurodyti kreditai, ko yra mokomasi 1 semestre ir t.t. ? Ačiū, už atsakymą
Sveiki, dabar yra atnaujinama sistema, paskirstymas bus gegužės mėn.
Ištęstinės
Sveiki, studijuoju VF vietoje, kokiomis aplinkybėmis galiu ją prarasti? Koks galimas minimalus vidurkis?
MRU konsultacijos
Ištęstinės rašė: Sveiki, studijuoju VF vietoje, kokiomis aplinkybėmis galiu ją prarasti? Koks galimas minimalus vidurkis?
Sveiki, studentas, kurio pirmosios pakopos yra valstybės finansuojamos, pasibaigus semestrui išlaiko valstybės finansavimą studijoms, jeigu jo studijų pasiekimai atitinka Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatyme nustatytus gerai besimokančio studento studijų pasiekimų kriterijus. • Neturi akademinių skolų; • Yra įvykdęs visus studijų programai vertinamuoju laikotarpiu keliamus reikalavimus (dalyvavęs visuose egzaminuose ir įskaitose); • Yra pasiekęs puikų arba tipinį pasiekimų lygmenį. Puikus: studentas neturi akademinių skolų ir vertinamojo laikotarpio svertinis pažymių vidurkis yra nuo 8 iki 10; Tipinis: studentas neturi akademinių skolų ir vertinamojo laikotarpio svertinis pažymių vidurkis didesnis nei 5, tačiau nesiekia puikaus pasiekimų lygmens;
Asta
Sveiki, kokie mažiausi balai buvo VNF šiose magistro studijose 2020 m.: Viešojo administravimo, Tarptautinės politikos, Švietimo ir mokslo politikos ir vadybos? Ačiū!
MRU konsultacijos
Asta rašė: Sveiki, kokie mažiausi balai buvo VNF šiose magistro studijose 2020 m.: Viešojo administravimo, Tarptautinės politikos, Švietimo ir mokslo politikos ir vadybos? Ačiū!
Sveiki, informacija skelbiama https://www.mruni.eu/priemimas-i-magistranturos-studijas/konkursinio-balo-sandara/

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]