Grožio terapija


Saulė398
Sveiki. Ar būtų galima nelaikyti biologijos egzamino norint įstoti į mokamą vietą?
KVK
Saulė398 rašė: Sveiki. Ar būtų galima nelaikyti biologijos egzamino norint įstoti į mokamą vietą?
Laba diena, Galite nelaikyti, tačiau tai negarantuoja, jog įstosite į mokamą vietą, nes sistema nelaikius biologijos egzamino ims 0, o tai Jums nužemins konkursinį balą.
Ugnee0
Sveiki, noriu sužinoti apie kosmetologijos studijas Klaipėdos kolegijoje. Mane domina ne dekoratyvinė, bet medicininė kosmetologija, o Kauno kolegijoje studijų programoje apibrėžta tiesiog kosmetologija ar į ją įeina medicininė kosmetologija ir ar galima rinktis? Ar baigus šias studijas reikės papildomo išilavinimo, norint atlikti mezoterapijas ar injekcijas? Koks praeitų metų mažiausias konkursinis balas į vf ir vnf vietas? Bei kiek studentų žadate priimti į šias studijas.
KVK
Ugnee0 rašė: Sveiki, noriu sužinoti apie kosmetologijos studijas Klaipėdos kolegijoje. Mane domina ne dekoratyvinė, bet medicininė kosmetologija, o Kauno kolegijoje studijų programoje apibrėžta tiesiog kosmetologija ar į ją įeina medicininė kosmetologija ir ar galima rinktis? Ar baigus šias studijas reikės papildomo išilavinimo, norint atlikti mezoterapijas ar injekcijas? Koks praeitų metų mažiausias konkursinis balas į vf ir vnf vietas? Bei kiek studentų žadate priimti į šias studijas.
Laba diena, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje yra vykdoma Grožio terapijos studijų programa, tačiau baigus šias studijas ir gavus diplomą negalėsite atlikti injekcijų ir mezoterapijų. Į šią studijų programą planuojame priimti 66 studentus. Minimalus stojimo balas praeitais metais buvo 1,6. Į Grožio terapiją įstojo su minimaliu 1,66, o maksimalus 8,20. Informuojame, jog šiais metais norint stoti į Kolegiją taikomas minimalus konkursinis balas 2,0.
Karolina
Ar Kauno kolegijoje baigus kosmetologija, galėsiu atlikti injekcijas ir mezoterapijas?
KVK
Karolina rašė: Ar Kauno kolegijoje baigus kosmetologija, galėsiu atlikti injekcijas ir mezoterapijas?
Laba diena, manau Jums dėl šio klausimo reikėtų kreiptis į Kauno kolegiją.
Daiva
Laba diena, Noriu pasitikslinti dėl minimalaus konkursinio balo į vnf. Ar šiais metais minimalus konkursinis balas ne 4.3? Mačiau, minėjote, kad 2, todėl kyla neaiškumų.
KVK
Daiva rašė: Laba diena, Noriu pasitikslinti dėl minimalaus konkursinio balo į vnf. Ar šiais metais minimalus konkursinis balas ne 4.3? Mačiau, minėjote, kad 2, todėl kyla neaiškumų.
Laba diena, taip šiais metais jau patvirtintas minimalus konkursinis balas 4,3, tačiau neišsigąskite, nes ji preliminariai toks pat kaip 2 (šiais metais kitokia skaičiavimo metodika, todėl toks didelis ir atrodo).
Evelina
Laba diena. Norėčiau sužinoti kuo skiriasi medicininė kosmetologija nuo paprastos kosmetologijos. Taip pat domina kurios aukštosios mokymo įstaigos ruošia medicininės kosmetologijos studentus.
KVK
Evelina rašė: Laba diena. Norėčiau sužinoti kuo skiriasi medicininė kosmetologija nuo paprastos kosmetologijos. Taip pat domina kurios aukštosios mokymo įstaigos ruošia medicininės kosmetologijos studentus.
Laba diena, dėl kiekvienos specialybės, Jums reikėtų kreiptis būtent į tą aukštąją mokyklą, kurioje yra ji vykdoma.
Evelina
Sveiki noriu pereiti iš SMK kolegijos i kvk , esu baigus antra kursą , tai man bus galima studijuoti kvk 3 kursą ar reikes viska iš pradžių nuo 1 kurso ?
KVK
Evelina rašė: Sveiki noriu pereiti iš SMK kolegijos i kvk , esu baigus antra kursą , tai man bus galima studijuoti kvk 3 kursą ar reikes viska iš pradžių nuo 1 kurso ?
Laba diena, pereiti galimybę Jūs tikrai turite. Jums reikėtų kreiptis į fakulteto administratorę, kur pateiksite prašymą studijuoti. Jums bus padarytas studijų rezultatų įskaitymas (t.y. programų palyginimas) ir pasakys kokiomis sąlygomis ir į kurį semestrą Jus galima priimti. Tikrai nuo pirmo kurso mokytis nereikės jei stojate į tą pačia specialybę.
Doratėja
Sveiki. Norėčiau paklausti ar pasirinkusi grožio terapijos studijas galėčiau išsilaikiusi egzaminus po pirmo trimestro perstot į kitą kolegiją kosmetologijos studijas?Ir po kiek laiko būtų galima perstot?
KVK
Taip, galima po pusmečio pereiti į kitą aukštąją mokyklą.
Kat
Sveiki. Ar būtų įmanoma įstoti į odontologinė priežiūrą nelaikius biologijos ir chemijos egzamino (mokama vietą)?

Labas, stojant į mokamą vietą, pakanka turėti 1 privalomą egzaminą ir atitikti konkursinį balą (koks jis, dar nėra tikslu, kalbant apie mokamas vietas). Galite pasikonsultuoti su studijų ir karjeros centru: priemimas@kvk.lt
Lina
Sveiki, noriu paklausti ar Klaipėdos kolegijoje moko atlikti veido prodeduras ne tik su veido produktais bet ir su elektroniniais prietaisais? Gal net lazeriais?


Laba diena,

šiuo klausimu prašome susisiekti su Kineziterapijos ir grožio terapijos katedra. Kontaktai - m.pociene@kvk.lt; 861024062.

Pastaba: Šiuo metu katedra atostogauja, tad gali tekti palaukti atsakymo.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]