Klauskite visko apie MRU


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Mykolo Romerio universitetą.
MRU konsultacijos
Malonu, kad domitės studijomis MRU. Šiais metais vyks priėmimas į Teisės ir policijos veiklos programą. Pretenduojant reikia gauti siuntimą iš vidaus reikalų įstaigos (registruotis stokipolicija.lt), konkursinis balas formuojamas iš istorijos, lietuvių kalbos egz. bei matematikos arba informacinių technologijų egz., ir kito išlaikyto egz. Truputi abejojame dėl konkursinio balo. Turint tik lietuvių valstybinį egzaminą ir profesini egzaminą, balas turėtų būti mažesnis. Siūlytume atsiųsti atestato priedo kopiją el.paštu(priemim@mruni.eu) mes patikslintume balą. Jeigu balas yra 3,6, tai gavus siuntimą tikrai patektumėte į minėtą programą.
karolis
Sveiki . Baigus teises kolegija ar galima stoti i Teisės ir policijos veiklos programą islyginamasias studijas? Dekui
MRU konsultacijos
karolis rašė: Sveiki . Baigus teises kolegija ar galima stoti i Teisės ir policijos veiklos programą islyginamasias studijas? Dekui
Jeigu turite teisės profesinį bakalauro laipsnį, galite pretenduoti: 1. į teisės ir ikiteisminio tyrimo programos II kursą. Smulkiau http://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/bakalauro_studijos/stojantiems_II/2_kursas/ 2. į teisės krypties papildomas studijas, po to į teisės ir policijos veiklos programą. Tačiau į šią programą priimami tik pareigūnai dirbantys VRM sistemoje. 3. į teisės ir policijos veiklos I kursą, jeigu gausite siuntimą iš vidausreikalų įstaigos. http://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/bakalauro_studijos/stojantiems_II/2_kursas/
Hmm
Sveiki, ar yra galimybė kokiu nors būdu tapti kriminalistu baigus MRU studijas? Jei taip, kur turėčiau stoti? Ačiū labai.
MRU konsultacijos
Hmm rašė: Sveiki, ar yra galimybė kokiu nors būdu tapti kriminalistu baigus MRU studijas? Jei taip, kur turėčiau stoti? Ačiū labai.
Kriminalistų kaip specialistų Lietuvoje niekas nerengia, kaip kad mokytojų ar teisininkų. Kriminalistas yra profesija. Joje yra nepaprastai daug psichologijos, reikia ir teisinių, ir fizikos, chemijos žinių, net lietuvių kalbos – žiūrint kur nori specializuotis. MRU arčiausiai šiai profesijai ruošia tyrėjus: Teisė ir policijos veikla arba teisė ir ikiteisminis tyrimas. Baigus kitas programas pvz. Teisė arba Teisės ir muitinės veikla taip pat galima būtų dirbti kriminalistu.
Dalia
Laba diena, Ar šiais metais vyks priėmimas į politikos ir vadybos studijų programą?
MRU konsultacijos
Dalia rašė: Laba diena, Ar šiais metais vyks priėmimas į politikos ir vadybos studijų programą?
2018 m. vyks priėmimas į Viešosios politikos ir vadybos studijas. Prašymai ir dokumentai registruojami per LAMA bpo sistemą.
Tadas
Sveiki, kaip suprantu,MRU bus jungiamas su VGTU. O kaip bus su fakultetu Kaune? Ar jis bus perkeltas į Vilnių? Ar įstojus į VSF neteks po metų studijų keltis į Vilnių? Ačiū už atsakymą
MRU konsultacijos
Tadas rašė: Sveiki, kaip suprantu,MRU bus jungiamas su VGTU. O kaip bus su fakultetu Kaune? Ar jis bus perkeltas į Vilnių? Ar įstojus į VSF neteks po metų studijų keltis į Vilnių? Ačiū už atsakymą
Laikantis teisėtų lūkesčių principo, tikrai Viešojo saugumo fakulteto studentams bus leista baigti studijas Kaune. Be to fakulteto perkėlimas įmanomas tik galutinai susijungus abiem Universitetams ne anksčiau kaip 2023 m.
Tomas
Sveiki, 2016m. baigiau kolegiją ir turiu teisės profesinį bakalaurą. Ar galiu toliau tęst studijas MRU? Domiuosi "Teisė ir muitinės veikla", klausimas kiek gali sutrumpėti mokymosi trukmė jei turiu profesinį bakalaurą?
MRU konsultacijos
Tomas rašė: Sveiki, 2016m. baigiau kolegiją ir turiu teisės profesinį bakalaurą. Ar galiu toliau tęst studijas MRU? Domiuosi "Teisė ir muitinės veikla", klausimas kiek gali sutrumpėti mokymosi trukmė jei turiu profesinį bakalaurą?
