Klauskite visko apie MRU


Abiturientė
Sveiki, jei įstoji į teisę ir policijos veiklą vf, turi palaikyti kažkokį vidurkį? Jei taip, kokį? Taip pat domina ar įstojus vnf galima būtų su aukštesniu vidurkiu pereiti į vf?
Rimantė
Iš kur žinoti, kada ir kur reikia atvykti į fizinės būklės patikrinimą norint stoti į MRU viešojo saugumo fakultetą Kaune?
Abiturientė
Sveiki, pabaigus teisė ir ikiteisminis procesas kokios yra įsidarbinimo galimybės?
MRU konsultacijos
Abiturientė rašė: Sveiki, pabaigus teisė ir ikiteisminis procesas kokios yra įsidarbinimo galimybės?
Laba diena,Sėkmingai baigę šią studijų programą, absolventai galės dirbti ikiteisminio tyrimo įstaigose, ir kitose teisėsaugos institucijose, įvykdę tų įstaigų ir institucijų keliamus papildomus ir būtinus reikalavimus įsidarbinamumui, taip pat dirbti teisininko darbą įvairiose valstybinėse ar privačiose institucijose. Absolventai galės tęsti studijas teisės ir kitų socialinių mokslų sričių magistratūros (II pakopos) programose.
MRU konsultacijos
Rimantė rašė: Iš kur žinoti, kada ir kur reikia atvykti į fizinės būklės patikrinimą norint stoti į MRU viešojo saugumo fakultetą Kaune?
Laba diena, pretenduojant į teisės ir policijos veiklos programą Jums reikėjo registruotis stokipolicija.lt Tame puslapyje yra telefono numeriai, kuriais reikia teirautis informacijos. Fizinio pasiruošimo tinkamumo testus organizuoja pati Vidaus reikalų ministerijoi pavaldi institucija, Mykolo Romerio universitetas pats neorganizuoja patikrinimų. Mes gauname tik sąrašą stojančiųjų, kurie gavo siuntimą.
MRU konsultacijos
Abiturientė rašė: Sveiki, jei įstoji į teisę ir policijos veiklą vf, turi palaikyti kažkokį vidurkį? Jei taip, kokį? Taip pat domina ar įstojus vnf galima būtų su aukštesniu vidurkiu pereiti į vf?
Laba diena, po kiekvienų studijų metų yra rotaciją ir galima prarasti arba gauti VF. VRM gali kompensuoti mokestį už studijas, jeigu studijų vidurkis bus ne žemesnis nei 7 .
Julija
Domina bakalauro studijos - turizmo vadyba ir paveldas. Ar studijuojant sia programa numatyta galimybe gauti gretutine specialybe? Jei taip, ar tai lengvai igyvendinama, t.y. ar nesutaps pagrindines ir gretutines specialybes paskaitu laikai? Ar teisingai supratau, kad is pagrindines specialybes turesiu surinkti ne 210,o 180 kreditu, o is gretutines- 60?
Mantas
Koks semestro vidurkis turėtų būti, kad gauti stipendiją teisės ir ikiteisminio tyrimo programoj Kauno vsf? Ir ar aplamai mokamos pas jus stipendijos ir kokio dydžio?Ačiū už atsakymą
MRU konsultacijos
Mantas rašė: Koks semestro vidurkis turėtų būti, kad gauti stipendiją teisės ir ikiteisminio tyrimo programoj Kauno vsf? Ir ar aplamai mokamos pas jus stipendijos ir kokio dydžio?Ačiū už atsakymą
laba diena, studijų stipendijos skiriamos studentams, studijuojantiems valstybės finasuojamoje vietoje ir yra 1,5 BMA.
MRU konsultacijos
Julija rašė: Domina bakalauro studijos - turizmo vadyba ir paveldas. Ar studijuojant sia programa numatyta galimybe gauti gretutine specialybe? Jei taip, ar tai lengvai igyvendinama, t.y. ar nesutaps pagrindines ir gretutines specialybes paskaitu laikai? Ar teisingai supratau, kad is pagrindines specialybes turesiu surinkti ne 210,o 180 kreditu, o is gretutines- 60?
Laba diena, yra galimybė studijuoti gretutinėse studijose. Studijų grafikas yra derinamas su gretutinių studijų dalykais.
Klausimas
Sveiki, Ar MRU yra stipendijos už gerus studijų rezultatus? Jei taip, tai nuo kokių rezultatų ir kokio dydžio jos yra išmokamos?
MRU konsultacijos
Klausimas rašė: Sveiki, Ar MRU yra stipendijos už gerus studijų rezultatus? Jei taip, tai nuo kokių rezultatų ir kokio dydžio jos yra išmokamos?
