Perejimas is ktu i vdu


Srijo
Sveiki, studijuoju KTU multimedijos technologijas ir baigiau pirmą kursą be skolų.Ar pereinant iš KTU i VDU galima iškart pereiti i antrą kursą (multimedijos tech) ? Jei taip, tai kokius modulius reikėtu papildomai laikyti? Ar jie kainuotu?
Justas
Srijo rašė: Sveiki, studijuoju KTU multimedijos technologijas ir baigiau pirmą kursą be skolų.Ar pereinant iš KTU i VDU galima iškart pereiti i antrą kursą (multimedijos tech) ? Jei taip, tai kokius modulius reikėtu papildomai laikyti? Ar jie kainuotu?
Atsiprasau, kad ne vietoj klausiu.. Kodel begat is KTU i VDU? Ar KTU studijuoti sunku ar neidomu? Klausiu, nes zadu ten stoti i ta pacia specialybe.
VDU
Srijo rašė: Sveiki, studijuoju KTU multimedijos technologijas ir baigiau pirmą kursą be skolų.Ar pereinant iš KTU i VDU galima iškart pereiti i antrą kursą (multimedijos tech) ? Jei taip, tai kokius modulius reikėtu papildomai laikyti? Ar jie kainuotu?
Laba diena, Taip, galimybė tęsti studijas nuo antro kurso yra. Šiuo atveju reikėtų kreiptis į Informatikos fakultetą ir pasikonsultuoti dėl dalykų užskaitymo ir visų procedūrų. Fakulteto kontaktai: Vileikos g. 8, Kaunas Telefonas: (8 37) 327 900 El. paštas: dek@if.vdu.lt Sėkmės, VDU
Srijo
Justas raše: Srijo raše: Sveiki, studijuoju KTU multimedijos technologijas ir baigiau pirma kursa be skolu.Ar pereinant iš KTU i VDU galima iškart pereiti i antra kursa (multimedijos tech) ? Jei taip, tai kokius modulius reiketu papildomai laikyti? Ar jie kainuotu?Atsiprasau, kad ne vietoj klausiu.. Kodel begat is KTU i VDU? Ar KTU studijuoti sunku ar neidomu? Klausiu, nes zadu ten stoti i ta pacia specialybe.
Sveikas Justai, pries stodamas gerai nuspresk ko nori is studiju nes viskas ypac ktu informatikos srity labai skirsis nuo mokyklos.Ktu informatikos sritis nesvarbu kur stosi ar i multimedijos technologijas ar i programu sistemas, inzinerija pareikalaus labaiiiiii daug laiko.Pats stojau be programavimo ziniu, nors viska ir islaikiau praradau labaii daug miego,laisvo laiko,teko sumoketi gal apie 80 euru einant i n-taji 3-iaji perrasyma.Vien per pirmas dvi savaites is mano grupes pabego apie tris zmones ir perejo i kitas kolegijas ar universitetus,galiausiai pirmo semestro gale is grupes dingo dar kokie 5-7 zmones.Dabar pasibaigus pirmiemes metams grupe dar nori palikti apie 4 zmones, vieni jog neuztenka laiko ismokti, kiti del grieztu destytoju. Galiausiai manau ,jog pats universitetas ruosia stiprus informatikus ir tikrai susipazinau su daug sauniu ir geru zmoniu,taciau butinai nuspresk ar esi pasiryzes paskirti beveik visa savo laisva laika tik mokslams.Galiausiai pats galvoju iseiti nes noriu tureti daugiau laisvo laiko, pats kazka kurti, bandyti uzsidirbti,taip pat VDU moduliai atrodo idomesni ir labiau susije su multimedijos technologijomis. Labai puikus straipsnis apibudinantis ktu multimedijos studijas: http://www.protingasblogas.lt/straipsniai/2016/03/04/pirmi-du-metai-studijuojant-informatika-kauno-technologijos-universitete

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]