Sveiki, galite pretenduoti iš karto į II teisės ir muitinės veiklos ištęstinių studijų kursą. Liktų studijuoti 4-3 metus priklausomai nuo Jūsų. Primename, kad teisės krypties dalykai studijuoti Kolegijoje neužskaitomi.
Tomas
MRU konsultacijos rašė:Sveiki, galite pretenduoti iš karto į II teisės ir muitinės veiklos ištęstinių studijų kursą. Liktų studijuoti 4-3 metus priklausomai nuo Jūsų. Primename, kad teisės krypties dalykai studijuoti Kolegijoje neužskaitomi.
Tokių kaip išliginamųjų nebėra? Mabo atveju dar galimas variantas papildomos studijos ir magistras ar yra kitų variantų po kolegijų absolventams?
MRU konsultacijos
Tomas rašė: MRU konsultacijos rašė:Sveiki, galite pretenduoti iš karto į II teisės ir muitinės veiklos ištęstinių studijų kursą. Liktų studijuoti 4-3 metus priklausomai nuo Jūsų. Primename, kad teisės krypties dalykai studijuoti Kolegijoje neužskaitomi.Tokių kaip išliginamųjų nebėra? Mabo atveju dar galimas variantas papildomos studijos ir magistras ar yra kitų variantų po kolegijų absolventams?
Galite siekti ir teisės magistro laipsnio. Prieš studijuojant kai kurių teisės programų magistrantūroje reikia baigti vienerių metų teisės papildomas studijas ir tada pretenduoti į magistrantūros studijas. Papildomosiose studijose studijuojama savo lėšomis, studento statusas nesuteikiamas. Semestro kaina yra apie 540 Eur. Papildomas studijos vyksta sesijiniu būdu. Baigus papildomas studijas galite pretenduoti ir į magistrantūros studijų valstybės finansuojamas vietas. Kokias papildomas studijas ir po to kokias magistrantūros programas galima rinktis informaciją žiūrėkite 1 ir 2 lentelėje : http://www.mruni.eu/lt/busimiems_studentams/magistranturos_studijos/taisykles/
Edgaras998
Laba diena , koks šiemet jūsų universitėte yra nustatytas mažiausias konkursinis balas į VNF vietą ?
MRU konsultacijos
Edgaras998 rašė: Laba diena , koks šiemet jūsų universitėte yra nustatytas mažiausias konkursinis balas į VNF vietą ?
Kol kas MRU Senatas 2018 metams yra nustatęs 3 balų slenkstį, pretenduojantiems į VNF vietas.
Gabrielė
Sveiki, rašau dėl teisės ir policijos veiklos Pildžiau dokumentus internetu į LPM ir MRU. Siuntimą į CMEK iš LPM gavau per porą dienų ir su tuo siuntimu sėkmingai praėjau CMEK. Tačiau iš MRU negavau jokios žinios. Pirmenybę aš teikiu MRU,tad norėčiau paklausti ar praėjusi CMEK su LPM siuntimu tai tiks ir MRU? Nes stokipolicija.lt puslapyje skaičiau,jog visi dokumentai teikiami į LPM. Ne kartą skambinau konsult.numeriu, man pasakė vis tiek užpildyti dokumentus į MRU. Aš užpildžiau netgi 2kartus,bet jokio atsako.
MRU konsultacijos
Gabrielė rašė: Sveiki, rašau dėl teisės ir policijos veiklos Pildžiau dokumentus internetu į LPM ir MRU. Siuntimą į CMEK iš LPM gavau per porą dienų ir su tuo siuntimu sėkmingai praėjau CMEK. Tačiau iš MRU negavau jokios žinios. Pirmenybę aš teikiu MRU,tad norėčiau paklausti ar praėjusi CMEK su LPM siuntimu tai tiks ir MRU? Nes stokipolicija.lt puslapyje skaičiau,jog visi dokumentai teikiami į LPM. Ne kartą skambinau konsult.numeriu, man pasakė vis tiek užpildyti dokumentus į MRU. Aš užpildžiau netgi 2kartus,bet jokio atsako.
CMEK komisija yra ta pati. MRU nedalyvauja patikrinimuose. Kiek mums žinoma, tai Jums dar reikės atlikti fizinio pasirengimo testą ir apie 2 savaites tikrins Jūsų duomenis dėl teistumo ir kitų dalykų. Tik tada Jūs gausite siuntimą studjuoti MRU. Jeigu iki liepos 12 negausite pranešimo, kad turite siuntimą, siūlytume skambinti į MRU Viešojo saugumo fakultetą tel. 837 303647.
Gabrielė
Taigi,jei praėjau cmek man reikia laukti fizinio pasirengimo tikrinimo? O kada jis buna?
Gabrielė
Ar dabar man tiesiog laukti patvirtinimo dėl nepriekaištingos reputacijos?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]