Laba diena, MRU turi stipendijų skyrimo tvarką, kurioje aprašyti visi stuipendijos skyrimo atvejai. Jie yra skirtingi. Kiekvienais metais universiteto nuosavų lėšų suma stipendijoms yra kintama atsižvelgiant į universiteto pajamas už suteiktas paslaugas ir stipendijoms skirtas lėšas. 5.Universiteto studentams skiriamų stipendijų rūšys ir dydžiai: 15.1. skatinamoji stipendija – 1,5 BSI dydžio; 15.2. tikslinė skatinamoji išmoka – 1,0 BSI dydžio; 15.3. Policijos veiklos, teisės ir policijos veiklos bei teisės ir valstybės sienos apsaugos studijų programų studentams skatinamosios stipendijos ir tikslinės skatinamosios išmokos - 1,5 BSI dydžio ir t.t. Dokumentą rasite MRU tinklapyje https://www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/centrai/akademiniu_reikalu_centras/SN1126_stipend_skyrimo_tvarka.pdf
Atsakymas
MRU konsultacijos rašė: Klausimas rašė: Sveiki, Ar MRU yra stipendijos už gerus studijų rezultatus? Jei taip, tai nuo kokių rezultatų ir kokio dydžio jos yra išmokamos?Laba diena, MRU turi stipendijų skyrimo tvarką, kurioje aprašyti visi stuipendijos skyrimo atvejai. Jie yra skirtingi. Kiekvienais metais universiteto nuosavų lėšų suma stipendijoms yra kintama atsižvelgiant į universiteto pajamas už suteiktas paslaugas ir stipendijoms skirtas lėšas. 5.Universiteto studentams skiriamų stipendijų rūšys ir dydžiai: 15.1. skatinamoji stipendija – 1,5 BSI dydžio; 15.2. tikslinė skatinamoji išmoka – 1,0 BSI dydžio; 15.3. Policijos veiklos, teisės ir policijos veiklos bei teisės ir valstybės sienos apsaugos studijų programų studentams skatinamosios stipendijos ir tikslinės skatinamosios išmokos - 1,5 BSI dydžio ir t.t. Dokumentą rasite MRU tinklapyje https://www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/centrai/akademiniu_reikalu_centras/SN1126_stipend_skyrimo_tvarka.pdf
Tikrai nemokamos stipendijos VSF nuo tokio semestro vidurkio. koks nurodytas tame dokumente
Stojantysis
Laba diena, Iškilo tokia bėda viska susitvarkiau cmek buvau tinkamas, fizinius normatyvus atlikau geriausiu lygiu, gavosi taip kad neišlaikiau egzaminu taip gerai kaip reikėjo, noriu stoti y teise ir policijos veikla, bet konkursinis balas mano nesiekia 3. Ar įmano įstoti y valstybės vnf. Nes būtu labai gaila jei nepavyktu, nes tikrai tam skyriau daug laiko.
Gabrieled
Laba diena, Kiek studentų buvo priimta į teises studijas 2017 metais? Kiek planuojama šiemet priimti į vnf vietas?
MRU konsultacijos
Gabrieled rašė: Laba diena, Kiek studentų buvo priimta į teises studijas 2017 metais? Kiek planuojama šiemet priimti į vnf vietas?
Laba diena, į Teisės programą 2017 m. priėmėm 30 studentų. Šiais metais planuojame priimti tiek pat.
MRU konsultacijos
Stojantysis rašė: Laba diena, Iškilo tokia bėda viska susitvarkiau cmek buvau tinkamas, fizinius normatyvus atlikau geriausiu lygiu, gavosi taip kad neišlaikiau egzaminu taip gerai kaip reikėjo, noriu stoti y teise ir policijos veikla, bet konkursinis balas mano nesiekia 3. Ar įmano įstoti y valstybės vnf. Nes būtu labai gaila jei nepavyktu, nes tikrai tam skyriau daug laiko.
Deja, nieko negalime pasiūlyti. Nebent kreipkitės į Lietuvos policijos mokyklą, gal jie priims.
Darius vf
Sveiki. Norėjau paklausti kiek žmonių 2017 m. Istojo į informatika ir skaitmeninis turinys. Ar didelė konkurencija stojant į šią studijų programą?2017 m. Minimalus stojimo balas buvo 4.24, o mano balas šiemet yra 4.62. Kokia tikimybė, kad istosiu?
MRU konsultacijos
Darius vf rašė: Sveiki. Norėjau paklausti kiek žmonių 2017 m. Istojo į informatika ir skaitmeninis turinys. Ar didelė konkurencija stojant į šią studijų programą?2017 m. Minimalus stojimo balas buvo 4.24, o mano balas šiemet yra 4.62. Kokia tikimybė, kad istosiu?
Laba diena, ŠMM padidino VF vietų skaičių, tai yra didelė tikimybė patekti į valstybės finansuojamas vietas.
Stojantysis
Sveiki. Kilo toks klausimas, kodėl per lama sistema, man neprideda matematikos metinio pažymio prie balo

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]