Klauskite visko apie Vilniaus automechanikos mokyklą


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus automechanikos mokyklą.
Liudas
Sveiki. Studijuoju VU finansuojamoje vietoje antrus metus, tačiau galvoju perstoti į automechanikos studijas. Kaip ir ar iš viso įmanoma būtų gauti finansuojamą vietą? Gal įmanoma įstoti į nefinansuojamą ir tada perstoti į finansuojamą?
Sveiki, Jei be to, kad studijuojate VU, turite tik vidurinį išsilavinimą, galite pretenduoti mokytis mūsų mokykloje valstybės finansuojamoje vietoje. Prašymų teikimas vyksta https://profesinis.lamabpo.lt/
Tomas
Sveiki, kokios galimybės mokytis VAVM automobilių mechaniko / elektros įrengimų programoje, jei nepavyktų išlaikyti valstybinio lietuvių kalbos brandos egzamino, o blogiausiu atveju ir mokyklinio egzamino. Ačiū.
Sveiki
Norint mokytis VAVM automobilių mechaniko / elektros įrengimų programoje, kurios skirtos asmenims baigusiems 12 klasių, reikia turėti brandos atestatą. Neišlaikęs lietuvių kalbos brandos egzamino, Jūs negaunate brandos atestato. Neturėdamas brandos atestato, galėsite pretenduoti į automobilių mechaniko / elektros įrengimų programą, kurios skirtos asmenims baigusiems 10 klasių. Tačiau tokiu atveju, Jūs būtumėte priimamas į 11 klasę.
Tomas rašė: Sveiki, kokios galimybės mokytis VAVM automobilių mechaniko / elektros įrengimų programoje, jei nepavyktų išlaikyti valstybinio lietuvių kalbos brandos egzamino, o blogiausiu atveju ir mokyklinio egzamino. Ačiū.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]